Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaca.13

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaca.13

  1. dziękuje wszystkim za życzonka piwko obalimy na spocie
  2. osobiście polecam tune-up mieszczący się na Trakcie Św.Wojciecha ! robiłem u Roba juz cztery autka i zawsze było
  3. lada dzień odbieram dzięki
  4. myslę że szumienie które opisujesz, to łozysko oporowe do wymiany!
  5. spoty są w Środy i nie zmieniajmy tego co tydzień, bo przez to wszyscy się gubią i powstaje niepotrzebne zamieszanie! w wyjątkowych sytuacjach można zmienić dzień lub godzinę! Takie jest moje zdanie :Emil:
  6. spot w środę ludziska
  7. ja jestem za środą ![br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 16:53_________________________________________________ooo i mamy kolejnego klubowicza graty Fazy
  8. jeatem za i jak dla mnie może tak zostać do końca lata
  9. podziękował
  10. ja też jestem na TAK
  11. spokojnie możesz wsadzić zregenerowaną, ale szukaj takiego warsztatu co daję co najmniej pół roku gwarancji !
  12. u mnie już 236 tys. pół roku temu jak przywoziłem z Niemcowni, autko miało 26 mies. i przebieg aż 221 tys. to napewno oryginalny przebieg, dodam że autko chodzi jak nowe
  13. miałem już kilka aut i różnie to w życiu bywało, często tankowało się za tzw.dziesięć złotych jak i latało po stacjach z bańką 5 litrową przy moim stylu jazdy, (dynamiczny) rezerwa zawsze wystarczała na ok.80km.
  14. Bieniek, a może zaczekamy do 12 na Alonę, żeby sama nie jechała jedyna nasza spotowiczka i co dżentelmeni, tak Ją zostawimy
  15. hej! napisz na pw. do Alony Ona może wiedzieć
  16. dzięki Alona do następnego
  17. można zamówić z Polski już zregenerowaną w zamian wysyłając swoją,mam dobry warsztat bo już u nich to robiłem i wyszło super! koszt takiej operacji to ok.1500zł,nie mam pojęcia jak to wygląda z wysyłką,musisz przedzwonić,podaje numer:602764645
  18. regeneracja maglownicy to koszt ok. 1000zł z wymianą!
  19. u moich rodziców na osiedlu koleś też jeździ taką furką i ma naklejki klubowe ale nie pamiętam rej. może to był On
  20. myślę że wymiana klocków to zbyt błaha rzecz aby robić to za taką cenę a ASO tylko po to żeby to odnotowali!
  21. zgadza się powinna bez problemu pasować!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.