Treść opublikowana przez medik
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Armi nie zwracaj uwagi na Mrogalika, ma teraz, no wiesz " te dni "
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Nic nie mówiłeś że kolejność jest istotna
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Duffy zacząłem montaż gałki ale od pkt.7 Usyfiłem auto
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Taki ulep, to co za różnica czy dach jeszcze zardzewieje ?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
oj te wkreciki no i co że wkręty dałem ? To ja już lepiej nic nie powiem....
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
właśnie, why ?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
:polew:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Dzięks. pkt 6. i zwłaszcza 7. na bank dam se radę
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
dużo roboty żeby ją zainstalować ? usyfić na początku czy po montażu ?
-
[ALL] Felgi MADE IN ECC ?
EEC = The European Economic Community http://en.wikipedia.org/wiki/File:Location_European_Economic_Community_%281993%29.svg
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Przecie jaja se robię. Ja mam przycięte listwy wzdłuż i jest w miarę ok. Jutro cyknę fotki co i jak.
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Fajnie jest. Co to za gałka od biegów ?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
to jest naprawdę dobry wybór
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
:oklaski: :oklaski: :oklaski: chcesz się założyć ? Duffy tak w ogóle powinien być za dywaniki i syf w aucie ......
-
[ALL B5] Audi S4
smutny widok
-
Pytanie o coś mocniejszego
Na potęgę to podrabiają Bolsa. Wiem, co mówię, najrzadsze są zatrucia wódkami sklepowymi, tymi z nietypowych butelek.
-
Pytanie o coś mocniejszego
To mnie rozwaliłeś. :polew: Najmniej podrabiana jest wódka w nietypowych butelkach ( nemiroff, finlandia itp. ).
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
http://www.nasa.gov/about/contact/index.html dzwoń do nich :gwizdanie: Buba nie wymyślaj. Spokojnie w Polsce można znaleźć ludzi od takich wzorów. Np. tutaj trzeba pytać : http://www.centrumarteria.pl/?q=node/76
-
[ALL B5] Audi S4
W ogóle ta Gracjanowa eSa smacznie wygląda
-
[ALL B5] Audi S4
Właśnie tego się obawiam, a nie chciałbym go podcinać.
-
[ALL B5] Audi S4
śliczne dzięki 2x80 mm też bez problemu powinny wejść chyba ?
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan jakiej średnicy masz końcówki tłumika ?
-
Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
że kto ?
-
[B5 APS] by czorny
??? nic nie rozumiem.
-
[B5 APS] by czorny
Nawet fajne Teraz szukaj skóry.