Treść opublikowana przez chriss
-
Spociki Łódzkie
no idziemy spać
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi: w czoraj jak na chwile zdjąłem koszulkę i słońce mnie tak liznęło to całą noc nie spałem- Spociki Łódzkie
quwa jeżeli chodzi o fajki to albo się pali albo nie a nie jakieś e-papierosy :gwizdanie: [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________ zgadza sie- Spociki Łódzkie
z wieczora coś mnie przewiało ;(- Spociki Łódzkie
nalej wody do wanny i poloz sie obok :polew: :polew: [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 10:05_________________________________________________jeżeli się pogoda utrzyma to może się jutro wyskoczy nad jakiś zalew :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
znowu upalny dzień ale bym gdzieś nad wodą poleżał- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a są aluminiowe sztućce i talerze przykręcone do stolika takie jak w misiu- Spociki Łódzkie
nie wiem jak w sedanie ale w avancie to jest trochę pierdolenia przy wym amorków aha no i standardowo jeden zatrzask upierdolony- Spociki Łódzkie
z wieciera skończyłem nierówną walkę z amorami w moim bolidzie namęczyłem się troszkę ale różnica w prowadzeniu ogromna jutro biorę się za wymianę wahacza a dziś jeszcze bronka PYKnę i do wyrka :beer1:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
siemano :hi: Pzdr.z EOP [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 11:16_________________________________________________a ja zaraz biorę się za wymianę amorków w swoim bolidzie- Spociki Łódzkie
Seba .............. wiesz coś o tym http://www.tvn24.pl/-1,1705209,0,1,porwali-kolege-to-prezent-na-18_tke,wiadomosc.html[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 17:13_________________________________________________- Spociki Łódzkie
Tomek wlepe masz pod tylną kanapą- Spociki Łódzkie
chyba tam gdzie i w B5 czyli na wlepce we wnęce koła zapasowego,no i w książce serwisowej- Spociki Łódzkie
oj tam oj tam :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 12:15_________________________________________________czyli wniosek ze jakoś to S4 mnie nie podchodzi- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a to takie buty ktoś chciał chrissa zrobić w chu...a :bicz3:- Spociki Łódzkie
nie wyszły RS4 b8 jak już to b7 to co ja qwa widziałem juz znalazłem bo nawet fotkę cyknąłem coś takiego: wiem że gówno widać- Spociki Łódzkie
Podczas przeglądania ogłoszeń natknąłem się na takie coś Witam. Niedawno się zaręczyłam, ale z uwagi na to, że jestem rozwiedziona mam ograniczone zaufanie do mojego partnera. Zanim podejmę ostateczną decyzję chcę go sprawdzić. Poszukuję odważnej i ładnej dziewczyny, która się tego podejmie. Zaznaczam, że żadne intymne kontakty nie wchodzą w grę. Poprostu osoba, która się tego podejmie musi znaleźć się o określonym czasie w danym miejscu i jakoś do niego zagadać. A potem tylko czekać na rozwój sytuacji. W zamian za to proponuję pieniądze (do uzgodnienia) lub ewentualnie mogę odwdzięczyć się tym samym. Zapraszam wszystkie zdecydowane kobiety. Z uwagi na to, że mieszkam ze swoim facetem nie podaje numeru tel. Proszę o kontakt mailem. Napewno odpowiem, a jeśli podasz nr tel oddzwonie. Pozdrawiam. więc panowie uważać bo kobietki to spryciule są- Spociki Łódzkie
w sumie to można by zaryzykować [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 10:52_________________________________________________ja też widziałem w poniedziałek RS tylko ze RS4 białą B8 jakoś wrażenia na mnie nie zrobiła- Spociki Łódzkie
liczyłem na ciebie że to skomentujesz :polew:- Spociki Łódzkie
qwa ale upał tylko nad wodę pojechać [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 10:21_________________________________________________Idą dwa pijaki po torach. - Coś długie te schody. - I poręcz taka niska. - O, winda jedzie - Spociki Łódzkie