Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

medik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez medik

  1. pomyśl o wywaleniu tego drewna....
  2. dekielki alufelg ?
  3. ale jaja Paput, to nawet wygląda
  4. Flyer a nie chcesz pobawić się w złożenie? Szukając wyprzedaży i parę gratów używek włożyć wyszedłby w tej kasie fajny sprzęt.
  5. Odnośnie szpilki zadzwoniłem do producenta, kazał wysłać ta walniętą i odesłał mi nową. Może wadliwy egzemplarz. Remik co robisz jak klocki hamulcowe piszczą ? Znasz jakiś sposób na to ?
  6. medik odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie spodziewałem się, że to kolo tak fajnie będzie wyglądać na aucie
  7. medik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dev, Zenek ma u mnie flachę na zlocie
  8. Wstawiaj do ASO bez zastanowienia. Niby czemu masz mieć błotnik Polcar, a nie ori Audi ? Nie ma innej rady na zaniżanie wycen napraw, jak wstawienie do ASO. Jak każdy zacznie tak robić, to może TU zmądrzeją i przestaną zaniżać kosztorysy.
  9. ale ja wcale tych ściereczek nie chcę jeszcze mu waciki dorzucę
  10. jak Gracjan wcale nie chce sprzedać
  11. zerwałem szpilkę dzisiaj w tylnym kole dziwna sprawa, oś Ti i nie wytrzymała
  12. szacun Gracjan
  13. P&P nie będzie, trzeba rezać.
  14. FOTELIK RECARO MILANO KOLEKCJA 2013 wysyłka GRATIS (3325541947) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Panowie a co powiecie o tym foteliku ?
  15. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    i nadal nie masz haka Kowi Miszcz Afantów
  16. medik odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    haka nie masz.....
  17. Też sporo z II Wojny czytam. I Pakt R-B i Podziemia mam zaliczone Ja mimo wszystko lubię książki Wołoszańskiego, a wprost uwielbiam Davies'a.
  18. Selekt najważniejsze pytanie ile ma kosztować ? Do jakiego roweru ? Śruba czy szybkozamykacz ?
  19. Nie miałem, tylko jakieś tam artykuły w gazetach. Pewnie kiedyś trzeba by rozwinąć temat ale jakoś wrażliwy jestem i strasznie żal mi to czytać. A Ty coś polecisz?
  20. medik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    mam nadzieję że to jaja jakieś...
  21. To auto dla baby, niech ojciec szuka czegoś dla mężczyzn. Nie nastawiaj się tylko na vaga, bo w niskim budżecie nic fajnego nie znajdziesz. X5 ?
  22. Kowi przepraszam za szczerość ale ja bym olał, to nie jest auto dla Ciebie
  23. wiem, że wiesz co mam na myśli ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- PS. co pier**lisz o jakiś śrubkach, kupiłeś furę ?
  24. :polew:
  25. Więc proponuję przeczytać książkę i sam ocenisz do kogo jest kierowana. Naprawdę odsłania wiele ciekawych rzeczy, nie jest to niestety lektura budująca ---------- Post dopisany 16-06-2013 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 09:37 ---------- Michał Komar, Sławomir Petelicki "GROM. Siła i honor" Opisuje jak powstała jedna z najbardziej elitarnych jednostek na świecie. Jak wysoko cenili ją Amerykanie, jak poniżali poPRLowscy wojskowi u nas. Pan Generał Sławomir Petelicki stworzył piękny kawałek historii.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.