Treść opublikowana przez medik
-
Przepis domu
Jeśli teść nikomu nie zapisał, to najpierw musicie zrobić sprawę spadkową po nim. Dziedziczą żona i dzieci. Także rodzeństwo otrzyma swoją część po ojcu. W prostej linii tak.
-
[ALL B5] Zderzak przód
Te podróby są g... warte, kupiłem kiedyś do innego auta, przy montażu było istne rezanie. A twarde jak cholera. Nie polecam
-
Przepis domu
Jak za życie nikomu nie zapisał to mają prawo,, i nikt im tego nie odbierze, żadne zapisy.
-
Przepis domu
Krótka piłka. Teściowa pisze darowizną , na córkę i po sprawie. Wolne od podatku. Testamenty to się pisało 50 lat temu.
-
[B5 1Z] Jakie soczewki i hidy(montaz) prosze o pomoc
co i tak się opłaca bo te elementy kosztują niewiele. A lampy zespolone są dużo tańsze i ładniejsze.
-
[B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
No wreszcie Kolega aktualizował temat. Labiel już miałem przekopiować Twoje posty z A80 forum
-
[B5 1Z] Jakie soczewki i hidy(montaz) prosze o pomoc
Młody kup lampy zespolone, to wycinanie błotników wcale nie jest taki straszne, a efekt dużo lepszy. Spokojnie dasz radę. Odnośnie lamp na tył rzecz gustu, ja osobiście wolałbym już zwykłe poliftowe, niż te co dałeś link.
-
Brak jednego oka,a praca fizyczna
raczej jest nie nieprawda.Przyznanie całkowitego lub znacznego stopnia inwalidztwa nie wyklucza zatrudnienia tej osoby u pracodawcy, lub w zakładzie zapewniającym warunki pracy chronionej przystosowanej do potrzeb osoby niepełnosprawnej.
-
Brak jednego oka,a praca fizyczna
Brak jednego oka, to trwały uszczerbek na zdrowiu, trwała niezdolność do pracy bez szans na wyleczenie. W związku z tym jak najbardziej przysługuje renta i walczcie o to. Jako rencista tata ma większą szansę na znalezienie pracy, bo pracodawca nie musi płacić za takiego pracownika składki Zus.
-
[ALL B5] Gwint
Badanie amorków na stacji to czysta fikcja. Wystarczą luzy w zawieszeniu już wyjdzie że amorki trzymają po 50 %,. Albo odwrotnie pokazują 90 % jak zamarzają.
-
[ALL B5] Wielki pojedynek ;) AVUS & RH (PROSIAKI)
jozek726 z tych co wybierasz to zdecydowanie prosiaki + pasek czerwony Albo, środek na białą perłę : http://allegro.pl/skrecane-rh-zw3-8x18-8-5x18-5x112-mercedes-vw-audi-i1407947672.html
-
[ALL B5] Podróba grilla rs4 z allegro opinie
Ja mam podobny grill ale nie jestem pewien czy to te sam. Jakość do zaakceptowania. I tak malowałbym ramkę na czarno, dlatego go kupiłem. W moim temacie są fotki : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126701.0
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Luka3s oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania ale wyrażając je nie wolno obrażać innych. Co to niby miało być ? :
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Luka3s zanim coś napiszesz i walniesz enter to pomyśl...Rozumiem że do mnie pijesz, że nazwałem cię burakiem. Tylko wskaż w którym miejscu ? Nazwałem buractwem słownictwo jakiego użyłeś w stosunku do mnie, pamiętasz czy mam ci przytoczyć ? Tak możesz zwracać się się do swoich kolegów. Wypowiadasz się tutaj jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, a czym się szczycisz ? Tym, że miałeś narkotykową przeszłość ? Jak dla mnie to powód do wstydu, nie do dumy. Dorośniesz zrozumiesz różnicę.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Nie dajmy się zwariować, alkohol jest dla ludzi. Ale tych z rozumem.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Poziom twojej wypowiedzi zalatuje buractwem, przykro to czytać. Ale rozumiem, że wynika z życiowych doświadczeń - - Podziwiam ludzi, co byli wszędzie, pozdrów swojego chłopaka.A takich kozaków co to już wszystko widzieli i próbowali spotykam na co dzień w pracy.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Przez samochody też wiele osób straciło życie. To znaczy że trzeba je wycofać z produkcji ? Dużo bezpieczniej jest zachlać się niż naćpać, to oczywiste zresztą... W ogóle nie zrozumiałeś o czym rozmawiamy. Jeśli ktoś, trafia do szpitala upity, to prawie zawsze z tego wychodzi cało. A jak naćpa się Bóg wie czym, to odratować jest o wiele trudniej.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
ale prawie nigdy nie doprowadza to do zgonu.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Proponuję wszystkim, którzy tak emocjonalnie podchodzą do tematu dopalaczy, aby odstawili prochy. Bo wypowiedzi Wasze są poniżej pewnego poziomu, a szkoda. Odnośnie dopalaczy, to po to istnieje Państwo aby chronić obywateli, przed wieloma rzeczami np. dopalaczami. Jeśli to ludzie mieliby decydować o wszystkim, to strach byłoby wyjść na ulicę, panował by zupełny chaos. Dopalacze to syf - nieumiejętnie zażywane mogą doprowadzić do śmierci. Jak komuś nie pasuje, że w PLN są nielegalne zawsze można wyjechać. Dodam, bo ktoś tam napisał, że jeśli to my mielibyśmy sklepy z dopalaczami to gadalibyśmy inaczej. Kolego masz bardzo słaby charakter widzę - nie każdego można kupić, mnie na pewno nie. Wolę to co mam i spojrzeć w lustro z godnością, niż jeździć porsche i w lustrze widzieć dno moralne.
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Dzisiaj miałem na SOR 18 letnia dziweczynę po dopalaczach, w bardzo ciężkim stanie. Zażyła z kupmelami w szkole. Dawka końska, wygląda jak roślinka, nieprzytomna. Niech jeszcze jakiś debil napiesze, że dopalacze są ok.....
-
[B5 ADR] Czarny grill - co myślicie?!
Ramka w czarny mat, znaczka nie ruszaj.
-
[ALL B5] Co myśłicie o tych felgach??
Teraz duuużo lepiej. Bierz te co zaproponowałem.
-
[ALL B5] Co myśłicie o tych felgach??
Kolego tu są fajne fele w 16 : http://moto.allegro.pl/aluminiowe-vw-golf-audi-a4-a3-skoda-octavia-i1338927457.html Albo te ori : http://moto.allegro.pl/alufelgi-aluminiowe-16-audi-a6-a8-i1327307745.html
-
[ALL B6] Mam 17 jakie opony zimowe tzn jaki profil
do 17 45 do 16 55 a najbezpieczniej 15 na profilu 65
-
[ALL B5] Wymiana błotnika - zamiennik, czy oryginał?
Tylko oryginał. Zamienniki są dużo gorzej wykonane, trudniej spasować.