Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DeeJay_Kill

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DeeJay_Kill

  1. Dlaczego nic nie piszecie, spamerzy?;D Wrzucę Wam fajny teledysk:D (nie musicie słuchać, nie o muzykę tu chodzi:p)
  2. Ja dzisiaj jadę;D Nowi koledzy może też podjadą;D Aha - Magda wpadasz i opowiadasz, jak tam było w ojczyźnie OOOO ;D Podjeżdżasz i już!
  3. Hej. Wniosę coś do tematu. Jako, że mamy magistralę LIN do czujników klimatyzacji (czujnik ciśnienia/temp. czynnika oraz czujnik jakości powietrza na podszybiu), nie zawsze diagnoza jest banalna - w przypadku mojego Klienta na błędach była choinka (oba czujniki implausible signal, do tego błąd magistrali) - przyczyną okazała się woda w czujniku jakości powietrza. Wiązka była w porządku, jednak w tym wypadku nie ma co sugerować się przewodami - gdy nie możecie rzetelnie zdiagnozować problemu, odepnijcie obydwa czujniki, a dopiero potem sprawdźcie, czy wyskakują wyłącznie błędy "No Signal". Jeśli wyskoczy jakikolwiek błąd magistrali, szukajcie dalej w wiązce:) W moim przypadku pomogła wymiana czujnika i wyczyszczenie pozostałości śniedzi:) Czujnik w środku cały zielony;p
  4. Klawisze Yamaha psr-3000 i od dwóch lat saksofon altowy:) Zakochałem się kiedyś w tym dźwięku i będę się uczył dalej:)
  5. Dżipago -
  6. widzę, że nowe emotki mamy;D Byłem na targach w Katowicach...Ludzie, ile tam było pięknych pań............albo i jeszcze więcej:whistling:
  7. już były konsultacje na ten temat - Guzior pytał mnie, czy wymieniałem Ci rozrząd i twierdził, że może pompa wody dała d*py... potem się już nie zdzwanialiśmy;)
  8. Gówno prawda, że ukończony;p Dzwonił Guzior, że chyba pompę wody będzie szarpał, bo podmianka nowego termostatu nic nie dała;p
  9. ale mój patent działa;D Bronxa wisisz;p
  10. bo żem o szóstej rano wstał, celem dokończenia montażu alarmu w domu przy ul. Jagoszewskiego, a po załatwieniu kilku swoich spraw na mieście, wyruszyłem do Sebastiana Wiktorowicza, aby upoić się smakiem podawanej przez niego samego kawy. Po 15 byłem w domu;p
  11. A może pracują?
  12. Ukraina 2 już czeka w garażu;D
  13. spot?
  14. Flaszkę im postaw, jak bedzie dobrze śmigac:)
  15. jeszcze wstaw zdjęcie jakiegoś kotka, to będzie kwintesencja internetów;D
  16. Silikon! Silokon wszędzie! Oto rozwiazanie problemu:D btw- dzisiaj kolujesz lakier, Seba.
  17. Zobaczcie, jakich mam fajnych klientów melomanów:D Zostałem fanem Dżipago!!!
  18. żałujcie, były te dziewczyny z bannera u góry;D
  19. a ja nie wiem, o co chodzi, ale i tak czytam;D
  20. Moze by jednak wtrącic wątek motoryzacyjny? Proponuje na przepitke płyn do spryskiwaczy zimowy, a dla hardkorow g12+
  21. Umarłem:polew: MOżesz powiedzieć kuzynowi, czy tam komuś, że jak będę w stanie, to go zmienię za konsolą;D U mnie w piwnicy coś też się do tego czasu przegotuje, ale chyba nie będę zabierał - niejednego już strzeliło, a każdy gadał, że dobrze wchodzi;p
  22. śmiga ktośna rower?
  23. już jadłem, ale szynka wygląda na całkiem smaczną;p
  24. Nie ma kiedy taczki naładować;]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.