Treść opublikowana przez DeeJay_Kill
-
Spociki Łódzkie
wysłałem już maila do figofagotów, ale jeszcze nie odpisali, że mnie chcą;p
-
Spociki Łódzkie
Cygan gwiżdże w rurę;p Turbo nie ma u siebie, to nie gwiżdże;p
-
Spociki Łódzkie
taki pakiet s-line;D
-
Spociki Łódzkie
absolutnie mnie to nei dziwi;D
-
Instrumenty na jakich gramy
Cześć Jako, że jestem fanem saksofonu, a co za tym idzie Candy Dulfer, szukam chętnych na wyjazd do Pragi 18.11 do legendarnego Lucerna Music Bar:) Powrót pewnie tego samej nocy. Zamierzam wyjeżdżać z Łodzi:) No to jak - są chętni fani saksofonu?
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu użył metafory "nikt nie przyjedzie" ;p Śmiga ktos do kina?
-
A4B6 3.0 V6 problem ze skrzynią tiptronic
Świecą się wszystkie biegi na wyświetlaczu na czerwono?
-
Spociki Łódzkie
Jerzyk najlepszy - wyje**ne na wszystko:D Tak sobie czytam Wasz piękny spam i powiem, że "ciekawe" rzeczy piszecie;D Też bym popisał, ale trzeba zapieprzać, żeby Kopacz/Bronek i reszta miała co do garnka włożyć;D Miłego dnia;]
-
Spociki Łódzkie
???????????????????? NIe ma możliwości.
-
5HP19 w 3.0Q - ile wytrzyma?
Mam auto w konfiguracji 3.0 220km i automacie 5HP19 w Q. Wiąże pewien sprytny plan i analizuję, ile wytrzyma mi skrzynia. Nic się z nią nie dzieje, chodzi idealnie. AVK/ASN 3.0 ma moment 300Nm, ABZ i pochodne 4.2 - 380Nm. Skrzynie 5HP19 były też w diesel'u, więc tam musiały przyjmować większy moment. Ciekaw jestem, czy moja sobie spokojnie poradzi z przyrostem 80-100Nm Macie jakieś info na ten temat? http://www.audiklub.org/photo/wykresy/wykres_29.699.jpg http://www.audiklub.org/photo/wykresy/wykres_24.461.jpg
-
Spociki Łódzkie
Ściema:D Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
części ori wszystkie były... Wiesz - po pięciu/sześciu latach powiedzą mu, żeby się walił... Tak, czy owak - pasek latał jak szmata, bo napinasz przez 13 lat się juz z deczka wyrobił;p Mysyk zawsze się opinią dobrą cieszył, więc tym bardziej mnie to rozwala, że go oszukali;/
-
Spociki Łódzkie
145zł x-cess 5w40
-
Spociki Łódzkie
loool....ale żeście napisali spamu;D Otóż dementuję wszystkie plotki na mój temat - dywaniki kroję tylko welurowe, gumowych nie ruszam. Jak ktoś przyjeżdża z babą, to jestem zawsze kulturalny, grzeczny i miły. Ogólnie można o mnie mówić wyłącznie w superlatywach;p
-
Spociki Łódzkie
Ja mam sporo pytań podeslij mi nr tel na pw- zadzwonie:) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
Ja znam super fachowców od folii wszelakiej maści:p Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
No ku....a... Nic nie ginie, ale żeby miało to sens- do usług Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
Dobry:D Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
tak, bez problemu
-
Spociki Łódzkie
Erotyczna taśma z Kanu w roli głównej:p Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
Czasem też jumam choinki zapachowe;p Kanu - taśma przyszła;)
-
Spociki Łódzkie
było napisać, Magda;] trzeba zaorać wątek;/
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Wentylator Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
Wlasnie do domu wjechalem, usiadłem na tronie i odpaliłem forum:p Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Olej do Mojego AHLa
Mały ot: 300zl za wymianę rozrzadu to nie jest przegięcie. Ja biorę 250 od człowieka z ulicy. Sprawdz tylko, jakie sa ceny części tej firmy w jakimś okolicznym sklepie i będziesz wiedział, ze na Tobie nie zarabia na nich. Chcielibyście chyba, zeby zawsze było jak najtaniej, ale do cholery- mechanik żyje ze swojej pracy, tak, jak Wy ze swojej:) gdyby Ci powiedział "450 dla Ciebie po Znajomosci", to ok, ale tutaj absolutnie Cię nie krzywdzi. Zapytaj grzecznie, czy za 250 Ci to zmieni i juz:) każdy chce zarabiać, ale wydawać to juz niekoniecznie:p serio - wszystko musi mieć swoją równowagę-obieg pieniędzy tez. Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free