Treść opublikowana przez medik
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
pomyśl o wywaleniu tego drewna....
-
Od czego może być ten kluczyk?
dekielki alufelg ?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ale jaja Paput, to nawet wygląda
-
Sezon Rowerowy 2016
Flyer a nie chcesz pobawić się w złożenie? Szukając wyprzedaży i parę gratów używek włożyć wyszedłby w tej kasie fajny sprzęt.
-
Sezon Rowerowy 2016
Odnośnie szpilki zadzwoniłem do producenta, kazał wysłać ta walniętą i odesłał mi nową. Może wadliwy egzemplarz. Remik co robisz jak klocki hamulcowe piszczą ? Znasz jakiś sposób na to ?
-
[B5 AJM] OGrowóz
Nie spodziewałem się, że to kolo tak fajnie będzie wyglądać na aucie
-
Strefa Śmiechu
Dev, Zenek ma u mnie flachę na zlocie
-
śmieszna wycena ergo hestia
Wstawiaj do ASO bez zastanowienia. Niby czemu masz mieć błotnik Polcar, a nie ori Audi ? Nie ma innej rady na zaniżanie wycen napraw, jak wstawienie do ASO. Jak każdy zacznie tak robić, to może TU zmądrzeją i przestaną zaniżać kosztorysy.
-
[ALL B5] Audi S4
ale ja wcale tych ściereczek nie chcę jeszcze mu waciki dorzucę
-
[ALL B5] Audi S4
jak Gracjan wcale nie chce sprzedać
-
Sezon Rowerowy 2016
zerwałem szpilkę dzisiaj w tylnym kole dziwna sprawa, oś Ti i nie wytrzymała
-
[ALL B5] Audi S4
szacun Gracjan
-
[Audi A4 B5] - [Pelican Blue] - SPRZEDAM
P&P nie będzie, trzeba rezać.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
FOTELIK RECARO MILANO KOLEKCJA 2013 wysyłka GRATIS (3325541947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Panowie a co powiecie o tym foteliku ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
i nadal nie masz haka Kowi Miszcz Afantów
-
[B5 AGB] VIAGRA
haka nie masz.....
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Też sporo z II Wojny czytam. I Pakt R-B i Podziemia mam zaliczone Ja mimo wszystko lubię książki Wołoszańskiego, a wprost uwielbiam Davies'a.
-
Sezon Rowerowy 2016
Selekt najważniejsze pytanie ile ma kosztować ? Do jakiego roweru ? Śruba czy szybkozamykacz ?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Nie miałem, tylko jakieś tam artykuły w gazetach. Pewnie kiedyś trzeba by rozwinąć temat ale jakoś wrażliwy jestem i strasznie żal mi to czytać. A Ty coś polecisz?
-
Strefa Śmiechu
mam nadzieję że to jaja jakieś...
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
To auto dla baby, niech ojciec szuka czegoś dla mężczyzn. Nie nastawiaj się tylko na vaga, bo w niskim budżecie nic fajnego nie znajdziesz. X5 ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi przepraszam za szczerość ale ja bym olał, to nie jest auto dla Ciebie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wiem, że wiesz co mam na myśli ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- PS. co pier**lisz o jakiś śrubkach, kupiłeś furę ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:polew:
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Więc proponuję przeczytać książkę i sam ocenisz do kogo jest kierowana. Naprawdę odsłania wiele ciekawych rzeczy, nie jest to niestety lektura budująca ---------- Post dopisany 16-06-2013 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 09:37 ---------- Michał Komar, Sławomir Petelicki "GROM. Siła i honor" Opisuje jak powstała jedna z najbardziej elitarnych jednostek na świecie. Jak wysoko cenili ją Amerykanie, jak poniżali poPRLowscy wojskowi u nas. Pan Generał Sławomir Petelicki stworzył piękny kawałek historii.