Treść opublikowana przez DeeJay_Kill
-
Spociki Łódzkie
Dlaczego nic nie piszecie, spamerzy?;D Wrzucę Wam fajny teledysk:D (nie musicie słuchać, nie o muzykę tu chodzi:p)
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ja dzisiaj jadę;D Nowi koledzy może też podjadą;D Aha - Magda wpadasz i opowiadasz, jak tam było w ojczyźnie OOOO ;D Podjeżdżasz i już!- Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Hej. Wniosę coś do tematu. Jako, że mamy magistralę LIN do czujników klimatyzacji (czujnik ciśnienia/temp. czynnika oraz czujnik jakości powietrza na podszybiu), nie zawsze diagnoza jest banalna - w przypadku mojego Klienta na błędach była choinka (oba czujniki implausible signal, do tego błąd magistrali) - przyczyną okazała się woda w czujniku jakości powietrza. Wiązka była w porządku, jednak w tym wypadku nie ma co sugerować się przewodami - gdy nie możecie rzetelnie zdiagnozować problemu, odepnijcie obydwa czujniki, a dopiero potem sprawdźcie, czy wyskakują wyłącznie błędy "No Signal". Jeśli wyskoczy jakikolwiek błąd magistrali, szukajcie dalej w wiązce:) W moim przypadku pomogła wymiana czujnika i wyczyszczenie pozostałości śniedzi:) Czujnik w środku cały zielony;p- Instrumenty na jakich gramy
Klawisze Yamaha psr-3000 i od dwóch lat saksofon altowy:) Zakochałem się kiedyś w tym dźwięku i będę się uczył dalej:)- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
widzę, że nowe emotki mamy;D Byłem na targach w Katowicach...Ludzie, ile tam było pięknych pań............albo i jeszcze więcej:whistling:- Spociki Łódzkie
już były konsultacje na ten temat - Guzior pytał mnie, czy wymieniałem Ci rozrząd i twierdził, że może pompa wody dała d*py... potem się już nie zdzwanialiśmy;)- Spociki Łódzkie
Gówno prawda, że ukończony;p Dzwonił Guzior, że chyba pompę wody będzie szarpał, bo podmianka nowego termostatu nic nie dała;p- Spociki Łódzkie
ale mój patent działa;D Bronxa wisisz;p- Spociki Łódzkie
bo żem o szóstej rano wstał, celem dokończenia montażu alarmu w domu przy ul. Jagoszewskiego, a po załatwieniu kilku swoich spraw na mieście, wyruszyłem do Sebastiana Wiktorowicza, aby upoić się smakiem podawanej przez niego samego kawy. Po 15 byłem w domu;p- Spociki Łódzkie
A może pracują?- Spociki Łódzkie
Ukraina 2 już czeka w garażu;D- Spociki Łódzkie
- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Flaszkę im postaw, jak bedzie dobrze śmigac:)- Spociki Łódzkie
jeszcze wstaw zdjęcie jakiegoś kotka, to będzie kwintesencja internetów;D- Spociki Łódzkie
Silikon! Silokon wszędzie! Oto rozwiazanie problemu:D btw- dzisiaj kolujesz lakier, Seba.- Spociki Łódzkie
Zobaczcie, jakich mam fajnych klientów melomanów:D Zostałem fanem Dżipago!!!- Spociki Łódzkie
żałujcie, były te dziewczyny z bannera u góry;D- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
a ja nie wiem, o co chodzi, ale i tak czytam;D- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Moze by jednak wtrącic wątek motoryzacyjny? Proponuje na przepitke płyn do spryskiwaczy zimowy, a dla hardkorow g12+- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Umarłem:polew: MOżesz powiedzieć kuzynowi, czy tam komuś, że jak będę w stanie, to go zmienię za konsolą;D U mnie w piwnicy coś też się do tego czasu przegotuje, ale chyba nie będę zabierał - niejednego już strzeliło, a każdy gadał, że dobrze wchodzi;p- Spociki Łódzkie
śmiga ktośna rower?- Spociki Łódzkie
już jadłem, ale szynka wygląda na całkiem smaczną;p- Spociki Łódzkie
Nie ma kiedy taczki naładować;] - Spociki Łódzkie