Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DeeJay_Kill

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DeeJay_Kill

  1. pytaj, co potrzebujesz, a nie się czaisz;) Uciął ktoś wiązkę?
  2. Ja bym raczej reflektowal:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. A żebyś wiedział Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Panowie, jak mi sie głowa tylko w lewo obraca, a w prawo boli, to co to bedzie? Chyba SKS:/ Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Panowie, jak mi sie głowa tylko w lewo obraca, a w prawo boli, to co to bedzie? Chyba SKS:/ Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. Tak, o mnie chodzi. Robię nadal emulatory na jacka.
  7. No ładnie Ci Twoje autko poskładali od razu zderzak s-line sie wrzucił Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Chyba Cię zgłoszę, Seba;D Jak nie kupisz ode mnie golfa, żeby zaimponować żonie, to Cię zgłoszę;D
  9. I tutaj mała sugestia:D http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-ID6y3tVx.html
  10. jak to wszystko czytam, to mi się po prostu śmiać chce... "proszę Pani....a Zbyszek powiedział słowo DŁÓPA"
  11. Masz racje poniekąd:) aha-za dużo kasy mi przelałeś, pyton Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. Żyje, bo nie mam czasu na kłótnie na forum zapitalac trzeba:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. No, Abes...wreszcie jakiś normalny samochód z męskim silnikiem:D
  14. Można:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  15. tu po prostu nie ma kiedy taczki naładować;D Ogólnie rzecz biorąc, raczej nie będzie tarł, bo to nie szczupak na tarle;p
  16. * cena jednostkowa x mkw.
  17. Kanu od kidy potrzebujesz? Moze serio tego golfa bym Ci dał Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Golf III:D Jednak zderzak idzie do malunku?
  19. wygląda mi to tak, jakby się zadławił przy przełączeniu na lpg i stąd powyższe błędy. Gdyby był problem z fazami, po prostu by nie jechał.
  20. Mariusz - weź na początku zrób jeden prosty test: kasujesz błędy i śmigasz, powiedzmy 10km na benzynie. Martwią mnie błędy położenia wałków rozrządu, ale one się nie uszkadzają parami raczej. Sprawdź błędy jutro po przejaźdżce i będziemy radzić.
  21. Ale jeszcze nie mokro... Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Wesołych, Panie i Pany troche schorowany, ale po dłuższej przerwie, jutro bede sie leczył czysta, wiec znów bede nieśmiertelny:D keylessa do siebie prawie wyrezalem, aż jestem dumny z siebie, ze sam program napisałem:p Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. wkurzyłem się, bo mi nie odpalił... i jak tam stanął, tak tam stoi;p Jutro przyjdzie jego czas, jak mu klemy zapnę. Aha - Panton - jak coś, to dzwoń śmiało, bo ostatnio nie wstrzeliłeś się w dobry moment dwukrotnie;p
  24. to trzeba mieć pretensje do jednej firmy z Traktorowej;p Jutro ogarniemy sprawę, Misiek:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.