Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CrocodileReggae

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CrocodileReggae

  1. obowiązuje 900 w dalszym ciągu i jeśli quattro albo automat lub 2 w jednym - dopłata 100
  2. Irek tak ma i jest ok W UK nie przechodzi?
  3. i wtedy o nakładach finansowych się zapomina... Myślę że bardziej odczuwalne jest "stanie w miejscu" 110 KM przy 145 konnym po czipsie
  4. Witam Wszystkich w 2009 i życzę Wam dużo mocy! A Tobie Witku wielu udanych projektów. Rozmyślam na temat modyfikacji--- czy można założyć że finansowo i logicznie wygląda to tak: soft- +30KM - 700zł - 1500zł (pomijam chipy do wlutowania w serwisie RTV i oporniki) następne 30 - 40 KM - około 4000zł dmuchawka ARL + - 800zł - plus montaż Wtryski 230 + - 1200zł - z założeniem Pompa 11 - 1000 zł +- z montażem intercooler - 500zł + - dłubanina z dorobieniem rurek + kolanka Przy czym sens ma kiedy założymy turbo, wtryski, pompę oraz IC - bo oddzielnie to chyba dużego efektu nie da... ???
  5. motor - AFN w WV golfie IV - 210 tys przebiegu - więc powinien pośmigać trochę jeszcze Myślałem o 216 - ale nie wiem czy bez wymiany icka ma to jakiś większy sens - chyba tylko od października do maja
  6. Yo Witek... Jak jest z wytrzymałością końcówek fratelli? Jakiej ceny za komplet można się spodziewać w nowym roku? I na kiedy ustawiamy się na modyfikację softu?
  7. Poświątecznie witam wszystkich... Co prawda nie posiadam a4 tylko golfa IV z 1,9 tdi 110 km - AFN Przesiadka z clio II ph 2 - 1,2 8v - 60 KM z sekwencją LPG Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne... wysoki moment na dole, wyprzedzanie na V biegu, spalanie po pierwszym baku 5,6l/100 Teraz robię atak na zejście poniżej 5l/100 km- może i głupota - ale chce sprawdzić czy możliwe... I powoli czytam o chiptuningu... Coś w nowym roku będzie trzeba pomyśleć - nad delikatną modyfikacją. Bless...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.