Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaca.13

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaca.13

  1. Witaj na forum
  2. Witaj na forum
  3. Maqk najlepszego
  4. [br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:47_________________________________________________to był Jacek to nie była moja furka
  5. zgadza sie Antonio, ja potrzebuje jedną i z tego co pamietam Tomek chciał dwie!
  6. jaca.13 odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    miałem paska z takim silnikiem i dolewałem ok.1L na 10 tys wiec sie nie przejmuj!
  7. Bieniek wszystkiego naj!!!
  8. miałem takiego paska i ważył 1370kg
  9. Witaj na forum
  10. tak też myślałem że Ci miło z ta kaczką w dupce
  11. Bieniek lepiej sie z nią kapać niz tak jak ty trzymać ją w d*pie
  12. nie jade na spota ! już was nie lubie Ps. Bieniek masz przeje...e zdrajco
  13. naucz się posty pisać :gwizdanie: e,te buraki już śpią,miękkie faje :gwizdanie: te burku nie zapomnij zabrać na spota swojego szefa
  14. nie ma sprawy jutro przedzwonie i Cie umówie [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2009, 22:53_________________________________________________
  15. kolego Jackwolf zapraszamy na spoty w każdą środę godz.20 na matarni ! każdy ma jakies doświadczenie bo przecież chłopaki jeżdżą audikami i na pewno coś Tobie podpowiedzą
  16. Alona no ja myślę że będziesz Antonio postaraj się
  17. jestem za i jak chcecie wypić to my z moim szoferakiem będziemy na matarni właśnie od 19
  18. hehe nie trafiłeś bo wczoraj miałem urodzinki [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 13:14_________________________________________________Bieniek jutro pijemy ja też będę miał kirowce
  19. dzięki jeszcze raz za życzonka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.