Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. medik odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Właśnie, co kto lubi...
  2. medik odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Mają satynową ramkę i to je odróżnia od tandetnych podróbt , które nie dość że mają zupełnie inny kształt siatki to jeszcze kolor ramki jest czarny. Ja miałem, jak to mówisz "tandetną podróbę " i uważam, że za 130 zł to bardzo dobra alternatywa dla ori grilla. Faktycznie siatka jest inna ale na pewno nie trąci wiochą i spokojnie można taki grill zakładać. Po roku użytkowania, zdemontowaniu i umyciu wyglądał jak nowy, więc jakość jest OK. Inna sprawa, to że większość ludzi, nawet nie odróżni tego zamiennika od ori.... :gwizdanie: Skoro taka fajna sprawa ta satynowa ramka ori grilla, to czemu swoją na czarno walnąłeś Armi nie przesadzaj.
  3. medik odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Ile za niego chce ?
  4. Lampy przednie ma już wymienione przecież.
  5. medik odpowiedział(a) na Avancik temat w Audi A4 B5
    Dziwna sprawa, wygląda zupełnie jak ori. Jak niedużo chce, to walić numery...
  6. M3 E46 tylko że na torze nie ma za dużo dziur....
  7. używa ich wyłącznie do upalania na tor 19 cali auto 450 KM
  8. medik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bardzo dziękuję
  9. medik odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kolega ( starszy Pan ) posiadacz b7, zapytał mnie jak włączyć światła przeciwmgielne. Twierdzi, że jak przekręca to pokrętło, to zapalają się zarówno przednie jak i tylne. I nie wie jak załączyć sam przód. Pytam tutaj, żeby nie zakładać niepotrzebnego wątku.
  10. Już nie wybrzydzaj, mają fajne ET.
  11. Mój brejdak dość długo katuje repliki Dare LM. Jak na razie, bez zastrzeżeń. Także mogę polecić.
  12. Tutaj wrzucę :
  13. Kowi znalazłem Ci fajne 18 z dobrymi parametrami
  14. medik odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Już wiem, dlatego skasowałem post. Będzie kosa.
  15. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Szafa, et 15 i 28, 17 cali... Parametry zupełnie do dópy.
  16. Kowi jak zrobisz sufit w kratkę, to nie waż się więcej zwracać mi uwagi na temat silnika. :gwizdanie:
  17. Kowi jak tam chcesz, Twoje auto Twoja sprawa. Jak chcesz fajny sufit walnij alkantarę. Taka kratka do merca beczki albo golfa II na szerokiej stali pasuje.
  18. Przecież taka kratka w ogóle nie pasuje do normalnego auta. Może do jakiegoś culta, retro czy coś takiego. Gdzie jest słoma, rdza i sufit w kratkę. A do normalnego, podrezanego avanta nie w ząb
  19. Na necie są 3 rodzaje tych spojlerków : - laminat - abs - guma. Chyba ten ABS trzeba brać. Laminat wiadomo odpada, a na gumie różnie może być z trwałością lakieru.
  20. Fajna sprawa taki daszek. Chyba ich poyebało z tą ceną za oklejanie. Ja relingi pomalowałbym na czarno farbą, a ramki szyb okleił folią.
  21. co zaczynasz ? czytać Top Gear'y ?
  22. No tak, dopiero teraz skojarzyłem. Powodzenia z nowym autem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.