Treść opublikowana przez medik
-
[ALL B5]gwint+18"8,5J + stłuczka w gratisie
Kolego ile dałeś za te felgi, jakie ET ?
-
[ALL B7] Pomocy nie wiem które felgi wybrać!!
Jak to b7 to wzór rs4 czyli 3.
-
[ALL] Jaka wartość takiego zestawu ? Ori 15' z oponami
500 to felgi są warte
-
[ALL] Jaka wartość takiego zestawu ? Ori 15' z oponami
nie przesadzajmy 700-800 zł to max.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Fotka number one
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Sorry duffy ale ten kolor prosiaków Na biało było walić.
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
http://img96.imageshack.us/img96/2355/img3124mq.jpg do kalendarza idealne
-
Problem z zaparkowanym autem.
Panowie z tym, że jego auto nie uniemożliwia mi wjazdu, tylko znacznie go utrudnia, muszę łamać auto na kilka razy. Raczej nie planuję uszkadzać mu auta, a głupio trochę na sąsiada Policję nasyłać. Najważniejsza kwestia, czy może tak parkować, że utrudnia mi wjazd?W zasadzie uniemożliwia wjechanie przodem do garażu.
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
:slina: o kurfa
-
Problem z zaparkowanym autem.
Panowie strasznie nie lubię tego typu spraw ale niestety niektórym imbecylom nie da się przetłumaczyć. Kupiłem garaż pod blokiem, dotychczas stał nieużywany i ludzie przywykli zastawiać jego wjazd. Po zakupie grzecznie wszystkich poprosiłem i nie zastawianie mi wjazdu i wszystko byłoby ok gdyby nie jeden uparty sąsiad. Notorycznie parkuje w ten sposób, że nie mogę wjechać od razu do garażu, muszę kombinować. Całkiem nie zastawia mi bramy, po prostu parkuje bardzo blisko. Stąd moje pytania : 1. ile metrów od wjazdu do garażu możne legalnie parkować ? 2. jak proponujecie rozwiązać tą sprawę ? chodzi mi o metody raczej ugodowe, w dziób zawsze zdążę dać Tak to mniej więcej wygląda :
-
[ALL B5] Audi S4
Audi to audi
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
W życiu nie wymieniłbym tyle blach, nie malował prawie całego auta, tylko po to żeby mieć polifta.
-
[ALL B5] Audi S4
Co to wykres dni płodnych ? No i teraz będziesz chciał więcej za furę, a już te 18k nazbieralem
-
[ALL B5] Zamarzla maska
Proponuję na przyszłość przed zimą, przesmarować ten zamek. I nie będzie takich problemów.
-
[ALL B7] Dystanse na tył -pytanie :)
W dystans jest sens pchać się jak zakładasz jakąś wyszukaną felgę z kosmicznym ET. A skoro felgi, które wybrałeś występują w odpowiednim ET, po co kombinować.
-
[ALL B5] Audi S4
Ciekaw jak z wytrzymałością na tej listwie. Moje rączki się poddały.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Gracjan to kiedy do zabrania będzie ? :gwizdanie:
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Kasę na d*py wydmuchał i nie ma na rezanie...
-
[B5 AGB] VIAGRA
Jak to o niczym ? O d.....maryny przecież.... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Grill RS4
Jeszcze i lampy Ten grill u Ciebie nie zrobi takiej roboty jak powinien.
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Jakoś nie mogę zaczaić, co w tym powalającego. Lampy na diodach, lakier mat, RH i błotnik oblepiony. Pomieszanie z poplątaniem
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Co tam nowego się urodziło ?
-
[ALL B6] Malowany grill
Folia będzie trwalsza i tańsza. Więc zastanów się jeszcze.
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Kowi, podobnie jest z kratą na dachu :gwizdanie:
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
Oblepiacie audi jak jakiegoś starego golfa i spodziewacie się pozytywnych wrażeń ?