Treść opublikowana przez AFN_VGT
-
[B5 AJM] wymiana filtra paliwa
dokladnie jak przedmóca... Wyczyscic wtryskie co jak co hehehehe trochu jest ciezko :>
-
[B5 AFN] Źle ustawiony kąt wtrysku - przestawiać czy nie ?
no jednak znasz sie na zartach hhe rowny gosc z ciebie.. Pozdr :>
-
[B5 AJM] wymiana filtra paliwa
w sumie tez dobry pomysł..
-
[B5 AFN] Spada temperatura
no tak wszyscy w dobrym kierunku idziemy.. bo poprostu jak kazdy wie nagrzewnica korzysta z ciepla gorącego płynu naszej Audiczki, przepływająca przez ową nagrzewnice a przez nią powietrze i wlatuje do kabiny.. przy niskich temperaturach ogolnie samochodom jest ciezko uzyskac stałą temperature jak w lato... poprostu wlaczamy sobie ogrzewanie i powietrze z dworu ochladza gorącą wode z nagrzewnicy i wpada do kabiny a tym samym woda staje sie trochu zimniejsza i temperaturka spada wszystko jest ok.. u mnie temp mam teraz na 83 - 86 chyba ze dobrze nacieram na wysokich obrotach to 90 non stop hehe a tak poza tym powiem wam co powiedzial mi kolega z ASO.. cyt "Silniki 1.9 TDI AFN ciężko sie nagrzewają..." tak mówia też mechanicy :0 a wiec spokojna głowa...
-
[B5 AJM] wymiana filtra paliwa
a jak ci spadlo to moze podnies to nie no tak na serio to lepiej zeby takowa rzecz byla bo bez potrzeby adi takie co nie dało do filtra
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
no niewiem jak u ciebie ale u mnie sie tak poprostu mówi.. niech ci bedzie ze odizolowane....
-
[B5 AHU] czy dużo pali??
dokladnie.. na zimnego zawsze wiecej....
-
[B5 AHU] czy dużo pali??
no zalezy jak jezdzi tato a jak ty :> Mój pali 7,5 do 8,0 1.9 110Ps
-
[B5 AFN] Źle ustawiony kąt wtrysku - przestawiać czy nie ?
ja tylko zazartowale z tym ssaniem.. widze ze te forum trzeba rozuszac bo ludzie sie na zartach nie znacie... :> pozdro
-
[B5 AFN] brak dogrzania silnika
p o m o z e - dokladnie tak jak pisze poprzednik... chcociaz ja bym sie nie bawil w te kartony bo to nie żuk tylko audi.. nie wlaczaj odrazu ogrzewania odcczekaj chwile niech pochocdzi na wolnych obrotaach jakies 3 min i jedz do pracy po 7 km powinienes miec 70 na blacie jak nic. pozdrawiam
-
[B5 AJM] Niedogrzany silnik
Ludzie.. t e r m o s t a t wymienic i wsio do mojej audawy termostat 90 zl w aso czujnik 80. ale mi to nie pomoglo.. Bo hehe wtyczke od Licznika mialem lekko wypięta ;d;d jak ja mocniej wcisnelem dziala jak h*j...
-
[B5 AFN] Źle ustawiony kąt wtrysku - przestawiać czy nie ?
Nie no nie przesadzajmy ze sie zawachaly obrty 3 razy to najwidoczniej silnik tak musial zrobic ja ostatnio mialem - 20 s Zapalil Od pierwszego razu i tez przez chwile sie wachaly moze ssanie sie załącza i przestaja sie wachac ;d :>
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem - brak mocy
letallec - Kurde no nnawet nie dasz sie powymieniac pogladami ;d;d tylko odrazu wyczerpujesz sprawe hehe a tak dobrze sie zappowiadalo ;d;d :tongue4:
-
[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"
letallec - ty to bys wszystko ciął :> :> :> :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
Bardzo przydatny Program..
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
najpierw posprawdzaj kable od alternatora... Mogą by pognite a to wystarczy zeby Komputer sobie pofixował troche.. Jak kable są wporzadku Sprawdzaj alternator... Jezeli to nie pomoze To Lec z tym aku na Wymiane.. Albo zalatw se na tydzien inny od Kolezki jakiegos... I porównaj.. Takie moje propozycje
-
[ALL B6] "KOPCENIE, SPADEK MOCY, DŁAWIENIE PRZY RUSZANIU"
dokladnie... Poprostu szukaj Jakiegos lepszego Elektromechanika teraz wiekszosc z nich ma VAG-i...
-
[B6 AVF] Jaki nr katalogowy napinacza paska wielorowkowego?
No etka fajny program juz go troche mam
-
[B5 1Z] Problem z silnikiem - brak mocy
Dokladnei mialem ten problem Kolego.. 120 km\h i Audi Ciach stawala.. Guma która laczyla turbine poprostu sie rozerwala i dostawala lewe powietrze... Wymienilem na Gume Od jakiegos Saaba ze szrotu Obok i założylem.. Audi jak nowa chodzi ;d;d
-
[B5 AFN] Ciężko pali rano
Dokladnie Najpierw Vag potem pokombinuj jak sie znasz... Raczej stawiam na zły kąt wtrysku...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam... Zapisalem sie tu bo hmmm... Kocham Audi?? hmm sklamal bym jesli bym powiedzial ze kochalem sie w nich od zawsze... w Sumie nie lubialem tej marki... Ale gdy Tato sprowadzil z niemiec Dotychczasową A4.. Spodobały mi sie... Ta nimiecka prostota fajne drewienko wypas jak na ten rok Kozak.. Bo sa i fotele podgrzewane i Telefon i Bose Audio Komputerek PEŁNA elektryka czyli wszystko co trzeba... Lecz jakos to mi nie starczalo Czułem ze to cos zamalo... Tak zamało było Kucyków... Az pewnego DNIA Ustawilem sie z Kolegą a on zaprowadzil mnie do swojego wujka tam porozmawialem o mozliwosci zchipowania naszej Audawy... I tak jakos wyszlo ze tata sie zgodzil Zchipowalismy ja i wymienilismy przeplywke na inna z innego silnika i hmmm 158 KM zrobiło na mnie wrazenie do momentu jak dorwałem ją podczas nieobecnosci starszego i popróbowalem ja na ciasnych i kretych ruchliwych drogach.. Spodobala mi sie ta dynamika i to ze nie trzeba wbijac gaz w deske zeby cos sie zaczelo dziac tylko spokojnie dodawac go wraz ze wzrostem obrotów.. No to chyba wszystko co moge powiedziec Od tamtej pory Jestem Fanem samochodów Marki Audi Głównie Diesli.. Po krótce opowiem o zainteresowaniach: Motoryzacja, INFORMATYKA Miejscowosc - Lubin Wiek - 17 i to wsio.. Pozdrawiam Maniaków A4