Treść opublikowana przez medik
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
http://moto.allegro.pl/felga-mercedes-cl-s-18-oryginalna-i2004416046.html http://moto.allegro.pl/oz-opera-ii-8-x-18-et-35-mercedes-vw-audi-i2034413355.html
-
[B5 AEB] Czerwone ABT Sportsline!
Proponuję przywrócić do serii
-
Spotkania na drodze
Czarna b7 LBL pod stokiem,z wlepką klubową na tylnej klapie, kto to ?
-
[ALL B5] Audi S4
a masz 2 S4 na handel ? Fajnie że już zrobiona, bezawaryjności
-
[ALL B5] Audi S4
To kiedy mogę przyjechać po samochód ?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Zacznijmy od rozrzedzania krwi C2H5OH
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Mrogal jakbym wiedział jak to leczyć zacząłbym od siebie
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
LU_Angel kto ukradł dekielki ? Maskę nad prawą lampą podnieś. Zajebysta sztuka
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Pany ja już wiem, że tu na wiosnę bajka będzie. Powodzenia Wariat
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
MaxsteRR mniam
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Jak postępy ?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Kurde dopiero zauważyłem. Zara łotpiszę.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Mrogaliku, że niby dasz radę reznąć tego RSa pod zwykłą budę ? A tak poważnie, służę pomocą jakby co
-
Spoty Puławskie
Jak stare baby na targu.... :gwizdanie: Dajcie se już na luz. Tu macie coś do posłuchania dla relaksu : a to czasem nie o mnie było ? Rafał oddaj Kowiemu tego piątaka, bo chłopakowi do gratów brakuje.
-
Spoty Puławskie
Więc proponuję rozwinąć mój pomysł odnośnie spota. Niech te czasy wrócą.
-
Spoty Puławskie
Panowie nie szkoda Wam zdrowia ? W ramach rozwiązania problemu, proponuję obalić wspólnie flaszczynę, albo dwie albo...... Pytam serio, robimy wojewódzkiego w lutym w Puławach ? Głupia sprawa gryźć się tak na własnym podwórku
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie widziałem jeszcze dystansów 10mm do b5 --> http://www.ecstuning.com/Audi-B5_S4--2.7T/Wheels/Spacers/ES8825/ --> http://store.allsprings.com/audi-hr-wheel-spacers-dr-10mm-5x112-p1851.aspx
-
[ALL] DRL Led L shape ala Mercedes
Na jakim aucie, by tego nie zrobić, wirtualnym czy realnym i tak jest to wiocha na maksa.
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
+ ładny kolor, + niezły wypas, + polift - spasowanie zderzaka z przodu, - avant ( co kto lubi ) - felgi ( za bidne jak do eSy )
-
[ALL B5] Kierunki boczne białe
Ja takie mam, spokojnie można zakładać.
-
[ALL B5] Grill przedift i polift
Polift ma więcej chromu na ramce. Bez problemu pasuje do przedlifta.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
:oklaski: :oklaski: :oklaski: Lepiej nie mogłeś wykombinować.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak pada dwumas objawy masz najpierw przy ruszaniu pod górę, na prostej jest normalnie. Jak dostaje większych luzów, wtedy pod górę ciężko ruszyć bez "kangurka", a na prostej czuć drgania. I jeszcze, czy przy gaszeniu silnika jest cicho ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi przy ruszaniu, szczególnie pod górę czuć drgania ?
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Lista złodziei to świetny pomysł, takich dziadów trzeba piętnować i ostrzegać innych. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234630.0 Jak widać oszukanych osób jest więcej. Chyba trzeba zakończyć karierę tego pana na forum.