Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. http://moto.allegro.pl/felga-mercedes-cl-s-18-oryginalna-i2004416046.html http://moto.allegro.pl/oz-opera-ii-8-x-18-et-35-mercedes-vw-audi-i2034413355.html
  2. Proponuję przywrócić do serii
  3. Czarna b7 LBL pod stokiem,z wlepką klubową na tylnej klapie, kto to ?
  4. a masz 2 S4 na handel ? Fajnie że już zrobiona, bezawaryjności
  5. To kiedy mogę przyjechać po samochód ?
  6. Zacznijmy od rozrzedzania krwi C2H5OH
  7. Mrogal jakbym wiedział jak to leczyć zacząłbym od siebie
  8. LU_Angel kto ukradł dekielki ? Maskę nad prawą lampą podnieś. Zajebysta sztuka
  9. Pany ja już wiem, że tu na wiosnę bajka będzie. Powodzenia Wariat
  10. MaxsteRR mniam
  11. Jak postępy ?
  12. Kurde dopiero zauważyłem. Zara łotpiszę.
  13. Mrogaliku, że niby dasz radę reznąć tego RSa pod zwykłą budę ? A tak poważnie, służę pomocą jakby co
  14. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jak stare baby na targu.... :gwizdanie: Dajcie se już na luz. Tu macie coś do posłuchania dla relaksu : a to czasem nie o mnie było ? Rafał oddaj Kowiemu tego piątaka, bo chłopakowi do gratów brakuje.
  15. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Więc proponuję rozwinąć mój pomysł odnośnie spota. Niech te czasy wrócą.
  16. medik odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Panowie nie szkoda Wam zdrowia ? W ramach rozwiązania problemu, proponuję obalić wspólnie flaszczynę, albo dwie albo...... Pytam serio, robimy wojewódzkiego w lutym w Puławach ? Głupia sprawa gryźć się tak na własnym podwórku
  17. nie widziałem jeszcze dystansów 10mm do b5 --> http://www.ecstuning.com/Audi-B5_S4--2.7T/Wheels/Spacers/ES8825/ --> http://store.allsprings.com/audi-hr-wheel-spacers-dr-10mm-5x112-p1851.aspx
  18. Na jakim aucie, by tego nie zrobić, wirtualnym czy realnym i tak jest to wiocha na maksa.
  19. + ładny kolor, + niezły wypas, + polift - spasowanie zderzaka z przodu, - avant ( co kto lubi ) - felgi ( za bidne jak do eSy )
  20. Ja takie mam, spokojnie można zakładać.
  21. Polift ma więcej chromu na ramce. Bez problemu pasuje do przedlifta.
  22. :oklaski: :oklaski: :oklaski: Lepiej nie mogłeś wykombinować.
  23. Jak pada dwumas objawy masz najpierw przy ruszaniu pod górę, na prostej jest normalnie. Jak dostaje większych luzów, wtedy pod górę ciężko ruszyć bez "kangurka", a na prostej czuć drgania. I jeszcze, czy przy gaszeniu silnika jest cicho ?
  24. Kowi przy ruszaniu, szczególnie pod górę czuć drgania ?
  25. Lista złodziei to świetny pomysł, takich dziadów trzeba piętnować i ostrzegać innych. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=234630.0 Jak widać oszukanych osób jest więcej. Chyba trzeba zakończyć karierę tego pana na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.