Treść opublikowana przez JORG-Composite
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
po co folie?? grrrrrr tylko nie folie...
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
jestem tylko musze mieć wzór
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
jak tylko kolega Topor bedzie miał kupioną to bedą trwały modyfikacje na carbonowe;) może uda się całe od podstaw zrobić
-
Spocik Lubuski :)
zagłosowane juz dawno;]
-
Spocik Lubuski :)
a nie wiesz jakim sprzetem? moze ktos ode mnie. oby nie...
-
Spocik Lubuski :)
Topor nie pali sie aż tak, nie pękaj lufy nie masz na karku
-
Spocik Lubuski :)
poka poka te carbony nowak;D
-
BRA-co o tym myślicie?
nie x 10000 i kropka.
-
Spocik Lubuski :)
prezes & jorg
-
Spocik Lubuski :)
czyli dyfuzor przyjedzie do Ciebie za tydzień
-
[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków
szukaj czegos od s4 wg mnie to wszystko to sie do odsnieżania nadaje
-
Spocik Lubuski :)
dobry, dobry ps: jutro pewnie przyjdzie upragniona szlifierka wiec bedzie "carbon dyfuzor cuting"
-
Spocik Lubuski :)
chodzi o ten chyba koło Zgorzelca rothenbugrów jak psów;p dokładnie wg google earth Dystans: 87,5 km (około 1 godz. 29 min) ;Ds
-
[ALL B5] Wymiana drewna - co polecacie ?
1900 zł za carbonowe dekory... przelicze... cene swoją podam
-
Carbonowa maska do A4 B6
zdjecia niedługo sie pojawią jak wróce do domu i uporam się z sesją czy ktoś ma pojecie jaką grubość mają te laminaty z USA?[br]Dopisany: 13 Styczeń 2009, 16:44_________________________________________________przed chwilą dzwoniłem do tego monster tuning pochodzenie masek :daleki wschooood sam sprzedawca mówił ze jakość nie jest najgorsza ale też szału nie ma stąd taka niska cena, maski są z masowej produkcji
-
Carbonowa maska do A4 B6
przy ilości wiecej niż jedna sztuka jestem w stanie określić sie na poziomie 1500-1600zł
-
Carbonowa maska do A4 B6
nadal chcecie maskę z carbonu panowie??
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
dokładnie ten zakład nie jest w Zielonej Górze tylko pod nią w miejscowości Ochla. i przyciemniają to zgodnie z normami i policja sie nie przyczepi. podobno mają atesy. folia nawet ta najpiekniejsza i tak wygląda na agrotuning (wg mnie;) czasem warto wydać ciut wiecej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem Piotrek podobnie jak wszyscy tutaj mam słabość do Audi. Zajmuje się tworzeniem części z włókna weglowego(tzw. CARBONU) do samochodów i wszystkiego co ma być lekkie i wytrzymałe. nie ma co CARBON JEST SEXI;p pozdrawiam;)