Treść opublikowana przez DeeJay_Kill
-
Spociki Łódzkie
To rusz d*pę, bo o 10 w skierniewicach jest end of season:p Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
To moze w niedziele do Skierniewic sie tez wybierzecie? Marcin mówi, ze jakiś zlot vag'ow jest:) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
Składam zespół weselny;)
-
Spociki Łódzkie
Pierwsza próba zespołu za mną;p 4h prawie graliśmy, kilka numerów wyszło, tylko muszę wokalistkę przyciszyć, bo za wysoko śpiewa;D Ciekawe, co z tego będzie...
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Śmiało mozesz założyć. Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Instrumenty na jakich gramy
Na parapecie wszystko zagrasz- trzeba byc ogarniętym i robić własne style. Brzmienia sie dopasuje. Wiem, co mowię z autopsji:) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free Na parapecie wszystko zagrasz- trzeba byc ogarniętym i robić własne style. Brzmienia sie dopasuje. Wiem, co mowię z autopsji:) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
Pewnie, ze można:) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Instrumenty na jakich gramy
Dokładnie i to mi chodzi Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
Mam ori tarcze i klocki ferodo - piszczy jak cholera:p nie wiem, co z tym zrobić - spróbuje zaciski przesmarować na prowadnicach Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Dołożenie klimatyzacji
Jest inny panel klimy- musisz zerknac, czy jest tyle samo kostek- jesli tak, to powinno chodzić Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Instrumenty na jakich gramy
Wlasnie zakładam zespół i szkoda, ze nie mam jeszcze perkusisty i gitarzysty:d Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
Jest:) a miałem wyjść z 4s... Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
Już mam telefon, sebastyjonie;)
-
Pompa Wody Czy Nagrzewnica?
lewe powietrze nagrzewnica ciągnie - u kolegi dokładnie to samo było. Kupuj nagrzewnicę i rozbieraj deskę.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Trzacha był moim współlokatorem podobno;p Miał cały apartament dla siebie;D Żałuję tylko, że nie wziąłem żadnego aparatu i nie porobiłem zdjęć, ale jak to mówił Magik "jak ze zlotu jest dużo zdjęć i filmów, to impreza była słaba" - to tylko mówię nawiasem dla tych, którzy domagają się więcej materiałów;D
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
bo wiedziałem, kiedy nie pobierać - co ja Wam zrobię, że po prostu nie potrafię inaczej? ;p
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
dajcie jakieś foto z "przejdzie bokiem" ;D
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
wiecie, co Wam powiem ? "OŁA" OŁA!
-
Sterownik Pompy Abs
pomijając to - sterownik z pewnością jest uwalony w środku. Nie da się go zalać płynem - po prostu sam z siebie się spalił -mają taką wadę. Naprawia się sam sterownik, a koszta to ok 150 - 200zł (o ile nikt w nim już nie grzebał i nie uwalił bardziej).
-
Dołożenie klimatyzacji
zdziwisz się;D Dokładałem jednemu klubowiczowi. Mieliśmy kompletną z auta dawcy. Problemów oczywiście trochę było - największe z elektryką. Trzeba będzie też kupić ori uszczelkę na węże klimy. Ogólnie rzecz biorąc - dwa dni roboty. Mechanicznie największy problem sprawi zdjęcie całej deski rozdzielczej, ale ogólnie rzecz biorąc - temat do ogarnięcia;)
-
Spociki Łódzkie
Ty idź lepiej na pianinku grać, a nie cudze foty wrzucasz Szopę
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Weź gdzieś wrzuć, TyBucu:)
-
Spociki Łódzkie
właśnie też się dziwię - za dużo zdjęć to tam ludzie nie robili, ale kilka perełek widziałem;D
-
Spociki Łódzkie
Nie wiem, czemu, ale wszystko mnie boli... Nic nie wypocząłem, ale warto było;D Oem udany.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Z całej piosenki tylko "oła" zapamiętali;D Pewnie jak się budziliście, właśnie takie były Wasze pierwsze słowa ;D