Treść opublikowana przez medik
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
"Zawód dziennikarz śledczy" - Cezary Gmyz. Opisuje takie rzeczy ze oczy na wierzch wywala. Polecam.
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
Ja nic nie kumam z tej gadki, czepiacie się glinarzy. A kto Wam bronił iść do Policji ? Że mają niby ładne domy ? To źle mają mieszkać w gliniankach ? Co za myślenie, zazdrość i tyle. Ja życzę wszystkim, żeby mieszkali w dworkach, jeździli a8 i luz. I wracając do tematu - póki jazda bez pasów jest zakazana, dotąd należy za to karać. Ludzi, którzy obnieśli obrażenia na wskutek jazdy bez pasów, powinno się obciążać kosztami leczenia, zresztą podobno jak pijaków itp. A i tych co wzywają karetki do byle czego, sraczki, swędzenia i innych bzdur.
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan przestaniesz mnie wkurfiać ?
-
Sezon Rowerowy 2016
Kowi ale Kolega wyżej nie zna się na temacie, więc nie da sobie rady ze znalezieniem używki. Ja tam polecam ta univegę, jak pisałem za ta kasę na normalną jazdę będzie nowy rower.
-
Sezon Rowerowy 2016
Kowi to jest rower za tysiaka, czego się spodziewałeś SID'a ? W tej kasie z markową ramą całkiem przyzwoity rower do normalnej jazdy.
-
Sezon Rowerowy 2016
Remik widzę że banię masz rowerowo zdrowo zrytą Ja wczoraj powkręcałem Ti śruby tu i ówdzie. ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- nowy : ROWER GÓRSKI UNIVEGA HT-500 - WYPRZEDAZ (3180281240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. używka : SCOTT SCALE 70 ALU 20,5'' DEORE XT ROCK SHOX J2 ! (3173391418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
" Moim zdaniem pasy to powinna być indywidualna sprawa a karanie za ich brak to przynajmniej moim zdaniem głupota ;-) " - i pokryjesz z własnej kieszeni wszystkie koszty leczenia w przypadku wypadku bez pasów, gdzie wiadomo obrażenia będą większe ???? Bo ja nie zamierzam płacić za Twoje leczenie. Druga sprawa to nazywanie gliniarzy gestapo, psami itp. To zwykły przejaw chamstwa i braku kultury, nic więcej. Temat z d... i tyle, jechałeś bez pasów było przyjąć mandat.
-
Sezon Rowerowy 2016
Remik widzę, że masz konkretne enduro. Kawał maszyny. Kowi a do czego masz dokręcony ten amorek ?
-
Sezon Rowerowy 2016
Norbet przy tych kg. to twoje MTB raczej jest mniej zwykle ... jak kiedys znajdziesz chwile to przeslij pare fotek lub specyfikacje chodzby na priv lub w temacie - http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/moj-rowerek-4079/index3.html Jak porobię fotki to wrzucę ale i Ty pokaż Twój rowerek bo czuję że ciekawa maszyna. Nieprawdaż ?
-
Sezon Rowerowy 2016
Ramik nic nadzwyczajnego, zwykły góral Selekt poszukaj czegoś z alu ramą, bo ten jest cholernie ciężki. ---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:47 ---------- Ten będzie spoko : LEKKI ROWER EUROBIKE AMSTERDAM 28, 3 BIEGI +KOSZYK (3157095787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. I tańszy jest.
-
Sezon Rowerowy 2016
To jakieś starocie, mostek nawet nie jest na aheda. Taki rower miałem 15 lat temu.
-
Sezon Rowerowy 2016
A ja proponuję w tych pieniądzach poszukać używki. Oba rowerki to najniższa pólka, zależy do czego ma służyć ale nie spodziewaj się za dużo po nich. Do zwykłego przemieszczania wystarczą i tyle.
-
Fotki w tematach.
i tak samo można miniaturkę wkleić
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
"Z mocy bezprawia" W.Sumliński Według mnie lektura obowiązkowa. Polecam.
-
Sezon Rowerowy 2016
Weź sobie sigmę, jakiś podstawowy model spokojnie Ci styknie. np. LICZNIK ROWEROWY SIGMA BC-509 BC 509 SPORT OKAZJA (3138925622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Honorowe krwiodawstwo
Chwalcie się chwalcie, bo naprawdę jest czym. Nie żartuję. Pozdrawiam i dzięki wielkie.
-
Auto na ślub
Co to za zwrot człowiecze ? Jak już masz zamiar kogoś pouczać to zastosuj interpunkcję i duże litery. Jeśli ktoś chce wspominać czasy komuny i złomy zwane autami proszę bardzo, jego wola. Ale jechać do najważniejszego wydarzenia w życiu takim koromysłem to jakiś poroniony pomysł. W dodatku autor tematu napisał wyraźnie że che pojechać audi więc jak do tego ma się 125p ? Wyraziłem swoją opinię do której na forum mam prawo, więc poluzuj sobie gumkę w kalesonach, bo żal tego czytać. mlodzian4 obejrzyj sobie wątki aut klubowiczów z Twojej okolicy i zapytaj na PW. Powodzenia.
-
Auto na ślub
W życiu nie pojechałbym do ślubu PRLowskim złomem.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Jakie są te 2 po drodze ?
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan zanim się doczekam Twojej S4, to już będę stary i ślepy i prawko mi zabiorą. Dekory na plus oczywiście.
-
Sezon Rowerowy 2016
e tam co za różnica jaka pogoda, trzeba nawijać km i już
-
Muzyka w naszych autkach
To były czasy gdy Doniu i Mezo to nie było takie całkiem disco polo
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kowi ....- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Nie lubię Bogdana - [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE