Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bastech

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bastech

  1. 000 był robiony w basic settings jeśli to ważne.
  2. Jeśli jeszcze aktualne, to możemy się umówić na VAG-owanie Masz rzut beretem (moherowym) do mnie - Ścinawka Średnia Pozdrówka
  3. Tutaj jest niezły temat o tym.
  4. Tutaj magiki robili "Angel Eyes" za pomocą ciekawej techniki. Może spróbujecie tak ?
  5. No własnie pytam Tych, co sie znają, czyli Was :-) Poniżej zrzut ekranu z VAG-COM: Jak widać kąt jest bez przerwy 000, no i ten komunikat o temperaturze w TDI Timing (bez względu na to jaki model silnika wybiorę).
  6. Pompę udało sie "zluzować", choć dostęp do tej tylniej śruby jest wyjątkowy :-) Ale po podłączeniu VAG-a (temperatura silnika była 81 C) kąt wtrysku w basic settings stale wynosił 000 a TDI Timing wyświetlał komunikat:"Engine (ECT) not warm enough" W innych blokach pomiarowych można odczytać temperaturę i tak jak wspomniałem wynosiła ona coś ok. 81 C. Co mogłem skopać ?
  7. Slabo szukales. Może źle się wyraziłem: informacje na temat kąta wtrysku i pompy znalazłem, ale już samego opisu jak ten kąt zmienić, to już nie bardzo. Tutaj jest co nieco i chyba tego będę się jutro trzymał, nie bardzo mogę się połapać w tym: Fakt, bez zdjęć będzie ciężko, ale spróbować trzeba. Jeśli ktoś może mi w tym pomóc, to dzięki wielkie.
  8. Hmm, A4 to mój pierwszy w życiu diesel, trudna to operacja ? Może jest w sieci coś na ten temat ? Przeszukałem forum po tym kątem, ale nie znalazłem informacji na temat regulacji pompy. Z góry dzięki za każde info.
  9. Witam. Bawiąc sie VAG-iem chciałem sprawdzic kąt wtrysku, na forum znalazłem co nieco na ten temat, jednak nie jestem pewien, czy znalazłem to, co chciałem. Czy to jest to :-) ? Na pozycji drugiej jest wielkość 26, czyli chyba nie za dobrze ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.