Treść opublikowana przez medik
-
pytanie o ori felgi audi a4 b5.
bo jest obciachowy i źle o Tobie świadczy
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan nie chciałem Cię urazić ale naprawdę nie pasuje do tak zadbanego auta. Z boczkami cienki plastik formowany an ciepło. Wiele przymiarek i coś by wyszło.
-
Pytanie o tylne siedzenia -sedan B5 lift
Wymiarami będzie pasować ale musisz dorobić kilka rzeczy. Najważniejsze to ściana grodziowa między kanapą a bagażnikiem, a także uchwyty na dole oparcia i po bokach. I trzeba obciąć mocowania z oparcia bo będą przeszkadzały.
-
[ALL B5] Audi S4
Ale ta szmata jest tragiczna. Weź to wywal. Pobawiłbym się z jakimś laminatem na ciepło, a potem go poflokował.
-
[B5 APS] by czorny
Ja kompletnie nie czuję tych wszystkich naciągów. Taka za***ista fela a opona jak od tico.
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan, a czemu nie możesz dać ori boczków ?
-
Co myślicie o kutym aluminium z A8 D2 ?
Krycha miał takie 16 w b5. Poszukaj w dziale Moje Audi. Jak coś mam 17 z a8 na handel w idealnym stanie. Monobloki. ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- P3132392.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl P3132405.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl P3132413.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
[B5 AJM] OGrowóz
Robert poskładaj ten przód, żeby nie wyglądał jak po dzwonie.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Marian Zacharski "Rosyjska ruletka" Bardzo przyjemnie się czyta i chciałbym wierzyć, że naprawdę mamy takich oficerów w służbie jak Zacharski. Bo, że mamy takich polityków, jacy występują w tej książce - niestety wierzę... Leszek Pietrzak " Zakazana historia 2" 4/6, można przeczytać ale nie powala.
-
[B5 APS] by czorny
Felga jest za***ista Nawet nie wiedziałem, że słupki połysk to jakiś rarytas jest.
-
Co się bardziej opłaca? Malowanie punktowe czy malowanie całego elementu?
Na czarnym aucie, po otarciu bezbarwnego też robi się biało
-
Co się bardziej opłaca? Malowanie punktowe czy malowanie całego elementu?
Bez oceny na żywo można tylko gdybać. Nie wiadomo jak głęboka jest ta rysa. Można też uzupełnić rysę i wtedy spolerować. Efekt średni ale na czarnym nie będzie tragedii. No dużo taniej wyjdzie.
-
Głośniki do laptopa-Jakie
Głośniki PHILIPS SPA5300 100W Wzmacniacz Extra BAS (3934426805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Takie głośniczki mam przy kompie i grają naprawdę super. Polecam
-
Jak usunąć beton z grubej rury ?
kaju skąd bierzesz towar ?
-
renault laguna lub megane opinie
Kiedyś jak weszła do sprzedaży sprowadziłem ciotce Lagunę 2, nówkę z Francji. Miała ją 5 lat, potem sprzedała znajomej. Ta, jeździ nią do dziś. Auto oprócz normalnych napraw eksploatacyjnych ( klocki, oleje, amory itp ) miało jedną awarię - podnośnik elektryczny szyb. Także czy taka z niej królowa lawet...
-
Jak przerobić mocowanie foteli?
Było już o tym na forum kilka razy. Musisz dorobić inne uchwyty w aucie.
-
Jaką pralkę kupić?
Whirlpoorl padł mi w 2 tyg, pewnie jakaś wada fabryczna. Wymieniłem na Boscha i śmiga 5 rok, a chodzi przynajmniej co drugi dzień. Mamie kupiłem taki sam model i także bez zastrzeżeń.
-
końcowka tłumika b5
Gdzie masz zaparkowane auto ? Podjadę i Ci zmierzę.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
A czego się spodziewałeś po książce o historii alternatywnej ? Właśnie takie co by było gdyby Ja uważam, że to całkiem fajna lektura, dobrze się czyta. Zychowicz starał się przeanalizować tamtą sytuację bardzo wnikliwie. Zawarte poglądy są bardzo kontrowersyjne, dlatego książka wzbudza emocje i różne opinie. Ja osobiście nie zgadzam się z autorem ale lektura przyjemna.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Leszek Szymowski "Seryjny samobójca" polecam, wciąga.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Widzę Norbert, że trochę kręcimy się w podobnej tematyce i w związku z tym mam pytanko, a mianowicie czy czytałeś może "Biuro tajnych spraw. Kulisy Centralnego Biura Śledczego" Sylwestra Latkowskiego i Piotra Pytlakowskiego? Czytałem i bardzo się rozczarowałem. W skali 1-6 max 3. Życiorysy, wywiady, brak tej iskry co wciąga. ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- Też właśnie czytam:naughty: Przeczytałem całą za jednym podejściem. Fajna lektura.
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie poprosił mnie starszy Kolega o wymianę żarówki w b7. Chodzi o światła drogowe, strona od kierowcy, bez ksenonu. Jaką żarówkę kupić ? Wymiana prosta czy trzeba coś demontować ? Chodzi mi o to czy zrobię mu to na parkingu pod pracą.
-
Sprawa Trynkiewicza - Szatana z Piotrkowa
co masz na myśli, rozwiń proszę
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Obydwa tytuły wyżej godne polecenia. Natomiast "Upadłe damy II Rzeczypospolitej" - gniot na maksa.