Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. Krycha po cholerę toczyć heble jako dystanse ? Przecież to groszowe sprawy. Nie kombinuj.
  2. nie protetykiem, pracuję na oddziale kardiologicznym a zresztą gdzie ja nie pracuję
  3. niestety taką mam tylko żonę pacjentki zazwyczaj 65- 99 ( 90/100/90 )
  4. nie macie się o co martwić ? :gwizdanie:
  5. Ja to nikogo nie mogę wypatrzeć u nas, a zresztą na trasie też. Jakiegoś pecha mam
  6. to co mam na tyle i koniec roboty ?
  7. ale nie za długo Krystian do ośki co największe na tył można dać ?
  8. Klemy z aku były zdejmowane przed wyjęciem licznika ?
  9. dobra decyzja zeby nie było to ja wyhaczyłem tą okazje :polew: a ja podgrzałem atmosferę i przyspieszyłem decyzję Krycha przelej mi tą 100 co obiecałeś, za podpuchę :polew:
  10. Ładna sztuka, granat + jasne skóry Jesteś z Pionek ?
  11. Dawaj przedni zderzak i tylna klapę. Tak jak gadaliśmy. PS koła poszły ?
  12. Nie wiem jak jest w A4. Ale w audi 80, nie było różnicy między śrubami do alu, a tymi do stalówek. Na ori felgach oczywiście.
  13. Na forum są takie 19 bez opon, za 1300 zł.
  14. medik odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    Ja tez taką mam, wcale nie jest tak źle.
  15. To chyba mocny silnik będzie, skoro tak budę szykujesz :gwizdanie:
  16. szkoda że do teściów lexem przyjechałem, seszyn B5 by się zrobiło
  17. jest szał turbo wywal, jakoś nie pasuje do całości daleko masz do skarżyska ?
  18. Wymiary wziąłby z mojej i do roboty. Jakby co dawaj cynka. W Twoim aucie US klapa to obowiązek :gwizdanie: Pucek trzeba jak najmniej kitować, tylko wykończenie. Im dokładniej się spasuje, pospawa, tym mniej szpachli pójdzie. Tak przerobiłem RS. Na tym linku z forum natynkował jak głupi, a mi mniej niż pół malutkiej puszki poszło.
  19. z samej pensji nie wyżyje myślę że dałoby radę , nie masz jakiejś starej klapy na testy ?
  20. Piszesz na 80 , że klapy nie planujesz. Nie kusi Cię przerobienie Twojej ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.