Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DeeJay_Kill

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DeeJay_Kill

  1. wysłałem już maila do figofagotów, ale jeszcze nie odpisali, że mnie chcą;p
  2. Cygan gwiżdże w rurę;p Turbo nie ma u siebie, to nie gwiżdże;p
  3. taki pakiet s-line;D
  4. absolutnie mnie to nei dziwi;D
  5. Cześć Jako, że jestem fanem saksofonu, a co za tym idzie Candy Dulfer, szukam chętnych na wyjazd do Pragi 18.11 do legendarnego Lucerna Music Bar:) Powrót pewnie tego samej nocy. Zamierzam wyjeżdżać z Łodzi:) No to jak - są chętni fani saksofonu?
  6. Kłysiu użył metafory "nikt nie przyjedzie" ;p Śmiga ktos do kina?
  7. Świecą się wszystkie biegi na wyświetlaczu na czerwono?
  8. Jerzyk najlepszy - wyje**ne na wszystko:D Tak sobie czytam Wasz piękny spam i powiem, że "ciekawe" rzeczy piszecie;D Też bym popisał, ale trzeba zapieprzać, żeby Kopacz/Bronek i reszta miała co do garnka włożyć;D Miłego dnia;]
  9. ???????????????????? NIe ma możliwości.
  10. Mam auto w konfiguracji 3.0 220km i automacie 5HP19 w Q. Wiąże pewien sprytny plan i analizuję, ile wytrzyma mi skrzynia. Nic się z nią nie dzieje, chodzi idealnie. AVK/ASN 3.0 ma moment 300Nm, ABZ i pochodne 4.2 - 380Nm. Skrzynie 5HP19 były też w diesel'u, więc tam musiały przyjmować większy moment. Ciekaw jestem, czy moja sobie spokojnie poradzi z przyrostem 80-100Nm Macie jakieś info na ten temat? http://www.audiklub.org/photo/wykresy/wykres_29.699.jpg http://www.audiklub.org/photo/wykresy/wykres_24.461.jpg
  11. Ściema:D Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. części ori wszystkie były... Wiesz - po pięciu/sześciu latach powiedzą mu, żeby się walił... Tak, czy owak - pasek latał jak szmata, bo napinasz przez 13 lat się juz z deczka wyrobił;p Mysyk zawsze się opinią dobrą cieszył, więc tym bardziej mnie to rozwala, że go oszukali;/
  13. 145zł x-cess 5w40
  14. loool....ale żeście napisali spamu;D Otóż dementuję wszystkie plotki na mój temat - dywaniki kroję tylko welurowe, gumowych nie ruszam. Jak ktoś przyjeżdża z babą, to jestem zawsze kulturalny, grzeczny i miły. Ogólnie można o mnie mówić wyłącznie w superlatywach;p
  15. Ja mam sporo pytań podeslij mi nr tel na pw- zadzwonie:) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  16. Ja znam super fachowców od folii wszelakiej maści:p Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  17. No ku....a... Nic nie ginie, ale żeby miało to sens- do usług Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  18. Dobry:D Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  19. tak, bez problemu
  20. Erotyczna taśma z Kanu w roli głównej:p Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  21. Czasem też jumam choinki zapachowe;p Kanu - taśma przyszła;)
  22. było napisać, Magda;] trzeba zaorać wątek;/
  23. Wentylator Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  24. Wlasnie do domu wjechalem, usiadłem na tronie i odpaliłem forum:p Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  25. DeeJay_Kill odpowiedział(a) na eXik temat w 1.6
    Mały ot: 300zl za wymianę rozrzadu to nie jest przegięcie. Ja biorę 250 od człowieka z ulicy. Sprawdz tylko, jakie sa ceny części tej firmy w jakimś okolicznym sklepie i będziesz wiedział, ze na Tobie nie zarabia na nich. Chcielibyście chyba, zeby zawsze było jak najtaniej, ale do cholery- mechanik żyje ze swojej pracy, tak, jak Wy ze swojej:) gdyby Ci powiedział "450 dla Ciebie po Znajomosci", to ok, ale tutaj absolutnie Cię nie krzywdzi. Zapytaj grzecznie, czy za 250 Ci to zmieni i juz:) każdy chce zarabiać, ale wydawać to juz niekoniecznie:p serio - wszystko musi mieć swoją równowagę-obieg pieniędzy tez. Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.