Treść opublikowana przez medik
-
[B5 AJM] Body s4 zderzaki, progi, grill RS4 .................................
Proponuje 1000 zł za komplet progów i 800 za przedni zderzak.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Kolego skąd brałeś lampy tylne?
-
Szukam audi a8 do ślubu
Jakby ktoś chciał w lubelskim Lexem mogę zawieźć.
-
[ALL B5] Gdzie ten element ma swoje miejsce ?
O cholera, to trzeba pozakładać.
-
[ALL B5] Gdzie ten element ma swoje miejsce ?
Musi to być ? Ja powywalałem...
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
No to będę próbował, dzięki.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Sorry że truję, czym szpachlowałeś ? Trzyma się ?
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Krystyna skoro wklejałeś same wkłady w boczki to jak zrobiłeś z tym od pasażera z przodu ? Nie brakowało skóry ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dzięks
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Może ktoś podrzucić linka odnośnie montażu xenonu w depo ?
-
[ALL B5] Lampy DEPO dzielone, jak zniwelować szpary?
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142015.0;highlight=regulacja+zderzaka
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
cienki to ten elektryk spokojnie możesz zakładać.
-
[ALL B5] Lampy DEPO dzielone, jak zniwelować szpary?
Ja także namęczyłem się z ustawieniem Depo. Najpierw zgrałem maskę na ideał z błotnikami, dałem lampy do góry. włożyłem po podkładce pod uchwyty. Na koniec podniosłem zderzak. I jest git.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb dzięki za paczkę, wszystko doszło. Twoja B6 wprawdzie trochę styrana ale wierzę że wyjdzie z niej profi projekt czego szczerze życzę. za***iście że buda w sedanie. Listwy fajny pomysł. Powodzenia.
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
Jak się dobrze zabezpieczy bo cięciu, to nie ma szans żeby coś gniło. A wygląd zespolonych jest 100 razy fajniejszy.
-
Wasze sposoby na KACA
Dwa z podanych wyżej leków mogą baaaardzo zaszkodzić, beznadziejny pomysł.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Dopalacze to syf, zagrożenie dla życia lub zdrowia. Bardzo dobrze, że znikną z legalnego obrotu. Tacy jesteście tutaj tolerancyjni, ciekawe co byście pisali jakby ktoś z Waszej rodziny wąchał kwiatki od dołu przez te dopalacze.... Alkoholu nie ma co porównywać, jest dużo mniej toksyczny, lepiej się metabolizuje, łatwiej leczy zatrucie. Nawet nie ma co gdybać.
-
Wasze sposoby na KACA
Ja też
-
Wasze sposoby na KACA
Różnie, co mam w barku, JW B, Daniels'a. [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 14:12_________________________________________________ mówisz za siebie rozumiem ?
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Miałem u siebie na SOR wielu młodych po dopalaczach, większość wyszła z tego bez szwanku, robiąc tylko idiotyczne przedstawienia. Paru było głęboko zatrutych, kilku reanimowanych. Na szczęście nikt nie zmarł. Ale problem pozostaje. Tego syfu nie powinno się kupować legalnie. To nie zlikwiduje problemu ale na pewno go zmniejszy. Młodzi umierają z wielu powodów, wóda, dragi, dopalacze, zakazy nie pomogą. Trzeba mieć wyobraźnię, kto jej nie ma odchodzi wcześniej, smutne ale prawdziwe.
-
Wasze sposoby na KACA
a co to takiego ? Bo jeśli whisky, to nie wiesz co mówisz. Pijam to regularnie i powiem, że kac jest gigant, głowa nawala jak nie wiem co. Po zwykłej czystej nie ma nawet porównania. A recepta na kaca jest bardzo prosta...
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Ja pierdzielę ale projekt. :gwizdanie:
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb kiedy pozbywasz się Recaro ostatecznie ? Chodzi mi do kiedy otwarte negocjacje. Masz tylko jedną fotkę ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Na której stronie są fotki Recaro ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nie ma