No własnie pytam Tych, co sie znają, czyli Was :-)
Poniżej zrzut ekranu z VAG-COM:
Jak widać kąt jest bez przerwy 000, no i ten komunikat o temperaturze
w TDI Timing (bez względu na to jaki model silnika wybiorę).
Pompę udało sie "zluzować", choć dostęp do tej tylniej śruby jest wyjątkowy :-)
Ale po podłączeniu VAG-a (temperatura silnika była 81 C) kąt wtrysku
w basic settings stale wynosił 000 a TDI Timing wyświetlał komunikat:"Engine (ECT) not warm enough"
W innych blokach pomiarowych można odczytać temperaturę i tak jak wspomniałem
wynosiła ona coś ok. 81 C.
Co mogłem skopać ?
Slabo szukales.
Może źle się wyraziłem: informacje na temat kąta wtrysku i pompy znalazłem, ale
już samego opisu jak ten kąt zmienić, to już nie bardzo. Tutaj
jest co nieco i chyba tego będę się jutro trzymał, nie bardzo mogę się połapać w tym:
Fakt, bez zdjęć będzie ciężko, ale spróbować trzeba.
Jeśli ktoś może mi w tym pomóc, to dzięki wielkie.
Hmm, A4 to mój pierwszy w życiu diesel, trudna to operacja ?
Może jest w sieci coś na ten temat ?
Przeszukałem forum po tym kątem, ale nie znalazłem informacji na
temat regulacji pompy.
Z góry dzięki za każde info.
Witam.
Bawiąc sie VAG-iem chciałem sprawdzic kąt wtrysku, na forum
znalazłem co nieco na ten temat, jednak nie jestem pewien, czy
znalazłem to, co chciałem. Czy to jest to :-) ?
Na pozycji drugiej jest wielkość 26, czyli chyba nie za dobrze ?