Treść opublikowana przez Falkon1973
-
[ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
niebieski kabel tego urządzonka jest przecież od tylnych lamp to dlaczego piszecie że palić się będą tylko przednie?
-
[ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 4 maja 2009 roku (Dz. U. Nr 75/2009, Poz. 639) zmieniającym rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia, obecnie tylne światła pozycyjne, przednie, boczne oraz tylne światła obrysowe, a także oświetlenie tablicy rejestracyjnej nie mogą włączać się razem ze światłami do jazdy dziennej. Powyższy zapis dotyczy pojazdów rejestrowanych po raz pierwszy po dniu 31 grudnia 2009 roku. W autach rejestrowanych do dnia 31 grudnia 2009 roku dopuszcza się taką instalację świateł do jazdy dziennej, przy której świecą się również światła pozycyjne oraz oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Dzięki ostatniemu zapisowi użytkownicy pojazdów wyposażonych w światła dzienne działające zgodnie z dotychczasowymi przepisami nie będą musieli dokonywać przeróbek instalacji elektrycznej. [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 19:36_________________________________________________czyli jeżeli już mamy dzienne światełka nie musimy się bać o mandat
-
[ALL B6] Ferodo AVF
Macie foty jak wyjąc klocki z przodu mam na trzpieniu jakieś kontry i nie wiem czy należy je ruszać ??? Sama wymiana jak piszecie to 40 min ale ??? jakoś mnie te kontry zaskoczyły. [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 07:23_________________________________________________Dobra mam co chciałem dzięki za pomoc i dobre chęci pozdro,
-
[B6 1,9] Utrata mocy - rozwiazanie.
No wielkie dzięki dusza mi gra,pozdro
-
[B6 AVF] Kontrolka zużycia klocków
siemka ma kotoś może fotki z wymiany klocków
-
[B6 1,9] Utrata mocy - rozwiazanie.
macie może jakieś fotki wymiana klocków B6 2004[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 21:26_________________________________________________troszkę jakoś mam problem do których śrub zacząć i jak. Dajcie znać pliski
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
No dzięki a info, za wymianę w warsztacie krzyczą 200 zyla może macie schemaciki luf fotki z wymiany klocuszków sam se wymienię. :gwizdanie:
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
witam mam pytanko muszę wymienić klocki czy muszę razem wymieniać tarcze czy to tylko zależy od zużycia tarcz i jak to sprawdzić
-
Kody climatronika Audi A4 B5
:wallbash:no dzięki pozostaje tylko wyskok do znajomka z kompem a tak się najarałem na kontrolę dzięki za info
-
Kody climatronika Audi A4 B5
kurczaki ale tu wyczytałem że w B6 kody nie działają mama mija mam nadieję że to nie prawda jutro dopiero będę się bawił dziś późno czy ktoś próbował czy działają
-
Kody climatronika Audi A4 B5
No i muszę powiedzieć że jestem lekko w szoku ale kody to jednak super sprawa i to forum to potwierdza. Mam tylko małą dylkę który to przycisk recylkulacji sory ale mam autko od niedawna i dlatego też jestem w tym klubie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
serdenki z audik witam w końcu po małych problemach jestem :good: :good z zakupionym AUdikiem.