Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. pewnie babol po zaspawaniu rejki, i na dole deko przytarlo sie na laczeniu/zwezeniu trzeba poprawic to już było dawno zrobione i jest git.. miejsce na tablice tez jest git nic nie wychodzi tylko lakier w paru miejscach dostal powietrza tam gdzie sa nity:kwasny: ale do ogarniecia ha
  2. dokladnie jak napisal mrogal:wink: a czemu chcesz poprawiac zderzak tak juz serio ?
  3. Nie wiem, kto robil przedni zderzak ale zj***l robote. Poza tym jest grubo, a plany zacne. Powodzenia
  4. Paput jak juz sa halogeny od skody, to teraz relingi od daci duster
  5. medik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wraca mąż pijany w trupa do domu, wchodzi do kuchni, otwiera lodówkę i mówi: - Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To ch@j ci w d*p..! Trzask! Zamyka drzwi. Po kilku minutach znowu. - Podwwwssiesieziesz mniee do ceeentrum? Nie? To spier... ! TRZASK! I tak pół nocy minęło. W końcu usnął. Rano się budzi skacowany. Patrzy drzwi od lodówki wyrwane. Po cichu wypchnął lodówkę na korytarz, żeby żona nie widziała i zaczął ją naprawiać. Żona w tym czasie wchodzi do kuchni. Przeciera oczy ze zdumienia i mówi: - O jeba..y jakoś pojechał!
  6. jak to która, ta najlepszejsza napisz w ogłoszeniu że dodajemy gratis białego murzyna do pracy przy domu ( to się Kaja pozbędziemy )
  7. Miałem to samo napisać.
  8. Pójdzie szybko, bo jest moja fota w ogłoszeniu
  9. na kleju do szyb Dokładnie tak Medik masz przepipkane że co ? ze nie oderwiesz rejki jak kupisz jak Gracjan dalej będzie tak opierał się żeby mi sprzedać to kupię padlinę Moskalową
  10. Ten zamiennik jest całkiem spoko. Oczywiście do ori jest przepaść. Ale za tą cenę może być. Jakość do zaakceptowania.
  11. co tu się dzieje
  12. Pany, a nie wiecie może gdzie można kupić tanio i w miarę solidnego Murzyna ? Co by trawę kosił, sprzątał, auta mył, do pracy za mnie chodził. Macie jakieś sprawdzone kanały ?
  13. Widzisz Kowi, jak pech to pech Bozia pokarała za nalewanie się z mojego ADP i poliszów na szybce Kurcze no szkoda, ale nie kombinuj, pchaj diesla jak było.
  14. medik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Sędzia, spalony był czy nie był. Co za różnica. Nie zasługują na mistrzostwa i tyle. Jak się chce grać na mundialu to się takie dziadowskie drużyny jak ta wczoraj 4 : 0 rozjeżdża, a nie remisuje Dziady i tyle...
  15. Ja też mam pasję, lubię polować. To mam latać ze sztucerem po mieście ? Tłumaczenie niedorosłego do życia w społeczeństwie. Ten debil w BMW, pewnie też miał "pasję" i wczoraj zabił niewinnego chłopaczka z audi. Dwie osoby umierają w szpitalu. Dwoje kolejnych może przeżyje... Tragiczny wypadek w Biłgoraju. 1 osoba zmarła, 6 w szpitalu : Gazeta Biłgorajska.pl (wypadek, Biłgoraj, tragedia) : Zapytania użytkowników: (wypadek w biłgoraju jana pawła, tragiczny wypadek w biłgoraju)
  16. na kleju do szyb Dokładnie tak Medik masz przepipkane że co ?
  17. w jakim celu to napisałeś, weź krok do tyłu i się rozbiegnij......
  18. Jak do miasta, dla kobity to tylko benzyna. Ja kupiłem swojej a3 i jest bardzo zadowolona. Jedyny mankament ( jak dla niej ) to słaba widoczność przy cofaniu. Pali bardzo mało, dobrze wyposażone, jednak audi to audi.
  19. Ty juz zes wczoraj doj**al, siebei warci jestescie perdylaj, my chociaż nie mamy kombi
  20. Gracjan wywal to coś czym prędzej z mojego auta.
  21. Zaraz pean napiszecie na temat zjeba, co jeździł jak czub po mieście i narażał ludzi, dzieci... Nikogo przynajmniej już nie zabije. A to czy chciał zostać kaskaderem, kierowcą wyścigowym czy batmanem nie upoważnia do takich "wyczynów". Wręcz przeciwnie, ludzie wykonujący taki zawód powinni być odpowiedzialni, a tu mamy przykład skrajnej nieodpowiedzialności.
  22. Ja polecam ten. Wieszak uchwyt stojak na 2 rowery rower MaisterEłk (3485614324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Z kilku powodów : - mocno trzyma, nic nie spadnie - nie niszczy roweru - składany - wieszasz normalnie za ramę, nie za koło - więc rower zajmuje mało miejsca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.