Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No Grześ to w końcu będziesz mógł z plejowcami pogadać spokojnie a nie na jednym oddechu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dalej susys zombki ze jeszcze nie zmieniłem zimówek widziałeś rano na TVN meteo co się dzieje pod stasindą dobrze że tak wam wyszło z pogodą na zlocie bo dzisiaj u tych co na letnich to mogłaby być kupa w gaciach bo w Bukowinie zima zaskoczyła drogowców
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzę tu spore napięcie przedmiesiączkowe co u niektórych ---------- Post added at 10:01 ---------- Previous post was at 10:00 ---------- Cuber umył auto i leje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie też przecież od razu widać że to jest zmontowane bo ten kot nie mógłby walczyć z dwoma mieczami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo popatrz na to inaczej 10000 nowych kolegów i klientów na mapy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co napisał wyżej Cuber http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/s720x720/543278_273575226054397_100002057640480_565787_1030036108_n.jpg Ciekawe który taki mądry dziś to wymyślił a co odrzucasz propozycję
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też tak uważam to co zyskasz na czasie podczas malowania stracisz na przygotowaniu (zabezpieczeniu tego co nie chcesz malować) a potem sprzątaniu no i farby też poleci znacznie więcej niż ręcznie musisz tak malować ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wie ktoś gdzie w Krk jest hurtownia w której kupię segregatory A5 75mm/szer. potrzebuję ok 100-120szt (białe)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
themOn coś podobno tego roku się nie tuliliście się z Siemianem po trawie już się nie lubicie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bolszie spasiba u mienia nużno wsio w pariadkie z ciasom paka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm.... jak fotkę wkleić mówisz no chyba się w rozwoju nie cofnąłem i skoro umiałem to robić w poprzednim forum to tutaj też powinienem i tak też zrobiłem u mnie fota jest ale jak widać to co u mnie to nie u was sterfa czasowa mówisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nowe forum ---------- Post added at 17:50 ---------- Previous post was at 17:46 ---------- ten czas z pupy co mi się wyświetla na forum to trzeba wrzucić coś na tace czy co ? żeby sie zmienił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie Boże daj wytrzymać na nogach do północy żeby wstydu nie było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee..... widzę że Przemo już nie musi męczyć dżoja w Tomb Raider bo ma go w realu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem się pomodlić za wasze mordy pijackie i za tą sodomię i gomorię jaką tam wyprawialiście ---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ---------- znowu ktoś abonamentów nabrał na ciebie bidusiu Milcz jak do mnie mowisz dobrze więc odpowiem innym otworem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem się pomodlić za wasze mordy pijackie i za tą sodomię i gomorię jaką tam wyprawialiście ---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:09 ---------- znowu ktoś abonamentów nabrał na ciebie bidusiu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No niestety uznałem że muszę odpocząć od widoku ciebie użyganego i ujszczanego i w tym roku odpuszczam psycha musi się zregenerować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co tam lolek dużo aut do wypolerowania
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
oczywiście w zestawie z łowerem będą dwa pedały
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Rołwer wigry3 z dynamem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak poszli we czech to musieli
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Łukasz przemyśl to taka landara to tylko gdzieś na peryferie jeśli będziesz nią spędzał większośc czasu w mieście to po paru tygodniach będziesz wołać...." :a4fan:BLB wróć" za każdym razem gdy będziesz chciał gdzieś zaparkować manewrować itp. no chyba że to dla ciebie nie ma znaczenia że będziesz przeważnie potrzebować 1,5 miejsca na parkingu żeby wej/wyj a promień skrętu będzie bliski równikowi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myślisz że może łyknie nową mapkę navi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest tu jakiś cfaniak