Treść opublikowana przez medik
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Dobrze mówią, trzeba d*pę podnieść albo przód posadzić.
-
Czy ktos wie gdzie mozna zamówic tablice rejstracyjne w wersji amerykańskiej
Nie ssikaj się Ragga weź se na wstrzymanie, ja rok z taką tablica jeżdżę i jakoś się nie ssikałem.Pytał o tablicę, to go informuję żeby się nie zdziwił jak go dupną.
-
[B5 AGB] VIAGRA
oj chyba nie jednak
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal pakować ? ---------- Post added at 09:23 ---------- Previous post was at 08:51 ---------- Pany niech się Moskal pochwali, bo fajne kola kupił.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal gdzie do tak mocnego auta pływające śruby pchać.
-
[B5 AGB] VIAGRA
5x114,3 ? Jak to upchać ? BBS Ck made by Medik
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Nie wierzę ale jaja :shock3: Ładny afant
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Można zatrzymywać się na zatoczce, przy przystanku ?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Ja wyszedłem do pracy we wtorek rano, a wracam jutro wieczorem.
-
alu 17 ''
Kapkę więcej palić będzie, ale nie jest to jakoś specjalnie odczuwalne.
-
Felgi Repliki
Kolego nie kupuj żadnych chinoli. Przecież każdy Ci powie, kto używał że to plastelina. Miękkie, pokrzywić można nawet na najechaniu szybszym na krawężnik ( znam z autopsji ). Szukaj jakiś markowych mocnych kół ( np moje BBS ).
-
Czy ktos wie gdzie mozna zamówic tablice rejstracyjne w wersji amerykańskiej
Będą, bo wymiary tablicy usa sa inne niż polskiego kwadrata. Ta dorabiana nie jest odblaskowa. Naklejenie te wlepki podchodzi pod fałszerstwo, a to już może być poważny problem jak trafisz na służbistę. szczawik, to co piszesz jest niemożliwe. Wymiary tablicy są standardowe i nie można zamówić w urzedzie innych.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Nie jarać się za bardzo Panowie. Przypominam - to jest afant w dieslu Jak mówiłem wcześniej, to koło to był świetny wybór.
-
Czy ktos wie gdzie mozna zamówic tablice rejstracyjne w wersji amerykańskiej
Tylko nie zdziw się jak dowód policjanty Ci zabiorą.
-
Felgi do oceny
Kolego takie sobie te felgi. Ja poszukałbym innych jednak.
-
[ALL B5] Audi S4
E to jak dwie nagaro eSy mają spota, to ja spadam
-
[ALL B5] Audi S4
Taaaaa, spokojny, a kto tam ostatnio merca przy 200 km/h pobierał Spokojny Człowieku ?
-
Lepiej wymienić całe zawieszenie czy poszczególne wahacze ?
Jak mechanik rzeczywiście potrafi odnaleźć stukające wahacze, to nie ma sensu wymieniać wszystkiego.
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan nie nerwuj się, to chyba dżołk był.
-
Soczewki poliftowe - jak przyciemnić
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?169059-B5-ALL-Rezanie-bixenonu&highlight=qwerty Albo najlepiej zagadaj z Kolegą qwerty.
-
jakieś tam a6 do robienia km
Kurfa jakaś duża ta a4, co to b7 ? Krycha wszystkiego najlepszego z okazji imienin. Dżampa pod remizą będzie ?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ćwiary tylne jak wiadomo to osobna historia, i raczej trzeba się nastawiać na rezanie. Ale resztę gratów spokojnie w tej kasie znajdzie, może jeszcze taniej.
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Same graty to ze 7 k.
-
[ALL B5] Audi S4
z leków to na moje lekarskie oko nadaje sie tylko pavulon moj ulubiony nie dało się nie zauważyć
- [ALL B5] Audi S4