Treść opublikowana przez DeeJay_Kill
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
a my jeszcze siedzimy i odpalamy marcinowe z kabli;D niedługo wyjazd. Aha - nie zadajcie mi pytań "czemu tomek ma ksywę "pan gąbka"?
-
3.0 ASN/AVK - Warto bawić się w kompresor?
Wszystko po kolei - na razie sie okleja folia na biało, potem czas na wnętrze i szukam następnie okazyjnie silnika 4.2. Na razie nie bede go sprzedawał, bo s4 to jakieś 40000zl za b6. Podlubie przy tym moim:) Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
-
Spociki Łódzkie
no i po co się łamałeś, co? ;p
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dobra, pytanie jest - kto śmiga z Łodzi i chce się zabrać, niech nawija;D
-
Spociki Łódzkie
jak się ma włączony internet, to dochodzą;p U mnie wyłączony, bo za dużo buliłem, ale - już od września będzie nówka taryfa;)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
a kto z łodzi śmiga? ;D
-
Spociki Łódzkie
Dobrze wiesz, że mi mms'y nie dochodzą;p
-
Spociki Łódzkie
qrde, niecierpliwy się robię...trzeci dzień mi auto kleją, na zderzaku tylnym folia pękła, więc raczej ponownie trzeba go zrobić... Mam nadzieję, że efekt końcowy będzie git;)
-
Spociki Łódzkie
i jak na nowym forum? ;p
-
Spociki Łódzkie
spoko - ja dzisiaj umyłem parcha, co mi po nim na masce pisali;p Odpaliłem, umyłem i działa;) Ale że na niego popadało, to inna sprawa...
-
Spociki Łódzkie
- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju - cash poszedł- Spociki Łódzkie
ej, trochę powagi - Seba, pozwoliłem Ci fotografować moje piąte auto?- Spociki Łódzkie
i uczciwie zarabiają na chleb:decayed:- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Qrde, zapomniałem o przelewie- jutro maju będziesz miał Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free- Spociki Łódzkie
Pozdro z Sopotu:) miałem sie ustawić z Klyskiem i innymi abstynentami z klubu a4 na Helu, jednak oni już spotkali sie w klubie abstynenta i nie mogą dotrzeć do mnie:p no cóż... Pozdrawiam:D Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free- Spociki Łódzkie
Niewiele nam potrzeba do szczęścia:D wystarcza dwa:p Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dzisiaj nie, bo nie wyrobie ze wszystkim, serio. jak bede miał godzinke, to zerkne do parcha, ale na razie pali mi się wszystko w rękach;/- Spociki Łódzkie
mogę robić za wieszak do mokrych ręczników, więc musicie się odstosunkować;D- Spociki Łódzkie
Najpierw bym jej kurtkę dał, bo widzisz, ze taka biedna,iż nie ma okrycia... Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free- Spociki Łódzkie
ta ostatnia na PKS czeka:decayed:- Spociki Łódzkie
wtedy za Ojczyznę - worek na twarz i pchasz!- Spociki Łódzkie
Jednak nic nie jest w stanie zniszczyć Waszej miłości...- Spociki Łódzkie
AZ moto? czy inne kutafony? ;D Aha - skoro mamy lato: - XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014