Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
mój traktor też tak jakoś jeździł 20-30k rocznie więc benzyna może, może tak około 20k rocznie tak myśle
-
Spociki Łódzkie
jak dla mnie to 1.9TDI i 1,8T
-
Spociki Łódzkie
jak dla mnie to ten 1,8 wygląda nawet całkiem całkiem ciekawe jak w realu no i jak jeździ [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 12:45_________________________________________________szkoda że nie ma foty komory silnika
-
Spociki Łódzkie
siemano wszystkim siema Basiu [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 10:07_________________________________________________Kanu synek wykapany tatuś
-
Spociki Łódzkie
z wieczora może faktycznie trzeba pomyśleć o spocie nad jakąś wodą np.Sielpia [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 21:53_________________________________________________Seba ty nie rób focha tylko filmik i pewnie będzie gites
-
Spociki Łódzkie
zniknęło parę stron
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________nie no żartowałem- Spociki Łódzkie
a to taki kolega a ja już myślałem że........... :> :> :>- Spociki Łódzkie
o zapomniałem o plaży- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nowy kolega Seba powiadasz- Spociki Łódzkie
czyli jednym słowem trzymać się z daleka od osiedli (blokowisk) :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
popieram tutaj jest wyjątkowe dziadostwo nie mowie ze się w stolicy nie znajdzie :gwizdanie: ale tutaj to już ch$% bo tu sie nudzą na osiedlach roboty nie ma to kombinują- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
qwa ktoś zamek przekręcił (rozpier34lił) śrubokrętem czy jakimś gównem w seacie :wallbash: co za chu$e mieszkają na tym osiedlu- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dzień dobry banda :hi:- Spociki Łódzkie
Kimi jak tam walka z amorami- Spociki Łódzkie
:hi: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 10:09_________________________________________________jak fajnie że ktoś wymyślił emotikony teraz życie stało się prostsze i bardziej kolorowe :>- Spociki Łódzkie
Qwa jakaś banda (czytaj kibice ŁKS) właśnie przeszła pod oknem ulicą Wielkopolską było ich ze 200 i petardy odpalali aż strach się bać [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 14:37_________________________________________________nawet śmigłowiec policmajstry uruchomili będzie zadyma chyba- Spociki Łódzkie
też na takie wymieniałem :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
jeszcze coś takiego było riki tiki tak jeśli masz ochotę daj mi jakiś znak :polew:- Spociki Łódzkie
powitać :hi: a mnie znowu coś przewiało znaczy się moja wina bo spałem przy otwartym oknie - Spociki Łódzkie