Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DeeJay_Kill

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DeeJay_Kill

  1. gratulacje, biznesmeny;D
  2. Hmmm.. To całkiem tanio ma- chyba sie skuszę na ten gajerek Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. Ale ze jak... To Klysek nie bedzie juz baluciarzem z nożem w kieszeni?!:/ Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Nawet umrzeć Ci nie pozwala, a chcesz, zeby dała żyć Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. który/która chce jechać do bukowiny do tych pijaków? ;D
  6. grunt, że było dobrze zabezpieczone i daleko nie pojechali. Ogólnie rzecz biorąc, to faktycznie nieźli amatorzy, żeby zrobić taką demolkę;/ Fakt faktem - auta nie ukradli:)
  7. No, na tapecie w kompie:D Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. pomogę, ale nie w kwestii spawania - tutaj mogę polecić ziomka na Mazowieckiej 55, albo Auto-Mark przy KOlumny 105b - dość dobre ceny mają
  9. jeszcze trochę, to ja taką firmę otworzę, że wszystkich fanatyków OOOO poprzyjmuję Firma pewnie padnie, bo będziemy sami jeździć tymi autami:D
  10. Podejdzie manetka na pewno:) wsio Ci ogarne, tylko jeszcze Modul kierownicy musisz zdjąć z tego auta dawcy:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. też mam wyjmaki, więc jak potrzebujesz, to spoko:)
  12. Czyli masz symphony. Normalnie ma odtwarzać. Trzeba wyjąc i laser wyczyścić Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. Navi z b6 nie odczyta płyty audio- tylko ta z mapami Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. bawił, bo teraz ma inną branżę Panton - pamiętam o Tobie, może w tym tygodniu mi się uda jakoś podskoczyć
  15. Żyjemy, a raczej silnik żyje. Nigdy bym sie nie spodziewał, ze zacięta sprężarka klimatyzacji da taki opór na pasku, ze nawet rozrusznik nie przekręci silnikiem... Sent from my iPhone using Tapatalk
  16. Wykręcę świece i zajrzę w cylindry - wszystko wczoraj było miód malina, a tu taka niespodzianka... Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. qrde, auto mi się zepsuło... wczoraj zrobiłem 400km prawie i miód malina, dziś zapaliłem i zgasł po dwóch sekundach;/ kręcić mi nie chce, bo coś silnik blokuje... wujka zawołałem, pomyślałem, że rozrząd poszedł, ale całe szczęście - cały. Teraz tylko pytanie, o co kaman... Chyba od rozrusznika jutro zaczynam.
  18. Jak to miło po tygodniu usiąść na własnym kiblu, czyli metaforycznie mówiąc - "wróciłem" Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. I niech ma jak najwiecej Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Ja mam, ale w Łodzi niestety Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Gdansk Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Niedziela Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Dobra, zbieram zamówienia - kto bierze lambo, kto astona, a kto AMG? RS4 Cabrio wracam ja- zajęte:p szkoda, ze nigdy nie było rs4 Cabrio, ale sam mam podobne pomysły na mój:) Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. W sumie racja, tylko jakieś papiery by sie przydały, jak nim do pl bede wjeżdżał z promu daj mi jeszcze laptopa z kablem, zeby zrobić immo off i jedziemy Sent from my iPhone using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.