Treść opublikowana przez DeeJay_Kill
-
Spociki Łódzkie
gratulacje, biznesmeny;D
-
Spociki Łódzkie
Hmmm.. To całkiem tanio ma- chyba sie skuszę na ten gajerek Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Ale ze jak... To Klysek nie bedzie juz baluciarzem z nożem w kieszeni?!:/ Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
Dzięki bardzo;D Do zobaczenia na OEM'ie;]
-
Spociki Łódzkie
Nawet umrzeć Ci nie pozwala, a chcesz, zeby dała żyć Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
który/która chce jechać do bukowiny do tych pijaków? ;D
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
grunt, że było dobrze zabezpieczone i daleko nie pojechali. Ogólnie rzecz biorąc, to faktycznie nieźli amatorzy, żeby zrobić taką demolkę;/ Fakt faktem - auta nie ukradli:)
-
Spociki Łódzkie
No, na tapecie w kompie:D Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
pomogę, ale nie w kwestii spawania - tutaj mogę polecić ziomka na Mazowieckiej 55, albo Auto-Mark przy KOlumny 105b - dość dobre ceny mają
-
Spociki Łódzkie
jeszcze trochę, to ja taką firmę otworzę, że wszystkich fanatyków OOOO poprzyjmuję Firma pewnie padnie, bo będziemy sami jeździć tymi autami:D
-
Spociki Łódzkie
Podejdzie manetka na pewno:) wsio Ci ogarne, tylko jeszcze Modul kierownicy musisz zdjąć z tego auta dawcy:) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
też mam wyjmaki, więc jak potrzebujesz, to spoko:)
-
Spociki Łódzkie
Czyli masz symphony. Normalnie ma odtwarzać. Trzeba wyjąc i laser wyczyścić Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Navi z b6 nie odczyta płyty audio- tylko ta z mapami Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
bawił, bo teraz ma inną branżę Panton - pamiętam o Tobie, może w tym tygodniu mi się uda jakoś podskoczyć
-
Spociki Łódzkie
Żyjemy, a raczej silnik żyje. Nigdy bym sie nie spodziewał, ze zacięta sprężarka klimatyzacji da taki opór na pasku, ze nawet rozrusznik nie przekręci silnikiem... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Wykręcę świece i zajrzę w cylindry - wszystko wczoraj było miód malina, a tu taka niespodzianka... Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
qrde, auto mi się zepsuło... wczoraj zrobiłem 400km prawie i miód malina, dziś zapaliłem i zgasł po dwóch sekundach;/ kręcić mi nie chce, bo coś silnik blokuje... wujka zawołałem, pomyślałem, że rozrząd poszedł, ale całe szczęście - cały. Teraz tylko pytanie, o co kaman... Chyba od rozrusznika jutro zaczynam.
-
Spociki Łódzkie
Jak to miło po tygodniu usiąść na własnym kiblu, czyli metaforycznie mówiąc - "wróciłem" Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I niech ma jak najwiecej Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mam, ale w Łodzi niestety Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Gdansk Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Niedziela Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Dobra, zbieram zamówienia - kto bierze lambo, kto astona, a kto AMG? RS4 Cabrio wracam ja- zajęte:p szkoda, ze nigdy nie było rs4 Cabrio, ale sam mam podobne pomysły na mój:) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
W sumie racja, tylko jakieś papiery by sie przydały, jak nim do pl bede wjeżdżał z promu daj mi jeszcze laptopa z kablem, zeby zrobić immo off i jedziemy Sent from my iPhone using Tapatalk