Treść opublikowana przez DeeJay_Kill
-
Spociki Łódzkie
pytaj, co potrzebujesz, a nie się czaisz;) Uciął ktoś wiązkę?
-
Spociki Łódzkie
Ja bym raczej reflektowal:) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
A żebyś wiedział Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Panowie, jak mi sie głowa tylko w lewo obraca, a w prawo boli, to co to bedzie? Chyba SKS:/ Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Panowie, jak mi sie głowa tylko w lewo obraca, a w prawo boli, to co to bedzie? Chyba SKS:/ Sent from my iPhone using Tapatalk
-
emulator usb
Tak, o mnie chodzi. Robię nadal emulatory na jacka.
-
Spociki Łódzkie
No ładnie Ci Twoje autko poskładali od razu zderzak s-line sie wrzucił Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Chyba Cię zgłoszę, Seba;D Jak nie kupisz ode mnie golfa, żeby zaimponować żonie, to Cię zgłoszę;D
-
Spociki Łódzkie
I tutaj mała sugestia:D http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-ID6y3tVx.html
-
Spociki Łódzkie
jak to wszystko czytam, to mi się po prostu śmiać chce... "proszę Pani....a Zbyszek powiedział słowo DŁÓPA"
-
Spociki Łódzkie
Masz racje poniekąd:) aha-za dużo kasy mi przelałeś, pyton Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Żyje, bo nie mam czasu na kłótnie na forum zapitalac trzeba:) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
No, Abes...wreszcie jakiś normalny samochód z męskim silnikiem:D
-
Spociki Łódzkie
Można:) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
tu po prostu nie ma kiedy taczki naładować;D Ogólnie rzecz biorąc, raczej nie będzie tarł, bo to nie szczupak na tarle;p
-
Spociki Łódzkie
* cena jednostkowa x mkw.
-
Spociki Łódzkie
Kanu od kidy potrzebujesz? Moze serio tego golfa bym Ci dał Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Golf III:D Jednak zderzak idzie do malunku?
-
16522; 17522 check engine
wygląda mi to tak, jakby się zadławił przy przełączeniu na lpg i stąd powyższe błędy. Gdyby był problem z fazami, po prostu by nie jechał.
-
16522; 17522 check engine
Mariusz - weź na początku zrób jeden prosty test: kasujesz błędy i śmigasz, powiedzmy 10km na benzynie. Martwią mnie błędy położenia wałków rozrządu, ale one się nie uszkadzają parami raczej. Sprawdź błędy jutro po przejaźdżce i będziemy radzić.
-
Spociki Łódzkie
Ale jeszcze nie mokro... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Wesołych, Panie i Pany troche schorowany, ale po dłuższej przerwie, jutro bede sie leczył czysta, wiec znów bede nieśmiertelny:D keylessa do siebie prawie wyrezalem, aż jestem dumny z siebie, ze sam program napisałem:p Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
wkurzyłem się, bo mi nie odpalił... i jak tam stanął, tak tam stoi;p Jutro przyjdzie jego czas, jak mu klemy zapnę. Aha - Panton - jak coś, to dzwoń śmiało, bo ostatnio nie wstrzeliłeś się w dobry moment dwukrotnie;p- Spociki Łódzkie
to trzeba mieć pretensje do jednej firmy z Traktorowej;p Jutro ogarniemy sprawę, Misiek:) - Spociki Łódzkie