Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. grn jest coraz lepiej Diody znacznie odmłodziły tył. Jaką masz średnicę tych wydechów ? Weszły bez podcinania zderzaka ? Lubelszczyzna reza najwięcej, tak mi się widzi :gwizdanie:
  2. Medik, widzę że już wsiąkłeś w forumowy klimat tak trochę
  3. Fajne auto będzie. Dobrze gadałem, że biały będzie kosa. Tylko to jasne wnętrze... Fotele też kremowe ?
  4. E tam Audik Pokaż fotę Agnieszki
  5. Jak kupiłem auto były już pomalowane.
  6. Wymiana, nie wiadomo co tam masz nalane.
  7. Ja też mam nie markowe i nic nie trzęsie Jedyny minus nie markowych to ich waga, są dużo cięższe, przez co przyspieszają zużycie np łożysk.
  8. Pokaż jakieś fotki
  9. Nie przesadzacie czasem ? Przy ET 50 Kolega kupi dystanse 10-15 mm im wszystko bedzie git. Dystanse na allegro ok 250 zeta. Przecież nie muszą być markowe...
  10. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajny ryjek. Tylko lustro wymień na duże.
  11. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dużo lepiej wygląda bez tej wycieraczki, zwłaszcza że i tak nie działała Przy następnym malowanku relingi też wywal.
  12. LU_Angel między te dwa ciemne auta jakieś fajne sreberko dobrze by się wpasowało :gwizdanie: grn jest kox
  13. Kowi bądź konsekwentny - powywalaj wlepki A4klub, Q. Koniecznie hak, bo psuje cały tył. Masz tam czujniki w dokładce, czy to dziury są ? Kurde ślepnę. I wtedy tył będzie bajka, daszek i zderzak robią robotę
  14. VTecA4 bierz RH Zw1 ode mnie, fajne koło. Nawiązując do dyskusji, morsdicti nie nabijaj się z Armiego, bo zupełnie nie masz racji. Auto ma już zdłubane i naprawdę OK. Nie wyśmiewał prezentowanego auta, jak inni, np cytowani przeze mnie.
  15. chyba wiem do kogo pijesz Auto do odratowania jak najbardziej. Lakier jak widzę , w dobrej formie. Na Twoim aucie ładnie wyglądałyby dokładki, progi i klamki w kolorze. Na początek, koniecznie wywal brewki i rynnę ( wydech ). Kup jakieś koło ( najlepiej ode mnie ). Powodzenia w rezaniu tego demona Aha i nie przejmuj się, komentarzami : Ja też zacząłem od 1.6, bo bałem się od razu pakować w afn na 110 PS. Nie wiedziałem czy utrzymam taką bestię na drodze..... :polew: :polew:
  16. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    O Maryny :decayed:
  17. na klapie chyba by wytrzymało, ktoś taką miał, tylko kto
  18. A co silników to wiadomo kto tu jest Master 1.6
  19. Po kiego ch... są te Wasze wzajemnie napinki ? Da się wyjąć, czy się nie da, jeden potrafi to drugi nie. Opłaca się pchać biturbo, nie opłaca. Jak baby na targu. Spokój ma być Megłajersy jedne :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.