Treść opublikowana przez jaca.13
-
[ALL B5] Po wymianie pompy i regeneracji magla
nie słyszałem żeby przez jakieś docieranie sie magla były takie cyrki ,przerabiałem to samo w partnerze, po wymianie pompy okazało sie że wspomaganie bardzo głośno i dosyć ciężko zaczęło chodzić a auto wpadało w dziwne drgania,po wymianie magla na regenerowany drgania ustały ale kiera zaczęła jeszcze ciężej chodzić,wyszło na to że ta regenerowana przekładnia też jest do d*py,dopiero po sprowadzeniu następnej i wymianie pompy na jeszcze inną wszystko ustapiło i jest super!
-
[B5 ADP] Przy hamowaniu odczuwalne drgania kierownicy
wymień tarcze i klocki na nowe i powinno być ok. przerabiałem to już kilka razy!
-
[B5 AKN] Gdzie zregenerować maglownicę ?
osobiście miałem problemy z maglownicą w pasku,regenerowali mi w firmie Auto-Nowak (Gdańsk ul.Trakt Św.Wojciecha) i jest to ostatni warsztat jaki mógłbym polecać,PARTACZE JAKICH MAŁO,za to bardzo fajnie zrobili mi to w Rumi,podaje tel.602764645
-
[B5 AAH] Czy będzie pasowała do mojego auta pompa od wspomagania z A4 B5 2.6 ?
powinna pasować!
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
jeśli znaczki to tylko OOOO!
-
[B5 AWT] Unoszenie przodu podczas przyspieszania
tak jak juz koledzy pisali sprawdź amorki z przodu ale ważne też są te z tyłu!
-
Opinia o oponach Pirelli P7
uważam że oponki PIRELLI są jak włoskie samochody,nie tak dobre jak np. DUNLOP,GOODYEAR,MICHELIN ,ale Twoje oponki mają dobre opinie i za te pieniążki to dobry zakup!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [B5 1Z] Lodówka w aucie
znajomy miał taką lodówkę zamontowaną w kufrze i bardzo sobie chwalił !- [ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
jak dla mnie najlepiej wyglądają Tomasony ale one rzeczywiście muszą być duże,jeśli mniejsze to też postawiłbym na RS6 II.- [B5 AFN] Stukanie w prawym kole
sprawdź czy są założone zawleczki które zabezpieczają klocki!- [B6 AWX] Ciężko wchodzą biegi
też myślę że mechanizm zmiany biegów do wymiany!- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I ja dołączam się do życzeń NAJLEPSZEGO- [ALL B7] Chromowana dokładka zderzaka tylnego
mnie też to się nie widzi!- [ALL B6] Wyciek płynu od wspomagania
miałem podobnie w passacie i okazało się że filterek który znajduje się w zbiorniczku wyskakiwał ze swojego miejsca i zaraz płyn pienił się i wyciekał.- [B5 1Z] 123 bar zamiast 100 bar ?
zgadza się, nic nie powinno się stać,gorzej jakbyś wsadził pompę o mniejszym ciśnieniu!- [ALL] Przecięta opona
nie oszczędzaj na oponach bo można dużo więcej stracić !!!- [B6 AVJ] Wymiana turbiny na większą
kolego zagadaj z Robertem z tune-apu,wiem że On ma turbiny które sam składa i są wydajniejsze od seryjnych!- [B5 AFN] Brak mocy, dymienie
tak to wygląda na nieszczelność węży między interkulerem a turbiną.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gratki Alona- [B5 AFN] Wysokie spalanie
myślę że tu nie chodzi o opony itp. bo takie spalanie jest stanowczo za duże, miałem kiedyś golfa z takim motorem i w miescie nie powinien przekraczać 8 litrów na setkę !- [B5 AJM] Dziwne stuki podczas skręcania
to wyglada mi na luz maglownicy,pewnie trzeba będzie zregenerować- [ALL] Pokrzywiona i popekana felga
można ja naprawić ale trzymać ewentualnie jako dojazdową w razie kapcia!- [ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
u mnie biorą 150zł ale jakby Ktoś był chętny to mogę załatwić za 100zł- [B5 ADR] Zwykły czy sekwencja ?
tylko sekwencja,ponoć autko dużo lepiej chodzi! - [B5 1Z] Lodówka w aucie