Treść opublikowana przez medik
-
[ALL B5] Progi S4
Listwy dolne z tej aukcji brałeś ? http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-95-01-spoilery-progowe-s4-tfb-tuning-i1496857974.html
-
[ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
Nosb ćwiczył, ja jestem na ukończeniu.
-
[ALL B5] A4 B5 srebrny pazdzierz 1.6 :D
Taka sama jak moja. Znaczy była taka sama jak wyjechała z fabryki. Wywal to coś na dachu, wydech i ten tjuningowy emblemat. A potem weź się za grube mody. Druga A4 też Twoja ?
-
[ALL B5] Progi S4
Rafal1988Lodz rzeczywiście wygląda dobrze. Od dołu na wkręty dałeś ?
-
[ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
Dużo taniej wyjdzie kupić ori RS4 i przyrezać pod zwykłą budę.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Koledzy a jaki zestaw poradzicie do porządnej fury Antena jak najkrótsza na magnes, radio jakieś małe. Cena raczej nieistotna ale bez szaleństw.
-
[ALL B5] Kolor tapicerki drzwi
Przecież możesz zostawić swoje boczki, a dziury po korbkach zaślepić maskownicą od głośników wysokotonowych.
-
[ALL B5] Grill kamei + zaczek oooo
http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b5-rs-type-94-00-black-tuning-i1412092442.html
-
[ALL B5] Lampy tylne LED IN PRO - czy ktoś miał problem ??
Jakie wsadzić lampy to kwestia gustu. Mi osobiście podobają się diodowe wzorowane na II lifcie. Właśnie takie założyłem i jestem bardzo zadowolony. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126701.105 Tylko nie zakładaj żadnych Lexus look.
-
[ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)
A nie wiecie czy Depo tez da radę tak rozłożyć ?
-
[ALL] Malowanie alufelg 17 cena i jaki kolor ?
Mój kolega maluje po 200 zł za komplet. I nawet trwale to trzyma.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Front za***isty Tylko zaślepka trochę odstaje.
-
[ALL B5] Boczki dzwi z anglika do europejczyka
Ze starych boczków takie gąbki wziąłem co były w oryginale.
-
[ALL B5] Boczki dzwi z anglika do europejczyka
A po co Ci skóra ? Na prawą stronę ? Jeśli tak to można zaszpachlować to sterowanie od anglika i gra.
-
[ALL B5] Boczki dzwi z anglika do europejczyka
Od kierowcy to jest łatwiej przerobić. Trzeba wstawić panel pod elektrykę i właściwą rączkę, z otworem na sterowanie lusterkami. Podcinasz skórę, plastik, wszystko spasujesz i gra . U mnie tak wyszło. A stronę od pasażera zrobiłeś ?
-
[ALL B5] Boczki dzwi z anglika do europejczyka
Wszystko się da przerobić, kwestia wolnego czasu i chęci. Ja założyłem boczki angielskie do mnie.
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Na forum audi 80 Panowie już 3 strony napstrykali, sporo głosów załatwiłem
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Klikam codziennie, a dodatkowo założyłem tematy z prośba o głosowanie, na dwóch zaprzyjaźnionych forach.
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Krycha ja Ci sprzedam :bicz3: Żółtego do tej pory żal.
-
Muzyka w naszych autkach
Prosto Mixtape 600V - Do fury Klip kręcony w Lublinie. M3 bardzo znajoma.
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Takie akcje najlepiej załatwiać podstępem. Teraz nie głosować, że niby odpuszczamy. Przestaną być czujni. I tuż przed końcem głosowania umówić się i zbombardować głosami. Wtedy wygrana w kieszeni.
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
Poszło kolejny raz.
-
Jak nie A4 to co... ?
Lagunę znam bardzo dobrze, polecam, jedyne Co padło to podnośnik szyby 200 zł na szrocie i po sprawie. Odnośnie elektroniki nic nie padło, autko naprawdę przyjemne. A może coś bardziej egzotycznego ? http://otomoto.pl/lexus-is200-xenon-skora-alu16-z-niemiec-C15736570.html Albo : http://moto.allegro.pl/volvo-s60-2-4-d-i1428759666.html
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
tylko 1.
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
Koledzy które żarówki brać do tablicy rejestracyjnej w b5 ? http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3164282