Treść opublikowana przez medik
-
Wąskie e30
Robi wrażenie. Piękna i zadbana buma. Mody w najlepszym guście, felgi kox.
-
[B5 AFN] Szpary przy lampach
Ja żeby wyregulować na boki musiałem chłodnicę klimy przesuwać, zeszło 2 h.
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
O taki jak mój ( prawie ) A ja jednak kupiłem diesla, i jestem bardzo zadowolony. Pali mi średnio 7.5 i uważam że to bardzo dobry motor, co kto lubi. Bezawaryjności życzę.
-
[ALL B5] Lekko drgająca soczewka w lampach zespolonych
A może lampę trzeba dokręcić, na bank sama soczewka drga ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja tam wywaliłem na całości na maksa i wszystko ładnie leży.
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
MrTea a jak z jakością Twojego grila ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zamontowałem :> Dodam, że po wypróbowaniu różnych sposobów najłatwiej pokonałem błotniki mini szlifierką. Nie nagrzewa blachy, tnie bardzo precyzyjnie.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nie mogę skumać jednej rzeczy, po co mi dodatkowe piny z kostek Iso, skoro w kostkach od elektrycznych szyb są już piny. Druga sprawa to gdzie się wsadza te silniczki od regulacji ?
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach?
Mi najbardziej podobają się OZ.
-
Spotkania na drodze
Wszystko OK. Fajnie kogoś spotkać z forum na drodze.
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Puławach czarny avant z wlepką. Ulica Lubelska. Przyblokował mnie, skręcał w lewo. Ja wracałem z wakacji. Jechałem Lexusem. Pozdrawiam Kolegę.
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Macie może namiar na woj lubelskie ?
-
Doradzcie mi coś w temacie felg:)
W tych pieniądzach nie kupisz fajnych alu z oponami. Wybierz opcję ekonomiczną jeśli już, ori 16 : http://allegro.pl/item1146997800_audi_a4_vw_b5_alufelgi_16_cali.html
-
[B5 AJM] Zmiana kierownicy od eSy
Czyli do 95 rok mały wieloklin, tak ? I sama kiera z poduchą, reszta zostaje stara?
-
Czy te felgi będą pasowały A4 B5 Avant?
Rzecz gustu jak dla mnie kupowate.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Tylko RS. Bez dwóch zdań.
-
[B5 AHU] żabka
Kolego amorki ori zostały ?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Prestiżowe ale w materiale Szkoda. Choć zapewne bardzo wygodne.
-
[ALL] Podgrzewane siedzenia - przydatny gadżet ???
Czy potrzebne ? Użyjesz kilka razy w roku... Sam rozstrzygnij. Tylko przypomnę, że nie wolno przegrzewać pewnej części ciała, temperatura tam ma być niższa. Wysoka - ryzyko bezpłodności.
-
[B5 ADP] Bicie na tylnej osi pojazdu
Jasna sprawa, że przy dużym luzie na łożysku, będzie bicie. Od tego bym zaczął.
-
[ALL B5] Wgniecienie na rogu.
Wyklepać, ewentualnie wyrównać szpachlą i pomalować. Raczej całość.
-
[ALL B5] Uszczelka dzwi. Czy do wymiany?
Wygląda na to że musisz jednak wyregulować ramę. Moja uszczelka wygląda podobnie, a jest zupełnie cicho.
-
[ALL B5] Felgi 17 a licznik
Nie będzie żadnej różnicy. Bardzo dobrze dobrałeś oponę 17. Licznik pokaże dokładnie to samo, co na 195/65/15.
-
[ALL B5] Przednie lampy DEPO II lift od kogo z allegro?
Ja kupiłem od tego gościa http://www.allegro.pl/item1039565157_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html Są OK. Szybka wysyłka.
-
[ALL B5] Montaż podłokienika
zdzis już zrobiłem. Po prostu się zapiekło, dzięki za pomoc. Panie Moderatorze poproszę o punkt pomógł dla Kolegi.