Treść opublikowana przez medik
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Na co Ci ten znaczek ? Psuje cały wygląd auta.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
czymałem jak mogłem mówiłem żeby brać ori audi, a nie "nie, nie taniej będzie weźmiemy od tarpana" no to masz teraz takie kwiatki
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Jak tak patrzę, to jednak tą ćwiarę krzywo wspawałeś
-
[B5 APS] by czorny
i klamki
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
ale za***isty wątek, zamieszkam tutaj chyba
-
Maść/krem ze ślimaka - gdzie kupić oryginał ?
Po całkowitym zagojeniu kup jej contractubex żel
-
Maść/krem ze ślimaka - gdzie kupić oryginał ?
nie wierzę po co Ci to ? ---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- no i bardzo dobrze
-
Sezon Rowerowy 2016
Remik z ZTR masz rację, są lżejsze ale na forum powiedzieli mi że pod moją wagę ( 90 kg ) Crest i nic więcej. A piasty mam DT 240 s więc dodając te cresty wcale taka słaba liga to nie jest
-
Sezon Rowerowy 2016
To siodło waży tyle co kowadło Nie dla mnie. Kół nie będę ruszał bo są nowe, najwyżej tylna obręcz jak się połamie to dam ZTR'a jak na przodzie. Co do napędu to powoli rozglądam się za tytanową kasetą, korba po całkowitym tuningu będzie dużo lżejsza od nowego xtr, więc też nie ma sensu zmieniać.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Nie wierzę co widzę, Paputa avant zaczyna wyglądać
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Gdzie ten spot i której, może się przyturlam.
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Halo normalne, znaczy nie żółte były by fajniejsze.
-
Sezon Rowerowy 2016
Remik czekam na korby, bo poszły do anodowania, do tego pójdą alu śruby, blaty Blackspire i suport swiss compa. Hebli nie ruszam, z czasem może tytanowe tarcze kupię. Póki co śrubki Ti tam i ówdzie wkręcam. Już powoli brak mi pomysłu jak zejść z wagi. Kierę, mostek i sztycę mam New Ultimate na półce. Ale ten WCS choć cięższy bardziej mi się podoba. Siodło też WCS. Ile wazy ten avatar gel ?
-
Sezon Rowerowy 2016
mój KTM, jeszcze w trakcie zmian
-
Sezon Rowerowy 2016
obcisłe długie spodenki to gejnia na maxa kup krótkie obcisłe z wkładką, a na wierzch zakładasz normalne sopdenki wyjdzie najtaniej i najprościej w użytkowaniu
-
Sezon Rowerowy 2016
Remik pytałem czym malowałeś osprzęt.
-
Sezon Rowerowy 2016
Kowi o haku nie zapomnij
-
Sezon Rowerowy 2016
Kowi właśnie nie bardzo ją ustawisz pod 9. Niby się da ale dziwnie wtedy pracuje.
-
Sezon Rowerowy 2016
ło taka mi zbywa Shimano XT 2011- RD-M773 SGS - przerzutka tył :: BIKE-arena.pl
-
Sezon Rowerowy 2016
Remik osprzęt malowałeś, anoda czy co ? Kowi XT z tamtego roku mogę Ci załatwić w dobrej kasie ale 10rz.
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
nie martw się szwagier, odbijemy go z rąk tego grajka
-
Sezon Rowerowy 2016
już zamówiłeś ?
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
wezmę co trza
-
Sezon Rowerowy 2016
to jakieś wujowe te koła
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja to wcale b5 nie będę miał. Mogę przyjechać ? Plissssss