Treść opublikowana przez DeeJay_Kill
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Chyba zapomniał juz:D Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Decydujcie sie:) a Ty Cyganie klysku do niedzieli auta nie dostaniesz ! Chamie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Decydujcie sie:) a Ty Cyganie klysku do niedzieli auta nie dostaniesz ! Chamie Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Ja wpadam i Seba ze Skierniewic tez chyba wpada:) Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
To wpadne Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Ja nie moge, co za ch...e :/ Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
Git Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
jasny f*ck, mówią, że roboty się nie przerobi, ale chyba biję rekordy... Spadam;]
-
Spociki Łódzkie
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
looool;D Wspomnienia nigdy nie umierają;]
-
Spociki Łódzkie
Bede wymieniał można tamtego rozebrać Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
zabieraj te tarcze ode mnie;p Nawet na złomie będą się na mnie dziwnie patrzeć, jak je oddam;p Qrde, niech mi ktoś pomoże, bo jak mawia przysłowie - "Roboty nie przerobisz, a baby..." No więc właśnie. Kłysek już dywaników nie ma, ale tarcze ma, tylko mu się ABS pali, bo DJ spier***ił sprawę i czujnik ABS jest chyba zbyt daleko od pierścienia. Grunt, że Pytonowi dmucha śmigło, dzieki któremu a8 lata, a Kanu jeszcze nie słyszy klepania przegubu;p W ogóle widzę, że tu jest prosta waluta, więc zapraszam np. na piątek, jak będę chciał zmienić tiptronic'a w a6 - trochę waży, więc chętni się przydadzą;p- Spociki Łódzkie
Ksawerów;D- Spociki Łódzkie
Znacie dobry skup złomu, w którym sensownie płacą? Mam do oddania sporo gratów;) Amelinium, żeliwo, akumulatory, etc...- Spociki Łódzkie
Moze by spota zrobić? Sent from my iPhone using Tapatalk- Spociki Łódzkie
Będę, ale aku nie mam na razie - opitolił się w międzyczasie. Jak chcesz, to mam coś tańszego 74Ah;]- Spociki Łódzkie
A nie będę gorszy;p 366 dywaników ze złotą nicią i jest Twój;p- Spociki Łódzkie
Udanych Świąt;)- Spociki Łódzkie
nie ma opcji - zawsze jest czarnuchem;p- Spociki Łódzkie
Szlachetna paczka odstawiona na miejsce- serdecznie dziękuje sześciu osobom z klubu A4 za zaangażowanie i pomoc:)- Spociki Łódzkie
a myślisz, że skąd mi się wziął pseudonim? BTW - na szczęście nie jestem z Pabianic;p- Poszukuje osoby do montażu rns-e
ja:)- Spociki Łódzkie
na dzisiaj byś miał - Jana Pawła II 10, Ksawerów. (przy trasie Łódź-Pabianice) Podan nr na pw, to się dogadamy ok 14.30 aku będzie u mnie:) Powoli kończymy akcję szlachetnej paczki - przydadzą się nam jeszcze pomoce szkolne oraz halówki ciemne rozmiar 44 męskie;) Może ktoś pomóc w tym zakresie?