Treść opublikowana przez jaca.13
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
100 lat Tomeks !!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie- Wady i zalety silnika 2.7 TDI
miałem B7 2.7 tdi po modzie i spalanie po miescie max 8.4 l nigdy nie spalił mi 9 a lekkiej nogi nie mam, ogólnie bardzo dobry silniczek.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks NAJLEPSZEGO !!!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
właśnie mydlany wpadnij też na ta 17.30- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
będziemy na matarni, jak ktoś da rade niech też podjedzie ok.17.30 wyjatkowo musimy spadać przed 19- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
my z Tomkiem będziemy tak od 17.30 na godzinę i musimy spadac.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam taka dojazdówkę ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ---------- też chętnie przyjade- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jestem w belgi,tomeks miał racje,wypsiu to jednak pała!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzieki wszystkim- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie słyszałem żebyś trąbił dopiero siora Mama mi mówi że chyba Kolega hehe- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: to jak też pod temat za***iste- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio to naprawde dziwne że nie pasuje, u mnie obydwie pasowały hm pogadamy w środe.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spot środa na matarni tak było mówione już tydzień temu BIENIEK umów się u Ola na inny dzień i dawaj z Nami- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
za tydzień spot matarnia godz. 20- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
co ty,Bieniek wpierdzielał na surowo nom troche oczy zrobiłem surowizna tylko przyprawiona- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ludziska spot dziś u OLA na 18- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wszystkiego najjjjj Maciej!!! też będe dziś u Ola- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum - Nowicjusz - wątek powitalny