Treść opublikowana przez medik
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
armi szmaciane są na forum przecież. Ja jakoś wolę skórkę.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak mi się znudzą odsprzedam Ci jakby co Pany mam na sprzedaż moją skórę, zwykła czarna za dobre pieniądze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pany kupiłem Recarosy :decayed:
-
[B5 AGB] VIAGRA
Nową laskę wyrwałeś ? Będziesz na wojewódzkim ?
-
[ALL B5] 18" felgi i silnik 1.6 ? masz takie ?
za to Twoje 115 PS to zapier.... jak eSa przynajmniej Jak to jest, że silniki 1.6 najbardziej krytykują ludzie mający o 2 konie więcej ? tovisto kupiłeś koło ?
-
Andrzej Lepper nie żyje !!
Prosty chłop, który przez przypadek wmieszał się w politykę, nie wytrzymał presji. Wstyd mi było jak wszedł do rządu. Ale trzeba przyznać, że trochę tych złodziei rządowych powystraszał. Szkoda go jak każdego człowieka.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
biała perła
-
[B5 AGB] VIAGRA
No to git, teraz czas na koło ?
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Kurde dziwi mnie, co mówicie o RH Tłukę po lubelskich drogach i nic się nie dzieje. Fakt, ze na balonie. Nawet fajny efekt na białych alu wyszedł
-
[b5 AFN] mój granatek
Tak jak wyżej napisali, wymień grill, bo nie bardzo pasuje. Reszta fajna, kółko z A8 ładnie podeszło.
-
[ALL B5] Co o tym sądzicie? al'a gwint
Aju chyba ma rację...
-
[B5 ADP] Auto spadło z lewarka.
Właśnie, a gdzie tą kobyłkę z przodu podstawić ?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Nosb długie masz terminy w Klinice B5 ? Kiedy można padakę na przeszczep wstawić ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Krystian tego sedana można kupić w każdym markecie, nazywa się teraz Mach III Fajne auto było.
-
[ALL B5] Audi S4
Wszystko ładnie, pięknie. Zderzaki fajnie poprawione. Ale ta dokładka
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive na Twoim kolorze powinna się udać odcinka na samym tym ranciku. Ja bym tak przynajmniej spróbował.
-
[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
Co kto lubi. Jak dla mnie przeprowadzone modyfikacje to lipa i tyle. Mnóstwo wieś tuningów, fele za małe, chrom na metry, lampy beznadziejne Ale jeszcze nie jest najgorzej bo chyba zdążymy Cię powstrzymać przed kolejnymi tuningami, które planujesz....
-
[ALL B5] 18" felgi i silnik 1.6 ? masz takie ?
1.6 nawet bez tych dodatków nie nadaje się do zapier.... więc niech chociaż wygląda
-
[ALL B5] 18" felgi i silnik 1.6 ? masz takie ?
Mam 17 i są za małe Spokojnie możesz 18 zakładać.
-
[B5 AGB] VIAGRA
wieczorem będę się widział z Łukaszem to dam cynka, co i jak.
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Dawałeś jakieś dystanse ? Nic nie przyciera ? Dałoby radę dokładniejsze fotki zobaczyć ?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
A-rek podrzuć dokładniejsze info, parametry alufelg. Jakie opony.
-
[B5 AGB] VIAGRA
taki, który wkłada element z innego auta, jak klapa u mnie. Moskal, co dokładnie nie wyszło ? Kolor, chmury, zacieki czy co ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nic nie modzę, po prostu nie mam przeciwmgielnych a ori za drogie
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskal trzeba było pisać, że chcesz auto malować. Jakby co wal na PW, coś wymyślimy.