Treść opublikowana przez krzysztof 36418
-
kontrolka check engine
Najpierw porządna diagnostyka.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Problem z nawiewem, parujące szyby
Przeczyść odpływy wody z podszybia i usuń cały syf. u mnie pomogło- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pani Ania już nie zajmuje się praniem (szkoda ) https://www.facebook.com/racehuntapp/photos/pb.648091925292603.-2207520000.1453846329./735594046542390/?type=3&size=1500%2C1500&fbid=735594046542390 już wiadomo co to za potworek https://www.facebook.com/racehuntapp/photos/pb.648091925292603.-2207520000.1453846329./732827083485753/?type=3&size=2000%2C1333&fbid=732827083485753- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem ze nie ten temat ale dla kolegi który potrzebuje Spawanie plastików Zygmunt Napiórkowski ul. Elizy Orzeszkowej 6 05-270 Marki tel. 509-343-969 Polna 15 od Płochocińskiej P Artur 501 248 776- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- Sterownik przerzuca na benzynę podczas mrozu.
Chodziło mi o ustawienie czujnika. Czyli za mało gazu daje reduktor i sterownik przepina na bp- Sterownik przerzuca na benzynę podczas mrozu.
Efekt taki może też robić czujnik temperatury na reduktorze (lub ustawienie czujnika) jak dodasz gazu to spada temperatura (reduktor "zamarza" )i sterownik przełącza na bp. Lub za małe ciśnienie gazu motor potrzebuje więcej niż reduktor mu dostarcza i sterownik wywala na bp. Jak dla mnie to najbardziej prawdopodobne.- Sterownik przerzuca na benzynę podczas mrozu.
Raczej to normalne w olpu też tak mam niskie ciśnienie niska temperatura zwiększone spalanie i masz czemu się wcześniej gaz skończył. Oczywiście to moje zdanie, może ktoś ma inne.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak tam Robert jedziemy?- Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Podkleję się pod temat. jakie są koszty takiego moda? Gdzie można wykonać go w okolicach warszawy? Ten efekt jest cudny.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kodowanie po wymianie modułu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie ktoś z vcds i umiejętnośćią kodowania modułu bt?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam- Plecionka
- A4B5 1.8T AEB Wymiana koła pasowego z tłumikiem drgań
Z kanału dasz rade. Dokręć mocno ale bez przesady (ciężko mi powiedzieć ile Nm zawsze dokręcam z ręki użyj kleju do gwintów). Co do napinacza to jak rolka nie szumi i nie jest wygnieciona lub popękana to zostaw ( jak szumi zdejmij uszczelniacze umyj i przesmaruj smarem łożyskowym jakiś czas polata)- A4B5 1.8T AEB Wymiana koła pasowego z tłumikiem drgań
Witaj. Wał przytrzymaj sobie kluczem (12 kątnym centralna śruba) i odkręć 4 pozostałe śrubki. Poluzuj śruby napinacza (nie pamiętam 2 lub3) poniżej link do allegro z fotami powinno Ci pomóc. http://allegro.pl/silnik-kompletny-audi-1-8t-aeb-skrzynia-automat-i5054816279.html- zapowietrzył sie?
Witaj Odpowietrz zacisk.- Vw Golf V
Witam. Panowie jakim olejem zalać vw golf v 1.4 16v (bud) z 2007 r przelot 240 000? Chodzi mi o lepkość oleju 5w40 czy 10 w40.- objawy uszkodzenia rozrusznika czy akumulator do wymiany?
Witaj. Jak dla mnie padł akumulator. Jaki kupić? ile ludzi tyle zdań. Mój pierwszy to (gigawat) wyjęty z auta kolegi po 6 miesiącach stania a jeździł 5 miesięcy po naładowaniu przeżył bezproblemowo 6 lat, drugi centra futura 4 lata. Teraz mam dokuji 1 rok i też jest oki. Po instalacji aku do sprawdzenia ładowanie.- Potrzebuje czujnik
Witaj. Napisz do TOM77. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/19150-czesci-w-super-cenach-z-hurtowni-duze-upusty-dla-klubupromocje/- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie jakiś wspólny wypad na gokarty na spocie?- Dziura w tłoku ... co robić?
Drugi motor tak jak kolega napisał. Silnik ma byc w aucie i minimun 14 dni gwarancji. - Problem z nawiewem, parujące szyby