Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
no to jeżeli moge sie wtrącić osobiscie czarny dach i felgi w kolorze grafitowym czarne fele jak dla mnie są takie bezpłciowe chyba ze z jakims dodatkami chrom czy czerwień
-
Spociki Łódzkie
może tez sie przyłącze :beer1: zawsze w grupie raźniej jeżeli moge sie wtrącić osobiscie czarny dach i felgi w kolorze grafitowym mi podoba
-
Spociki Łódzkie
pisałes ze od piatku do niedzieli :> więc myślalem ze to taki 3dniowy maraton lecę na chwile na pietryne
-
Spociki Łódzkie
uuuu cały weekend,to sie będzie działo hehehe ale może byś znalazł chwile by sie w sobotę z kolegami spocić i jakąś fotkę strzelić.
-
Spociki Łódzkie
co racja to racja
-
Spociki Łódzkie
chyba nie na chętnych a taka piękna pogoda [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 13:26_________________________________________________Podtrzymuję zdanie białej B7 ale ta poniżej też ma swój urok :mysli: biel jest piękna szczególnie z czarnymi i czerwonymi dodatkami ,ale urok tego koloru przeminie a srebrny,czarny czy granat zawsze będą na topie
-
Spociki Łódzkie
sado-macho a tak niewinnie wyglądała
-
Spociki Łódzkie
Witam co tu dzisiaj taka cisza Basiu gratuluje awatara bo zaczne sie ciebie bać
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich o f*ck skądś to znam ,może coś cie spoleruje. trochę serce boli ale dobrze ze tylko tyle
-
Spociki Łódzkie
hehehe ja uciekam w "kokon" :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze jedno :beer1: małe pykne i też -kokonił- będe jedno małe nie nigdy zaszkodzi no to pyku -ale juz ostatnie hehehe
-
Spociki Łódzkie
Adas może nie w tej Łodzi byłeś :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:24_________________________________________________chriss-u to co pyk a no pstryk o rany ale ten net chodzi na tej prowincji
-
Spociki Łódzkie
hehehe zdrówko było do ciebie
-
Spociki Łódzkie
Świ Ja na razie nie mam co chipować ;( Ale, tak właściwie, to jestem zwolennikiem tradycyjnego tuningu mechanicznego, jakoś zabawa elektroniką mnie nie kręci. Każdego kręci co innego, najgorzej jak się za dużo podkręci :gwizdanie: Święta prawda zdrówko
-
Spociki Łódzkie
hehehe u mnie mam nadzieje ze też na jednym sie nie skończy :beer1: :beer1: :beer1: no to zdrówko
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich ja wreszcie uporałem sie z wymiana tylnych hamulców lekko nie było ale satysfakcja wielka :dance2: teraz czas na :beer1: jutro druga tura czyli przód
-
Spociki Łódzkie
dobra koniec zwiedzania
-
Spociki Łódzkie
Witam widze ze juz pozamiatane Seba moze i mnie nowe hamulce bys wyrezał, nie musiał bym jutro na działke jechać
-
Spociki Łódzkie
Podziękować :notworthy: foty Seba tobie tez za ich swietna oprawe Ps.widze że poważny album się robi hehehe
-
Spociki Łódzkie
a co CB radia wam pozabierali :polew: :polew: kłysiu całą drogę jechał na innym kanale i dziwił się co tak cicho
-
Spociki Łódzkie
a co CB radia wam pozabierali
-
Spociki Łódzkie
Witam Jak mówi ze kupi, nie kłucić sie :bicz3: wtedy będą wam oczy bieleć Ps. a propos oklejania dachu= folia carbon Spoty muszą być
-
Spociki Łódzkie
No superrrrrrrrr foty zajebiszczaste
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
może i lepiej wrzucić do galerii ale coś na rozgrzewkę mógł byś wrzucić na forum