Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DeeJay_Kill

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DeeJay_Kill

  1. a my jeszcze siedzimy i odpalamy marcinowe z kabli;D niedługo wyjazd. Aha - nie zadajcie mi pytań "czemu tomek ma ksywę "pan gąbka"?
  2. Wszystko po kolei - na razie sie okleja folia na biało, potem czas na wnętrze i szukam następnie okazyjnie silnika 4.2. Na razie nie bede go sprzedawał, bo s4 to jakieś 40000zl za b6. Podlubie przy tym moim:) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  3. no i po co się łamałeś, co? ;p
  4. Dobra, pytanie jest - kto śmiga z Łodzi i chce się zabrać, niech nawija;D
  5. jak się ma włączony internet, to dochodzą;p U mnie wyłączony, bo za dużo buliłem, ale - już od września będzie nówka taryfa;)
  6. Dobrze wiesz, że mi mms'y nie dochodzą;p
  7. qrde, niecierpliwy się robię...trzeci dzień mi auto kleją, na zderzaku tylnym folia pękła, więc raczej ponownie trzeba go zrobić... Mam nadzieję, że efekt końcowy będzie git;)
  8. i jak na nowym forum? ;p
  9. spoko - ja dzisiaj umyłem parcha, co mi po nim na masce pisali;p Odpaliłem, umyłem i działa;) Ale że na niego popadało, to inna sprawa...
  10. ej, trochę powagi - Seba, pozwoliłem Ci fotografować moje piąte auto?
  11. i uczciwie zarabiają na chleb:decayed:
  12. Qrde, zapomniałem o przelewie- jutro maju będziesz miał Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  13. Pozdro z Sopotu:) miałem sie ustawić z Klyskiem i innymi abstynentami z klubu a4 na Helu, jednak oni już spotkali sie w klubie abstynenta i nie mogą dotrzeć do mnie:p no cóż... Pozdrawiam:D Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  14. Niewiele nam potrzeba do szczęścia:D wystarcza dwa:p Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  15. dobry:)
  16. dzisiaj nie, bo nie wyrobie ze wszystkim, serio. jak bede miał godzinke, to zerkne do parcha, ale na razie pali mi się wszystko w rękach;/
  17. mogę robić za wieszak do mokrych ręczników, więc musicie się odstosunkować;D
  18. Najpierw bym jej kurtkę dał, bo widzisz, ze taka biedna,iż nie ma okrycia... Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
  19. ta ostatnia na PKS czeka:decayed:
  20. wtedy za Ojczyznę - worek na twarz i pchasz!
  21. Jednak nic nie jest w stanie zniszczyć Waszej miłości...
  22. AZ moto? czy inne kutafony? ;D Aha - skoro mamy lato:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.