Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie ? między zegarami jest taki mały kwadracik to weź jakąś skarpete albo cóś i zatkaj bo się przeziębisz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czy jeśli zacytuje czyjąś wypowiedź z forum to też przyjdą po mnie ACTA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba podjadę po jakiś koncentrat płynu do szyb np. do -50oC i doleję bo coś nie wierzę tym płynom do -25oC a nie chciałbym żeby mi rozsadziło np. spryski lamp bo to by bolało jakby przyszedł do mnie ten mróz z Dywizjonu od Pabla z szóstego piętra . No i proponuję wszystkim co to nie wiedza co mają w chłodnicy żeby sobie trochę pociągneli strzykawka i do lodowki na kilka godzin na max zamrażanie żeby nie było potem zdziwka zawsze powinno się tak odpalać ps. ciagnąć to wiesz co można dziś pytanie dziś odpowiedź
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kufa ale wypos
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzie u mnie -10 no na takim ekraniku między zegarami Karol i tak śpi w chłodni na pace więc go takie cyfry nie ruszają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
8:00 FIS -16o
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ją zwarło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myślę że ważniejsze jest paliwo czy stacje nie przykombinowały z typem bo wyglądało że już raczej zimie powiemy pa pa i czy aby wszyscy mieli w zbiornikach ropę o niższym stopniu krzepliwości parafiny[br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 13:34_________________________________________________chyba nie mamy jeszcze tak źle http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Swiat/silne-mrozy-w-rumunii-piec-osob-zamarzlo,5009862,11221671,fotoreportaz-maly.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łoł ale tu se ktoś popłynął z grafiką wyje..ał prawie jak łyndołs 7 :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeśli pytasz o tych wszystkich wyżej to aktywni jak aktywni, po prostu mają dalej konta ale jeden mógł być tydzień temu aktywny a inny 2 lata temu tak to wygląda, natomiast Ci pod listą mają usunięte konta dlatego są na czarno. Ja tylko nie rozumiem co ten troll Siemian robi na 7 miejscu poza pierwszą dziesiątką trzeba zacząć jednak te berety wklejać żeby było lepiej w statystykach :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiecie co jest najbardziej wkurw....ce to że te same ciumry przychodza do mnie na kontrole i wymyślają takie fanaberje że szkoda gadać cokoliki przy ścianach miałem z płytek na wys. 10cm (płytki gress cięte wodą chora kasa) "nie bo ma być 12cm proszę to zmienić jak nie to mandat" - ma Pan lodówkę na odpady mecyczne ? bo nie można przechowywać odpadów medycznych więcej niż 8 godzin (więcej tylko w chłodni) nie ważne że ma Pan specjalny odzielny kosz....jak Pan nie będzie miał lodówki to mandat Musiałem kupić lodówkę wygospodarować miejsce itp. bo dla biurwy "orndung muss sein" inaczej mandat a tu proszę gość ma 150 TON!!! pod chmurką od iluś tam miesięcy urzędnicy chodza sprawdzają i jest OK kur... co za Państwo nie ma bata żeby rybuchy ktoś nie brał za to i powiedzcie jak tu się nie wkurw...ć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak my mamy miecze że eh... lepsze od lancy Pabla pozdrawiamy wszystkich FWD bez grzanych foteli bo przed zakrętem i tak mają ciepłą kupę w gatkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee..... to teraz już na pewno "pójdzie boso"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Najlepszego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jest se bajer nie za cztedy dychy też możesz taki se kupić z wtyczką do zaplaniczki przykleić na szybię a na tylną klapę "HYBRYDA" no pół godziny rano szuflowałem od razu mi radość przeszła- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po co odsniezac? Ja uzywam mocy Jedi, potem czasem trza cos przemalowac ale jaka frajda w doskonaleniu wyczuwania tak słyszałem jak próbowałeś kiedyś mocą przenieść krawężniki po spocie ale moc nie była wtedy jakoś z tobą szifo JODA- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pilot od webasto został w innej kurtce lepiej niech nie sypie bo może wieczorem przymarznie a ja już zapomniałem co to skrobaczka i jak się to używa.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Coś się pokręciło tam na górze czyżby jednak 2012 THE END miałby być- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja pierd.....le co się dzieje z tą pogodą przed chwilą wróciłem do domu. Złapał mnie taki deszcz z gradzikiem i wichurą że czegoś takiego to jeszcze nie widziałem tak napierdzielało wiatrem że momentami mi auto przestawiało a gałęzie leciały z drzew jak liście tylko się modliłem żeby jakiś konar się nie oderwał masakra jakaś.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no weź weź zobaczymy czy faktycznie się tak rozkładają siedzenia i lewarek nie uwiera- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyżby Siemian[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 00:48_________________________________________________o widzę że Boseron mnie ubiegł :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee..tam paści bez ledóf- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kubica sie ponoć znowu połamał (coś ponoć z nogą) tyle że nie wiedzą czy na spacerze czy w wypadku samochodowym - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!