Treść opublikowana przez medik
-
[B5 AGB] VIAGRA
O licytacja widzę Jako że nie w sedanie dam tyśonca
-
Fani czterech kółek
Chyba czas zamknąć ten temat
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi to walnij coś jeszcze w stickery na nadwoziu.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Tak jak mówisz podobać ma się Tobie, a nie nam. Grunt że jest niepowtarzalnie.
-
Fani czterech kółek
sorki jak niejasno napisałem. Program telewizyjny " Fani czterech kółek". -makaveli- na YT są ciulowej jakości i pocięte, może ktoś ma całe ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
Fajne koła, jeszcze jak za ta kasę... :gwizdanie: Walnij je na biało z czerwonym rantem.
-
Fani czterech kółek
Panowie jakoś nie mam czasu oglądać jak leci w TV. Można to gdzieś ściągnąć, ew. kupić wydanie DVD ?
-
[ALL B6] Które felgi 16' na zimę? Pomóżcie
Jak dla mnie nr 3
-
[B5 AEB] Pytanie o lusterko prawe małe do A4 B5 od jakich aut pasuje?
Jakby co mam takie do sprzedania
-
[ALL B5] Mocowanie tablicy rejestracyjnej na tylnej klapie
Przyklej na taśmę dwustronną i problem z głowy. Dużo ładniej będzie
-
[B5 1Z] Lampy tylne
Kolego pomyśl nad diodami, wyglądają naprawdę fajnie. http://allegro.pl/lampy-diodowe-led-czerwone-audi-a4-95-01-sedan-i1832746305.html Tylko nie montuj tych "sienowych"
-
[AKK B5]Wycięcie rantów przód Audi A4 b5
Kolego zaklep je i będzie git. Nic nie wycinaj bo zacznie rdzewieć. Ile masz obniżone auto ?
- [ALL B5] Listwy chrom
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi do Twojego auta idealnie pasuje carbon
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Armi gdzie Ty chcesz te stickery walić ? Na dekory ? Fuj
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
No nie przesadzajmy Armi, najwyżej pół klasy...
-
[ALL B5] Klapa USA do b5 ?
Według mnie to dobra cena Blendą nazywasz tą listewkę nad rejestracją ? Chyba nic innego niż rezanie długiej nie wymyślisz. Powodzenia.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
fenkju
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Już dawno leży, tylko nie mam kiedy zamontować.
-
[ALL B5] Klapa USA do b5 ?
Kupiłeś ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Fajnie wygląda. Będzie szał. Armi daj jakieś wskazówki jak po kolei zdemontować sufit.
-
[ALL B5] Zmiana kierownicy (będzie pasować?)
I odpowiedz sobie jeszcze na pytanie czy warto. Bo jakieś tam wielkiej rewelacji nie będzie.
-
[ALL B5] Wkład lusterka prawego -anglik
Kurde nie wiem, czy do angola jest idealnie jak trzeba. Do mojego lusterka pasuje super.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kurfa zadzwonił zmiennik, że nie przyjedzie i kiszę na dyżurze 2 dzień No to pojechałem sobie na spota....fpisdu
-
[ALL B5] Wkład lusterka prawego -anglik
Ja brałem tutaj : http://allegro.pl/audi-a4-b5-typ-8d-94-2001-szklo-niebies-prawe-1pb-i1814345417.html