Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
festiwal nudy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tu będzie zlot w tym roku ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
że niby idziesz w pisiory
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Specjalnie pojechałem bo mi się DPF włączył i nie chciałem się denerwować ale że co znowu ci stoi do połowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prawdopodobnie znajde cos podobnego w domu, ale na 667MHz, taktowania powinny sie zsynchronizowac ale 4GB tez by sie znalazly jesli chcesz na szybko to moge pozyczyc, bo nie uzywamRadek, a kiera juz spasowana ? Hamownia była ? [emoji1] Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka To jak możesz i będziesz na spocie to zabierz ze sobą taką i taką. Swoją drogą do PC czy laptopa ? do pc (dimm)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prawdopodobnie znajde cos podobnego w domu, ale na 667MHz, taktowania powinny sie zsynchronizowac ale 4GB tez by sie znalazly jesli chcesz na szybko to moge pozyczyc, bo nie uzywamRadek, a kiera juz spasowana ? Hamownia była ? [emoji1] Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka To jak możesz i będziesz na spocie to zabierz ze sobą taką i taką.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Potrzebuję 2Gb PC2-4200 533MHz DDR2 w jednej listwie Podpowie ktoś gdzie znajdę w pobliżu Czyżyn taki staroć ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
... tj. wyjdziesz z kibla i stwierdzisz brak narzędzia pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko pamiętaj zaciągaj ręczny jak idziesz lać bo skończysz jak Transit
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramzes czas na książkę w twoim życiu tytuł CIONGŁEM zamek Stigowi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i knajpa musi być z popcornem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapytaj Fantomasa, to jemu bierze olej moze Ci użyczy struclaweź ty idź lepiej i oddaj fartucha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co zapomniał wół jak to jest przy małym dziecku ?Człowiek łapie pięć minut snu gdzie się da.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tyle śniegu naj...ło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie rozumiem czemu wycieli to ujęcie pokazujące ilość miejsca i komfort podróżowania. Po co było to budowanie autentyczności ujęcia przez statystów i tyle razy robienia powtórek jak i tak to wycieli.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta poduszka pod spodem to od kompletu ? pasażera ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
szkoda że taki nie byłeś do przodu jak z taryfy wysiadałeśżyroskop się zj**....ł ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to za impreza była
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ile jest tam tych proktologów?że do wszystkich się zarejestroeałeś. Grześ szerokości jutro ☺
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od jutra ten kraj będzię płyną mlekiem i miodem i ja mam zamiar czerpać ten dobrobyt bańką
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie panikuj tylko śmigaj do tesco po bańkę jak coś to mogę ci zająć miejsce na brzegu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od jutra olej nie będzie już dla mnie żadnym zmartwieniem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jutro jestem z rana nad wisłą z 50 litrową bańką
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w końcu to auti jakoś wygląda bo bez tej lotki to taki golas że aż zimno w jaja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak to ten bezwpadek żona tym tylko jeździła ori przebieg 98tyś. i daje jeszcze w cenie drugi komplet felg z zimówkami. Nie mam fot teraz bo on go jeszcze nie ogłaszał. Wieczorem z nim pogadam żeby mi podesłał ale auto jest tip top skóra otwierana nawi przegląd robił w zeszłym miesiącu nowe tarcze i klocki tak na szybko mi mówił że sprzedaje i jakbym miał kogoś to żebym dał znać