Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. tu masz pokręcone
  2. medik odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaki fajny temat wygrzebałem To co lecimy z tym koksem ?
  3. Nie ma się co podniecać. Szary afant z hakiem A tak serio to auto naprawdę fajne. Kowi ale błagam wyjeb ten hak... I te koła co chcesz kupić wcale nie robią takiego łał.
  4. nic z "tych" rzeczy
  5. sorry nie zauważyłem, jakoś w oczach mi się troi
  6. klej do szyb i nikt tego nie oderwie
  7. medik odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zapraszam na wspólną terapię
  8. medik odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    pokażę jak będzie godzien pokazania i dostanie odpowiednie koła pawulon, e tam znam lepsze specyfiki więc jak będzie ? plis, plis, plis
  9. medik odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ja już nawet mam taki silnik ale w większym opakowaniu Mogę zostać waszym Kolegą ? plis....
  10. ja mam tylko ok 300 butelek, na użytek własny, z Twoją kolekcją nie mam szans
  11. widzę że mam konkurencję
  12. a no tak, już poszedł, 50 zł taniej niż w sklepie
  13. dokładnie, nie ma sensu zapieprzać jak jakieś małolaty..... to kiedy i gdzie ta kreska ?
  14. Gracjan w zestawie widzę grzebyka do czesania wykładziny brakuje
  15. Zajebioza jest
  16. Nic sam nie kombinuj, bo jak bogate gogusie to jeszcze Ty będziesz miał kłopoty. Nie ruszaj smarków. Od razu wal do wychowawcy. a w rozmowie zaproponuj jeszcze wizytę u dyrektora. Wtedy wychowawca od razu zajmie się sprawą jak należy, bo będzie pękał szefa i uspokoi moment smarkaczy. To jest pierwsza klasa - dzieciaki jeszcze wtedy czują respekt przed nauczycielami.
  17. Ja miałem takie lampy, te z 2 linku, zobacz w temacie mojego auta. Jakość świecenia dobra, trwałość także. Pozostałe które pokazałeś, są do fiata sieny,a Ty masz audi. ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- PS Gdzie najlepiej w Lublinie szyby przyciemnić ?
  18. Tu nikt się nie śmieje, tylko jest pełen podziwu. Gracjan, a jak tam nasza umowa kupna-sprzedaży ? Gotowa ?
  19. Gracjan ale masz zasyfiony bak od środka........
  20. Taaaa, a po drugim to już w ogóle lajcik sa kropelki wiec wiedz ze cos sie dziao http://i1245.photobucket.com/albums/gg590/mrogal/kropelki.jpg
  21. Angel nawet się nie wahaj i na graty sprzedawaj. Więcej kasy weźmiesz ale trochę zabawy będzie przy tym.
  22. Pany a używa ktoś opcji, box + uchwyt na rower ? Jaki uchwyt polecacie ?
  23. Wystarczy że większość samochodów ma napęd na niewłaściwą stronę ( przód ), teraz jeszcze będą miały kierę po złej stronie Coraz lepiej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.