Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Falkon1973

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Falkon1973

  1. niebieski kabel tego urządzonka jest przecież od tylnych lamp to dlaczego piszecie że palić się będą tylko przednie?
  2. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 4 maja 2009 roku (Dz. U. Nr 75/2009, Poz. 639) zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia, obecnie tylne światła pozycyjne, przednie, boczne oraz tylne światła obrysowe, a także oświetlenie tablicy rejestracyjnej nie mogą włączać się razem ze światłami do jazdy dziennej. Powyższy zapis dotyczy pojazdów rejestrowanych po raz pierwszy po dniu 31 grudnia 2009 roku. W autach rejestrowanych do dnia 31 grudnia 2009 roku dopuszcza się taką instalację świateł do jazdy dziennej, przy której świecą się również światła pozycyjne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Dzięki ostatniemu zapisowi użytkownicy pojazdów wyposażonych w światła dzienne działające zgodnie z dotychczasowymi przepisami nie będą musieli dokonywać przeróbek instalacji elektrycznej. [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 19:36_________________________________________________czyli jeżeli już mamy dzienne światełka nie musimy się bać o mandat
  3. Macie foty jak wyjąc klocki z przodu mam na trzpieniu jakieś kontry i nie wiem czy należy je ruszać ??? Sama wymiana jak piszecie to 40 min ale ??? jakoś mnie te kontry zaskoczyły. [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 07:23_________________________________________________Dobra mam co chciałem dzięki za pomoc i dobre chęci pozdro,
  4. Falkon1973 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    No wielkie dzięki dusza mi gra,pozdro
  5. siemka ma kotoś może fotki z wymiany klocków
  6. Falkon1973 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    macie może jakieś fotki wymiana klocków B6 2004[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 21:26_________________________________________________troszkę jakoś mam problem do których śrub zacząć i jak. Dajcie znać pliski
  7. No dzięki a info, za wymianę w warsztacie krzyczą 200 zyla może macie schemaciki luf fotki z wymiany klocuszków sam se wymienię. :gwizdanie:
  8. witam mam pytanko muszę wymienić klocki czy muszę razem wymieniać tarcze czy to tylko zależy od zużycia tarcz i jak to sprawdzić
  9. :wallbash:no dzięki pozostaje tylko wyskok do znajomka z kompem a tak się najarałem na kontrolę dzięki za info
  10. kurczaki ale tu wyczytałem że w B6 kody nie działają mama mija mam nadieję że to nie prawda jutro dopiero będę się bawił dziś późno czy ktoś próbował czy działają
  11. No i muszę powiedzieć że jestem lekko w szoku ale kody to jednak super sprawa i to forum to potwierdza. Mam tylko małą dylkę który to przycisk recylkulacji sory ale mam autko od niedawna i dlatego też jestem w tym klubie.
  12. serdenki z audik witam w końcu po małych problemach jestem :good: :good z zakupionym AUdikiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.