Treść opublikowana przez DeeJay_Kill
-
Spociki Łódzkie
weź spadaj;p Masz bezawaryjne auto i trujesz tyłek;D
-
Spociki Łódzkie
siema Pany:)
-
Spociki Łódzkie
dawaj tego hp'ka;] może ogarnę
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ej, qrde...nie znałem tego;D Coraz bliżej do Ogólnopolskiego...
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Panowie, grunt, że jest wesoło:D
-
Spociki Łódzkie
ważne, że czysta tapicerka;D Szkoda, że podłogi nie myła, bo by przestała działać automatyczna skrzynia biegów, centralny, bluetooth i wszystko, co pod podłogą;p
-
Spociki Łódzkie
a jak ja napiszę, że potrzebuję nową choinkę, to też powiecie, że auto zmieniłem? ;D
-
Spociki Łódzkie
gratulujemy Misiu;)
-
Spociki Łódzkie
zwłaszcza, że mówił, iż ma towar dla Ciebie;p
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
cóż to za metropolia?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ej no...jak to nie ma kłysków, marianów, gąbek? To z kim ja będę "rozmawiał o motoryzacji"?
-
Spociki Łódzkie
a Ty Seba jakieś jeszcze życie masz, czy remont only? Ja tam rezam, to lepszy nie jestem, ale wiesz - jakiś urlop planuj już
-
Spociki Łódzkie
no i super;D Krzysiu, łączymy się z Tobą w tej jakże podniosłej i wielkopomnej chwili:decayed:
-
Spociki Łódzkie
z 15 lat ma;p
-
Spociki Łódzkie
Dobra, idę rezać b8, bo https://www.youtube.com/watch?v=LHdrZpto4-c
-
Spociki Łódzkie
...ale po co kotki? W moim internecie nie ma kotków:decayed:
-
3.0 ASN/AVK - Warto bawić się w kompresor?
właśnie nie wiem - po nocach mi się nie chce;]
-
3.0 ASN/AVK - Warto bawić się w kompresor?
to nie lepiej bit'a ? fakt faktem - ciężko znaleźć silnik rs4 420km w rozsądnych pieniądzach... Chyba trzeba będzie wrzucić abz'a... Kusi mnie, żeby nie zmieniać skrzyni...
-
3.0 ASN/AVK - Warto bawić się w kompresor?
Ty się nie odzywaj - przecież wiesz, że kocham dźwięk v8;p Z guziorem i tak pogadam, ale najpierw folią trzeba dziada okleić
- Spociki Łódzkie
-
3.0 ASN/AVK - Warto bawić się w kompresor?
Powiem Ci tak - dźwięk V8 mnie urzeka. Jako, że mogę sobie zrobić praktycznie wsio we własnym zakresie, chcę się dowiedzieć, która opcja będzie korzystna. Można kupić za 1500zł jakiś silnik 4.2 typu ABZ. W ogóle najchętniej bym zostawił swój automat i resztę układu napędowego. Wrzucić silnik z osprzętem, jakoś zgrać to z resztą auta (zegary w aucie), albo właśnie nie ruszać silnika i wpakować pod maskę kompresor. Za niewiele ponad 1000zł można kupić kompresor od 3.0tfsi z nowszych audi (s4/s5). Pomijam kwestię mechanicznego dopasowania - można by zrobić tutaj jakiś adapter. Jest też w środku intercooler, chyba z chłodzeniem wodnym. Przykręcić do dziada przepustnicę, zrobić to mechanicznie, pewnie i wtryski trzeba by wymienić, ale może warto i wyjdzie całkiem sensownie pw. ekonomicznym:)
-
3.0 ASN/AVK - Warto bawić się w kompresor?
Hej. Pytanie do mądrych głów, których tu nie brakuje. Na razie to moje luźne przemyślenia, ale temat wygląda tak: mam 3.0 w stanie idealnym, do tego tiptronic 5hp19, napęd Q. V8 marzy mi się po nocach, ale powiem szczerze, że zacząłem się zastanawiać nad kompresorem... Temat w 2.8 ogarnięty, a w 3.0? Warto się bawić w kompresor? Ciekawe, jak to się ma do kosztów... Jeśli chodzi o V8 - oczywiście najfajniejszym i najtańszym dawcą byłby silnik ABZ (300km) 4.2, ale one były tylko z automatami. Sterownik silnika nie da pełnej mocy, jeśli wrzucimy tam manualną skrzynię. Pozostaje więc jakiś sterownik Stand-alone, ale znów mamy mały problem, żeby wszystko śmigało jak należy i pokazywało na zegarach wszystkie parametry. Gdybym musiał wrzucić manualną skrzynię, to na pewno most tylny też do wymiany (inne przełożenia). Można wtedy opitolić silnik i skrzynię- zawsze parę groszy się zwróci. Turbić zbytnio mi się nie chce (intercoolery trzeba by wrzucić, porobić dolot), dlatego właśnie myślę albo nad kompresorem, albo nad swapem na v8. Co radzicie?
-
Instrumenty na jakich gramy
Tyros'a też ujeżdżałem, ale bądźmy szczerzy - żeby to kupić, naprawdę trzeba albo grać na żywca, albo tworzyć muzykę - inaczej się marnuje;) Fakt - gotowe style i barwy są super, ale np nie marnowałbym tego na puszczanie midów na weselu;p Co do saxu - Ostatnio gram na plastikowanych stroikach Rico, 2,5 albo 3. Jakoś przypasowały mi do gustu i dźwiękowo jest całkiem fajnie;) Jeśli mam grać na normalnych, to już olewam vandooreny i gram na Marca Jazz, albo coś typu Rico Jazz Select. Ustnik mam właśnie aluminiowy - Claude Lakey Apollo. Grał na nim jeszcze mój kolega saksofonista i mówi, że ustnik mega;D Mnie też bardzo odpowiada:)Delikatna barwa, łatwy w zadęciu dół i górę z pazurem też można zagrać na tym:) Kilka miesięcy temu miałem okazje przetestować TYROS-4. I powiem tak - ja pier***e", ale sprzęt!!! A co do sax'a powiedz na jakim stroiku grywasz? Głównie chodzi mi o jego grubość. Ja zazwyczaj 2,5 niekiedy 3. Zaś 3,5 już nie bardzo bo to już twarda deska. Tak się zastanawiam, aby kupić ustnik aluminiowy. Ciekawe jak zmieni się barwa dźwięku
-
Spociki Łódzkie
19.00 Real - spot VAG Łódź. śmigacie?
-
Spociki Łódzkie
hahahahahahahahahahahaha:banan: