Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. medik odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    Listwy dolne z tej aukcji brałeś ? http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-95-01-spoilery-progowe-s4-tfb-tuning-i1496857974.html
  2. Nosb ćwiczył, ja jestem na ukończeniu.
  3. Taka sama jak moja. Znaczy była taka sama jak wyjechała z fabryki. Wywal to coś na dachu, wydech i ten tjuningowy emblemat. A potem weź się za grube mody. Druga A4 też Twoja ?
  4. medik odpowiedział(a) na Rafal1988Lodz temat w Audi A4 B5
    Rafal1988Lodz rzeczywiście wygląda dobrze. Od dołu na wkręty dałeś ?
  5. Dużo taniej wyjdzie kupić ori RS4 i przyrezać pod zwykłą budę.
  6. Koledzy a jaki zestaw poradzicie do porządnej fury Antena jak najkrótsza na magnes, radio jakieś małe. Cena raczej nieistotna ale bez szaleństw.
  7. Przecież możesz zostawić swoje boczki, a dziury po korbkach zaślepić maskownicą od głośników wysokotonowych.
  8. http://allegro.pl/grill-atrapa-audi-a4-b5-rs-type-94-00-black-tuning-i1412092442.html
  9. Jakie wsadzić lampy to kwestia gustu. Mi osobiście podobają się diodowe wzorowane na II lifcie. Właśnie takie założyłem i jestem bardzo zadowolony. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126701.105 Tylko nie zakładaj żadnych Lexus look.
  10. A nie wiecie czy Depo tez da radę tak rozłożyć ?
  11. Mój kolega maluje po 200 zł za komplet. I nawet trwale to trzyma.
  12. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Front za***isty Tylko zaślepka trochę odstaje.
  13. Ze starych boczków takie gąbki wziąłem co były w oryginale.
  14. A po co Ci skóra ? Na prawą stronę ? Jeśli tak to można zaszpachlować to sterowanie od anglika i gra.
  15. Od kierowcy to jest łatwiej przerobić. Trzeba wstawić panel pod elektrykę i właściwą rączkę, z otworem na sterowanie lusterkami. Podcinasz skórę, plastik, wszystko spasujesz i gra . U mnie tak wyszło. A stronę od pasażera zrobiłeś ?
  16. Wszystko się da przerobić, kwestia wolnego czasu i chęci. Ja założyłem boczki angielskie do mnie.
  17. Na forum audi 80 Panowie już 3 strony napstrykali, sporo głosów załatwiłem
  18. Klikam codziennie, a dodatkowo założyłem tematy z prośba o głosowanie, na dwóch zaprzyjaźnionych forach.
  19. Krycha ja Ci sprzedam :bicz3: Żółtego do tej pory żal.
  20. Prosto Mixtape 600V - Do fury Klip kręcony w Lublinie. M3 bardzo znajoma.
  21. Takie akcje najlepiej załatwiać podstępem. Teraz nie głosować, że niby odpuszczamy. Przestaną być czujni. I tuż przed końcem głosowania umówić się i zbombardować głosami. Wtedy wygrana w kieszeni.
  22. Lagunę znam bardzo dobrze, polecam, jedyne Co padło to podnośnik szyby 200 zł na szrocie i po sprawie. Odnośnie elektroniki nic nie padło, autko naprawdę przyjemne. A może coś bardziej egzotycznego ? http://otomoto.pl/lexus-is200-xenon-skora-alu16-z-niemiec-C15736570.html Albo : http://moto.allegro.pl/volvo-s60-2-4-d-i1428759666.html
  23. Koledzy które żarówki brać do tablicy rejestracyjnej w b5 ? http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3164282

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.