Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
Seba co dzisiaj serwujesz
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Były frytki i był browar
-
Spociki Łódzkie
a to z poczęstunku jeszcze
-
Spociki Łódzkie
no trzabyło zostać
-
Spociki Łódzkie
o właśnie już idą
-
Spociki Łódzkie
Jak patrzymy na Ciebie, to Ty też nieźle
-
Spociki Łódzkie
Kimi oczywiście jako fotograf
-
Spociki Łódzkie
pozdro ze spota z Manu [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 19:22_________________________________________________pozdrawia Chriss,Kimi,bartek1605
-
F1, Rajdy i Motorsport
Bravo Piertov
-
Spociki Łódzkie
Ułamek sekundy No to od 17:30 ? Quwa nie kombinować od 17 zbiórka
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Manufaktura parking u zbiegu ulic Drewnowskiej i Karskiego około 17godz. Dasz rade
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ale urwał [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 14:52_________________________________________________Pokaż im Robert :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
to i ja sie pisze i Kimi też pewnie będzie Kto jeszcze
-
Spociki Łódzkie
A są jacyś chętni ?[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 14:24_________________________________________________Jeżeli tak to jaki problem na Manu około 16:30 :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
wszystkim[br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 12:15_________________________________________________A nie mówiłem że będzie piękna pogoda :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
I ja powoli będę sie żegnał
-
Spociki Łódzkie
Co masz na myśli pisząc pyka ?? :polew: Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01 Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wkurzał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło Dobre :polew:
-
[B5 AHH] Wyciek z miski olejowej
U no to wymyślili by nie można było michy odkręcić
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
z majonezem i kukurydzą
-
Spociki Łódzkie
nie siedź tylko zwiedzaj wchłaniaj wiedze pomagaj bliźnim
-
Spociki Łódzkie
może spotkasz się tam moim kolegą Mamy tam jakis rabat może
-
Spociki Łódzkie
Podobno ma być ładna pogoda jutro