Treść opublikowana przez chriss
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
siemano :beer1:
-
Spociki Łódzkie
qwa jeszcze trza jakąś kiełbachę po drodze zakupić panie panton lecisz pan ze mną
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
spoko tez na chwile podjadę [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________ Pyton jak chcesz to czekaj na mnie o godz.15.15 na Statoilu na Zgierskiej przy ABC i polecimy razem Panton ja bede na zgierskiej około 15:45-16:00 jeżeli ci to bardziej pasuje- Spociki Łódzkie
ja pier... Panton dobrze mówi- Spociki Łódzkie
a ja wczoraj sie nudziłem dał byś znać to może bym coś ci pomógł w tym garażu [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 22:55_________________________________________________ nie pierdziel- Spociki Łódzkie
B4rt4s nie pierdziel ze na spota nie zajrzysz- Spociki Łódzkie
wieczór ale czy dobry [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________ sie rano okaże- Spociki Łódzkie
- Ceny paliwa marzec 2026
no aż miło powspominać- Spociki Łódzkie
czyli nic nie ustalone :polew: moja propozycja to kaloryfer około 16 [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:39_________________________________________________Madzia nie ściemniaj tylko cie jutro widzę na spocie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a ja kółka dziś na letnie wymieniłem to jutro o której i gdzie się umawiamy i co z zakupami- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
i znowu trafimy na jakąś ustawkę- Spociki Łódzkie
ale to może by się trochę wcześniej spotkać tak koło 16- Spociki Łódzkie
oj to będzie niezły grill/spot :good: Seba koniecznie aparat :decayed: :decayed: :decayed: to będzie w końcu ten grill- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie nie narazie samo C to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal ile teraz taka impreza 1550 PLN pewnie + egzamin i jeszcze kurs na przewóz rzeczy chyba- Spociki Łódzkie
nie nie narazie samo C to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal ile teraz taka impreza- Spociki Łódzkie
ładnie to sie tak śmiać z kolegi- Spociki Łódzkie
jeżeli ten sam żółtek co ja widziałem to S4 też ją kiedyś widziałem- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dawaj model konkretnie a jakieś mniejsze będziesz miał jakieś 32" - Spociki Łódzkie