Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. Fajnie że jakiś grat z mojej b5 trafił do tego właśnie auta Koła będą cudne.
  2. Tak, wszyscy niech idą na L4, a my będziemy na Was zapier.....lać
  3. Mrogaliku ale jak malujesz to aż szkoda nie zrobić za jednym zamachem. Potem będzie szkoda kasy na malowanie. A przerobisz sam, bez dużych kosztów. No tylko ten czas....
  4. Jak i tak idzie do malowania to wyrezaj sobie jeszcze klapę USA.
  5. Jak za ta kasę, wcale nie są takie złe. Śrubki faktycznie plastikowe ale co z tego, jeśli to tylko element dekoracyjny. Nie jest to typowa plastelina, jak większość chinoli.
  6. ja Ci kurfa dam lepiarza.... bardzo dobrze że tablicę zalepiłeś, jest dużo lepiej kurde podetnij te progi bo kupa będzie
  7. Dobra Gracjan ile za niego chcesz ?
  8. Mrogal malowanie bez wycinania szyb to pomysł z d....py wzięty. Zacznie Ci lakier odłazić przy szybie to zobaczysz.
  9. I mniej tych czarnych żaluzji, listewek.
  10. ślicznie jest
  11. medik odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    Oryginalny grill bije na głowę jakością ten zamiennik ale też i ceną... Także za ta kasę jest to naprawdę ciekawa alternatywa.
  12. medik odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    Znaczek wszedł bez problemu u mnie. Zresztą jak komuś się nie podoba zawsze można kupić ori RS za 400 zł.
  13. medik odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    ---------- Post added at 12:58 ---------- Previous post was at 12:55 ---------- Jak za ta kasą może być. Jakość wykonania nawet spoko, materiały mogłyby być lepsze.
  14. Stary dałeś 2 stówy za adaptery do lamp ?
  15. Ja nie mam tych mocowań i nawet tragedii nie ma. Ale chyba jednak dokupię, lepiej wygląda. Dobre story Tomasz.
  16. Kupiłbyś zderzak ode mnie kompletny, a nie wymyślasz
  17. medik odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    Zacznij od wymiany lusterka na duże. I zostaw w ori kolorze.
  18. Armi nie czepiaj się, święta są
  19. Jest fajna kapela w lubelskim ale droga jak cholera. Gitara basowa - Ragga, Mrogal - bębny, Kowi - skrzypce, Moskal - wokal, Paput - tamburyno. Nazywają się Bataliony.
  20. Właśnie, fajnie jest
  21. Gracjan Ty to jednak jesteś popi%(##$^&ony
  22. Po co chcesz ją lakierować ? Ona się tak świeci bo jest brudna i wytarta, a nie lakierowana Ragga, a może znasz kogoś kto mu ta kierę obszyje ?
  23. ta jasne - masz
  24. Mrogaliku zbieraj na grill, ten nie pasuje ni ch...ja. Ale poza tym całkiem sympatycznie. Smerfetka też widzę ładna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.