Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Marek zdjęcia widzę że z dzwona na dzwon są coraz fajniejsze następne widzę z jakąś laską na masce albo sarną na dachu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie ?[br]Dopisany: 18 Październik 2010, 21:21_________________________________________________ podobno jak wciska klakson to robi mmmmuuuuuuuuu.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak tam franek pomalowany?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaaa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://allegro.pl/50-groszy-1968-mennicze-i1269026771.html było w to zainwestować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam jeszcze 0.5 promila, ale powinienem dojechac jakos :gwizdanie: taaaa...może lepiej zostań i odparuj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do ledów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zgodnie z regulaminem powinnaś sobie zrobić logi VAG-iem czy jest 90/60/90 CHOLERY LEPSZEGO SOBIE WKLEJE ktoś stoi i leje po kole nie widać czy to laska czy pedzio musisz poszukać coś lepszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zgodnie z regulaminem powinnaś sobie zrobić logi VAG-iem czy jest 90/60/90
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co z tym wurstem jest czy nie bo zaraz muszę lecieć w trase i nie będę onlajn
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chciałem coś napisać ale .... albo nie .......jednak napisze .........DZIEŃDOBEREK No kiełbaska za mną chodzi od wczoraj więc jestem za a nawet przeciw
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To w/g. was biznesmenem jest tylko ten co to mu tatuś przekazuje rozkręconą firmę konto w banku i kolo wtedy jest biznesmen większy szacun mam dla kogoś kto startował od 0 a nawet za pożyczone i mu się udało niż jak ktoś wskakuje na stołek w rozkręconej firmie i się mniema za biznesmena.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a pani z kiosku ruchu co sprzedaje fajki też jest mordercą ? bo fajki też zabijają a wódeczka itp. Ludzie się nakręcili bo media złapały temat i kręca na tym watę bo się gdzieś jakiś łepek ućpał a co wcześniej tego nie było ? A rząd temat zaraz podłapał byleby tylko odwrócić uwagę społeczeństwa od nagonki na finanse państwa. Dla mnie sprawa jest prosta jesteś debil to kupujesz łykasz i umierasz jak masz olej pod czaszką to się za to nie bierzesz selekcja jak w naturze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja już jestem sklasyfikowany
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
toś mnie zmartwił że już od roku szukasz i QPA ja mam już dwa piloty T91 bo udało mi się w dobrej cenie wyrwać nówki (że cena była oko to kupiłem dwa). No i pozostało by tylko teraz sterownik pod T91 ale właśnie nie wiem czy to zabangla jutro zobaczę w eles-e jak to jest pod np paska albo nowę A4 podchodzi ale nie wiem jak to się ma do naszego pieca czy sterowniki nie są inne. Jak byś miał jakieś info co do schematu podpięcia itp. to daj zaraz znać ja jak się coś dowiem to też się podzielę wiedzą
-
Montaż Webasto benzyna + update wersja pionowa w nadkole
A masz do tego sterownie pilotem? bo ja poległem z tym sterowniem GSM. Okazało się że moduł który mam nie obsługuje sterowania wyjściami które w nim są wyprowadzone i ma tylko funkcję powiadomienia o zdarzenia poprzez SMS lub CLIP mam taki w innym aucie i w nim te wyjścia pracują więc miałem nadzieję że tu też tak to podepnę. Sprawdzałem wyjście sygnału ze sterownika pilota w kierunku webast-a i ni hu hu nic nie reaguje na żadne podane napięci przypuszczam że sygnał jest cyfrowy nie mogę dorwać tego oryginalnego pilota klocka i zastanawiam się czy nie dałoby się zastąpić całości tj. sterownika pilota i pilota jakąś nowszą wersją np. T91 tylko nie wiem czy sterownik skuma się z webasto ma ktoś o tym rozeznanie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i o to mi właśnie chodzi że może i gdzieś taniej ale przeważnie jazda lub wysyłka i koszty wychodzą na to samo co u nich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak u tego co z linku jak do tej pory ceny miał porównywalne do tych najtańszych z allegro a jak nawet coś drożej to dla paru złotych nie chce mi się jedzić na drugi koniec Krakowa jak mam ich pod nosem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja kupuje u tych już od dłuższego czasu ceny mają OK i są pod nosem jak ktoś jest N.Huty to chyba w okolicy nie ma taniej. http://allegro.pl/olej-motul-specific-5w40-5l-krakow-i1232972674.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O gustach nie dyskutuję mnie się już chromy w takim wydaniu przejadły i moim zdaniem to jak bym miał wydać blisko pół bani to chciałbym żeby to nie była większa A4 z zewnątrz a tak to auto wygląda mogliby się wysilić na coś rozróżniającego modele a nie tylko gabaryty i trochę więcej chromu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak dla mnie za dużo tego z przodu już te obwódki w koło halogenów i paseczki mogliby sobie darować to ma być limo przez duże L a nie choinka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Środek kozak bez komentarza ale zewnątrz jak dla mnie agro te chromy to mogliby sobie darować do min. obwódki wkolo grila a tak to wygląda jak taka B5 którą często spotykam koło siebie wyobklejana takimi niby chromowanymi paskami (od mebli) przód jak dla mnie zmaszczony przez te chromy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lejdis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musze gościa zatrudnić tu takie koszta narzędzi sterylizacji etc. a tu proszę dostałby na piwo i po teamcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ten obok niego po prawej to Dudek też był na zlocie Widać że Zieluch już chciał wyjść szukał tylko klamki