Treść opublikowana przez medik
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
U Ciebie Kowi póki co nawet eksploatacji nie ma
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Dawaj Mrogal na pomarańcz sukę walniemy, taki z Lambo
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Oczywiście jestem jak najbardziej za i lubię popatrzeć na te efekty, także powodzenia Panowie.
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Kurde kasa jak kasa ale ile czasu pochłania ten detailing
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Wy to powaleni jesteście Może pożyczyć Wam fartuch sterylny i rękawiczki gumowe ? Pozytywne Wariaty
-
Czy tak mozna ? Szersze z przodu węższe z tyłu ?
11 mm mniejsza średnica koła . Czyli będzie 5,5 mm niżej.
-
[ALL B5] czy podejda mi te alusy
Tak jak wyżej napisane, trzeba się zorientować jaki mają otwór centrujący, bo mogę być potrzebne pierścienie. Inna sprawa że drogie są, złazi farba Żadna okazja. Poszukaj sobie ori łopat 16. Kupisz taniej, ładniejsze i mocniejsze. np te : http://allegro.pl/5x112-16-et45-audi-alufelgi-felgi-aluminiowe-i1891579751.html
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Zajebysty kolor, felgi czarne dać i czerwone zaciski Szkoda że klapa nie US. Masz halogeny do RS ?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Odezwał się Ten od naklejek Kurde ale szkoda tył łopat co masz, zayebyste są.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Białe z czerwonym paskiem
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Jak taki amator jak ja przyturlał się na 19, gwincie, to znaczy że każdy da radę :gwizdanie:
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Krystian żeby nie było recarosową żubrówkę miałem dla Ciebie w Zamościu A tak, hmm chyba sam wypiję...
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
a może ściśnięte tym wynalazkiem z allegro ?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
chyba amorki ma wybite, bo jakieś takie niskie
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Przodem w dołku stał.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Zobacz Mrogal jakie fajne fotki zdybałem
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
Oblukałem dzisiaj na żywca i muszę powiedzieć że naprawdę fajnie wygląda. Wsio ładnie, pięknie zgrane, ze smakiem. Koło wygląda rewelacyjnie A tu kilka fotexów ode mnie :
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Chodziło mi że nowy kolor na kole, o tak miało być.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Muszę powiedzieć, że auto naprawdę robi wrażenie. Zmiana koloru i nowe koło, to mody trafione w 100 %. Pochwal się co będzie dalej ?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Nie wierzę Krycha auto podnosi
-
[B5 ADP] Maglownica ??
Wartości na kluczu będą różne w zależności od stopnia zużycia maglownicy. Trzeba próbować, dokręcić trochę i przejechać się. Cyfry nikt Ci nie poda.
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
grn Ciebie rano widziałem na Abramowicach ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
Jasna sprawa że lepiej na zimę zostawić, niż za taką śmieszna kasę puszczać. Moskal na wiosnę podrzucisz do mnie to się odmaluje po kosztach.
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Mi najbardziej podoba się przeróbka zderzaka S na RS look'a. Fajny pomysł. Ogólnie auto wygląda teraz o niebo lepiej
-
[ALL] Folia do szyb lustrzana, czy lustro weneckie
Kolego folia wenecka nie jest dobrym pomysłem do żadnego koloru auta....