Treść opublikowana przez medik
-
[ALL] Dziwne uszkodzenia lakieru na klapie bagażnika
Oprócz malowania nic z tym nie zrobisz. Źle położony clear na bazę.
-
[B5 AGB] VIAGRA
To on jeszcze kół nie kupił ?
-
[B5 APU] Przód stoi za wysoko-co zrobić?
A może po prostu tylne sprężyny są bardzo wytłuczone ? Avantów nikt nie oszczędza zazwyczaj.
-
[ALL B5] Złudzenie znoszenia tyłu pojazdu na zakręcie
Dwie rzeczy na początek. 1. dobre opony 2. sprawne amorki.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
armistead kosa jest i tyle Prosiaki to jedne z fajniejszych alu.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja też, ja też chcę
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
No to będzie ciekawo Nosb. Zamawiam kolejkę na swapa u Ciebie. Masz jakieś wolne terminy, czy dopiero 2054 r. ?
-
[B5 1Z] Stuki w lewym przednim kole
dziwna sprawa, a sprężyna ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
No fura kox. ZW3 robi robotę, tylko dekielki bym zmienił. Lampy nawet mi podchodzą, oryginalne są Brakuje zdecydowane wydechu. Powodzenia w dalszym modzeniu.
-
[b5 AHU]A4 b5 Avant LIFT - fela 17", 1BE i test na torze :)
Siema Ziomal Fajny karawan Koło naprawdę mi się podoba. Czekam na glebę i lotkę na tył. Pozdrawiam
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Bardzo szkoda twojego auta. Smutna sprawa. W dodatku jak zwykle złodziejskie firmy chciały okraść klienta, wyceniając auto tak nisko. Odwołaj się od decyzji. Dobrze, że udało Ci się sprzedać wrak tak drogo. Jakoś się zbilansowało złodziejstwo ubezpieczyciela. Odnośnie ASO to niestety smutna prawda, że audi tam jest tylko logo. Kilka razy miałem "przyjemność" korzystać z różnych ASO i smuci mnie fakt, że człowiek pracujący w zupełnie innym zawodzie, często lepiej wie jak naprawić, sprawdzić auto. Cóż, ja proponuję korzystać z usług nieautoryzowanych warsztatów. Oczywiście tych sprawdzonych i polecanych. Proponuję wystąpić do ASO o odszkodowanie, skoro nie dostałeś auta zastępczego. Powodzenia.
-
[ALL B5] Problem z dystansami
Dzięki Panowie za fachową pomoc. Dystanse zamówione.
-
[ALL B5] Problem z dystansami
To zamawiać 20 czy 15 ? ET 40 czy 45 ?
-
[ALL B5] Problem z dystansami
Moskal, czy dystanse 15 mm i będzie cacy ? Wyjdzie ET 45 wtedy. Nic nie będzie ocierało ?
-
[ALL B5] Problem z dystansami
gwint, na razie na maksa w górę ustawiony
-
[ALL B5] Problem z dystansami
Koledzy wynikł mi nieciekawy problem z dystansami. Otóż kupiłem felgi RH, 17/8J. W komplecie były dystanse 35mm. Więc miało być wszystko OK. Z tym, że te dystanse zmieniają rozstaw z 5x112 na 5x108. Więc nie podejdą mi. Chciałem zapytać czy wiecie może gdzie dorobić dystanse w normalnych pieniądzach. No i jakie dorobić. ET felgi to 60, więc dystans 25mm chyba wystarczy ? A może nie bawić się w żadne dystanse, sprzedać to w cholerę i kupić inne koła ? Jak mówicie ?
-
[ALL B5] Montaż zderzaka RS4 do A4
Chciałbym dodać kilka słów odnośnie przeróbki zderzaka RS4. Jeśli chodzi o uchwyty główne, to nie ma sensu wydawać kasy na ori. Bez problemu można przerobić stare uchwyty przedliftowe. Wystarczy je wydłużyć i wspawać tuleję metalową, zamiast tej plastikowej regulowanej. Oczywiście najpierw należy spasować zderzak. Odnośnie bocznych uchwytów wywaliłem je całkiem i wyprodukowałem, nowe z profilu aluminiowego. Są lekkie i bardzo mocno trzymają. Bez problemu mogę zdjąć i założyć zderzak, nie wierciłem żadnych nowych dziur. Zderzak ciąłem zarówno górę jak i dół. Bo inaczej wyglądał ciulowo, był za szeroki dołem. Do usztywnienia od środka zastosowałem ponownie aluminium. Z tak przerobionym zderzakiem, pomalowanym podkładem jeździłem ok 2 tyg, testowałem czy nie popęka nic. Nic sie nie wydarzyło, więc zderzak pomalowałem. Według mnie wyszło idealnie. Dodatkowo trzeba było zmodyfikować, a właściwie doprodukować nadkola, bo mimo wszystko zderzak jest szerszy i zostały dziury. Wkrótce wrzucę fotexy. Pozdro
-
Box dachowy i uchwyt na rower.
Ja chcę boxa + rower założyć. Avanta ? W życiu....
-
Box dachowy i uchwyt na rower.
Chciałem zapytać, może ktoś z Was ma doświadczenia z montowania na dachu zarówno bagażnika typu box, jak i uchwytu rowerowego. Jaki uchwyt wybrać ? Jaki box wybrać ? Zależy mi, aby montować oba elementy jednocześnie.
-
[B5 ADP] Zielona seria, na lekkiej glebie
Rzeczywiście sporo przyrezałeś to auto. Wszystkie modyfikacje na plus. Szkoda tylko że lamp nie dałeś zespolonych. Kiery nie obszywaj tylko wymień. Tylna roleta to ori ?
-
[ALL B5] Jakie żarówki LED na oświetlenie tablicy rejestracyjnej... ?
Takie mogą być ? http://allegro.pl/rurka-led-36-mm-6xled-c5w-c10w-tablica-fv-sklep-i1575481616.html
-
[ALL] Asfalt na lakierze
Najlepszy, najtańszy i najbardziej sprawdzony sposób. Zwykła ropa...
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
Ile ludzi tyle opinii. Jak dla mnie tragedia. Nie zrobiłbym tego mojej A4.
-
"Rzeźnik" z Milwaukee - Audi S4 VR6 turbo
Koledzy ja na razie mam słaby silnik i nie zamierzam tego ruszać do zimy. Ale interesuję mnie grube projekty body i wnętrza, macie jakieś fajne linki ?
-
[ALL B5] Lampy tył - didodowe, czy ori po 2-gim lfcie?
red white to bardzo ładne lampy ale do fiata sieny